Sen Çal Kapımı Cenk

Sen Çal Kapımı Cenk (Dorukhan Kenger) Kimdir? Eda’nın Eski Sevgilisi

Burak 24 May 2020 Haberler  0

Fox TV muhteşem bir yaz dizisiyle karşımıza çıkıyor. Ağustos ayında yayınlanacak olan Sen Çal Kapımı yapımcısı büyük özveriyle çalışmalarını sürdürüyor. Temmuz ayında sete çıkmayı planlayan set ekibi İstanbul’da çekimlere başlayacak. Hande Erçel ve Kerem Bursin ikilisinin uyumu merak edilirken Dorukhan Kenger Cenk karakteriyle kadroya dahil oldu.

Sen Çal Kapımı Cenk Kimdir?

Sen Çal Kapımı dizisinde Cenk karakterini canlandıracak isim Dorukhan Kenger oldu. Cenk; Üniversite öğrencisi olan, harçlığını çiçek satarak çıkaran Eda’nın eski sevgilisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Cenk ve Serkan ikilisi Eda için çokça sahnede karşı karşıya kalacaktır. Cenk için ilerleyen bölümlerde yurtdışı serüveni başlayacaktır.

Sen Çal Kapımı Cenk

Dorukhan Kenger Kimdir?

Dorukhan Kenger biyografisi bir çok seyirci tarafından merak ediliyordu. 1992 yılında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünde yüksek lisans yapmıştır. CAS Konservatuarı Eğitim Merkezinde oyunculuk eğitimi almış ve kamera karşısına geçmiştir. Doritos, Pepsi gibi firmaların reklam filmlerinde oynayan Dorukhan Kenger’in ilk dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz olmuştur. Şuana kadar oynadığı dizilerin erken final yapması onun önünü kapatan en büyük unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Boyu: 1.80 m
Yaşı: 28
Kilosu: 78
Burcu: Oğlak
Sevgilisi: Bilinen sevgilisi yoktur.
Aldığı Ödüller: Yok.
İnstagram Adresi: @dorukkeng
Oynadığı Film ve Diziler: Umuda Kelepçe Vurulmaz, Deli Gönül, Lise Devriyesi, Vatanım Sensin.

Henüz keşfedilmemiş oyuncu kategorisinde bulunan Dorukhan Kenger Sen Çal Kapımı dizisinde canlandıracağı Cenk karakteriyle birçok hayran kitlesine ulaşacaktır. Yakışıklı oyuncuya yeni dizisinde bol şans ve başarılar diliyoruz.

Etiketler: ,
Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Sen Çal Kapımı Cenk (Dorukhan Kenger) Kimdir? Eda’nın Eski Sevgilisi” üzerine 1 yorum

  1. Sen çal kapımı dedi ki:

    Sen çal kapımı Mert geldi yeni doğan hala oldum artık sütlü kahve içlim cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir