Sen Çal Kapımı Kaan (İsmail Ege Şaşmaz) Kimdir?

Burak 18 May 2020 Haberler  0

Ramazan bayramı sonrası çekimlerine başlanacak olan Sen Çal Kapımı dizisi oyuncu kadrosu netleşti. MF Yapım tarafından Fox TV için hazırlanan diziye sosyal medyadan birçok olumlu tepki geldi. Seyirci Hande Erçel ve Kerem Bursin ikilisinin uyumunu merak ederken dikkat çeken karakterlerden biri de Kaan oldu.

Sen Çal Kapımı Kaan Kimdir?

Dizide Kaan karakteri için açıklanan isim İsmail Ege Şaşmaz oldu. Bolat Holding’in tek varisi olan Serkan’ın en büyük düşmanı Kaan’dır. Serkan, Eda ve Selin üçlüsünün rekabetini hızlandıracak bir diğer isim de Kaan olacaktır. Serkan’ın başarısız olması için elinden geleni ardına koymayacaktır.

İsmail Ege Şaşmaz Kimdir?

25 Kasım 1993 tarihinde dünyaya gelen başarılı oyuncu Manisalıdır. Yakışıklılığıyla kızların gözdesi haline gelen İsmail, çocuk yaşlardan beri tiyatroya ilgi duymaktadır. Kendini geliştirmek için İstanbul’a göç eden usta oyuncu basit reklam filmlerinde oynamaya başlayarak kamera karşısına geçmeyi başardı. Birçok dizi yapımcısının ilgisini çekmeyi başaran İsmail, Güneşi Beklerken dizisinde Barış karakterini canlandırarak birçok hayran kitlesine ulaştı. Eda Topçuoğlu ile olan birlikteliği birçok magazin programına konu oldu.

Boyu: 1.83 m
Yaşı: 24
Kilosu: 76 kg
Burcu: Yay
Sevgilisi: Dila Danışman
Aldığı Ödüller: Henüz aldığı ödül bulunmamaktadır.
İnstagram Adresi: @ismailegesasmaz
Oynadığı Film ve Diziler: Güneşi Beklerken, Aşk Laftan Anlamaz, Aşk Yalanı Sever, Serçe Sarayı, Günebakan,  Lise Devriyesi ve Sen Çal Kapımı

İnstagram’da bulunan 1.3 milyon takipçisi onun popüleritesini kanıtlamaktadır. Sen Çal Kapımı Kaan karakteri reyting oranını etkileyecek önemli isimlerden biridir. Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Lise Devriyesi dizisinde  rol alan İsmail Ege Şaşmaz’a yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

Etiketler:
Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.