Sen Çal Kapımı Ayfer (Evrim Doğan) Kimdir? Boyu Yaşı Sevgilisi

Burak 16 May 2020 2020 Yaz Dizileri  0

MF Yapım’ın yaz sezonu için hazırladığı Sen Çal Kapımı dizisi yaz sezonu eşliğinde Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Dizinin erkek başrol oyuncusu Kerem Bursin olurken partneri Hande Erçel oldu. Oyuncu kadrosu ve karakterleri bakımından oldukça zengin olan Sen Çal Kapımı dizisinde dikkat çeken bir diğer isim Ayfer karakteri oldu.

Sen Çal Kapımı Ayfer Kimdir?

Dizide Ayfer karakterine hayat veren isim Evrim Doğan oldu. Yoksul bir aileden gelen, hem okuyup hem seyyar satıcılık yapan Eda’nın halasıdır. Eda’nın Serkan ile olan ilişkisinde ona yardımcı olacak, sürekli destek olacaktır. Özellikle Selin’e olan tavrı onu ön plana çıkaracaktır. Sevimli yapısıyla seyircinin beğenisini kazanacak bir karakterdir.

Evrim Doğan Kimdir? Biyografisi

1977 yılında dünyaya gelen Evrim Doğan Ankaralıdır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarında oyunculuk eğitimi almış ve tiyatro oyunlarında rol almaya başlamıştır. Cennet Mahallesi ile kamera karşısına geçen güzel oyuncu heyecanını bu dizi ile atmıştır. Kariyeri boyunca bir çok dizi ve filmde rol alan usta oyuncu Gülümse Yeter’de canlandırdığı Nermin karakteriyle seyircinin ilgi odağı haline gelmiştir. Son olarak Zümrüdüanka dizisinden hatırladığımız Evrim Doğan:

Boyu: 1.72m
Yaşı: 43
Kilosu: 52kg
Burcu: Başak
Sevgilisi, Eşi: Bilinen sevgilisi yoktur.
İnstagram Adresi: @evrimdogan
Oynadığı Film ve Diziler: Cennet Mahallesi, Arka Sıradakiler, Dinle Sevgili, Şubat, Vicdan, Gülümse Yeter, Kadın, Bartu Ben, Kardeş Çocukları, Zümrüdüanka ve Sen Çal Kapımı

Sen Çal Kapımı dizisinde Ayfer karakterini canlandıran Evrim Doğan, Nalan Yıldırım Cast ajansının oyuncusudur. 30 yaşından beri kamera karşısındadır. Yaşının aksine genç görüntüsü ve fiziğiyle dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu hiç evlenmemiştir ve sevgilisi yoktur. Yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

Etiketler:
Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir