Sen Benimsin 20 Eylül Yeni Bölümü Neden Yok ? Günü Mü Değişti ?

Sen Benimsin Bitti Mi ? 20 Eylül Bölümü Neden Yok ? Sen Benimsin 14. Bölüm Neden Yayınlanmıyor ? Yayın Günü ve Saati Mi Değişti ? Sen Benimsin Final Mi Yaptı ?

Haberimizde bu soruların cevabına ulaşabilirsiniz. Bu sene başlayan yeni sezon dizilerinden olan Sen Benimsin Fox Tv yayın akışına bakıldığında 20 Eylül pazar günü yerini almadı. Bu konu dizinin bittiği veya günü değiştiği sorularını akıllara getirebilir.

SEN BENİMSİN FİNAL BÖLÜMÜ FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sen Benimsin Final Mi Yapacak ?

Dizi yapımcıları ve Fox Tv’den bu konu hakkında resmi bir kamuya açıklama gelmedi fakat dizi takip ekibimiz dizinin final yapacağı kanısı da keza Fox Tv 20 Eylül Akşamı O Hayat Benim dizisini yayın akışına koymuş bile. Bu durumda Kiraz Mevsimi İnadına Aşk gibi dizilere sahip Fox Tv büyük ihtimalle reytingleri düşük olan Sen Benimsin dizisi ile yolları ayıracak…

Peki Sene Benimsin Farklı Bir Kanalda Yayınlanır Mı ?

Bu konuda ihtimaller arasında olsa işin açığı dizi kendini piyasaya tutturamadı. Reyting ve izlenme oranları düşük olan bir diziyle büyük kanalların anlaşması zor görünüyor.

Dizinin Final Tarihi Belli Mi ?

Final tarihi ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken geçtiğimiz hafta yayınlanan 13. bölümün son bölüm olacağını düşünüyoruz.

Sen Benimsin Dizisi sevenlerine iyi bir haber veremediğimiz için özür dileriz