Sen Anlat Karadeniz ve Hercai Dizisi Yurt Dışında da Yayınlanacak

Türkiye’de “Dizi atv’de izlenir” sloganını her defasında yenileyip birinciliği elden bırakmayan atv, dizileri ile dünyanın her yerinden ilgi görmeye devam ediyor. 

En son Sen Anlat Karadeniz ile Aşk ve Mavi’yi satın alan Romanya ile fuarın ilk gününde satışı gerçekleşen Hercai için imzalar atıldı.

Yurt dışı pazarında da büyük ilgi gören Hercai, Atv ekranlarında Cuma akşamları izleyiciye soluksuz anlar yaşatıyor. Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer ve daha bir çok başarılı oyuncu kadrosuna sahip Hercai, çekim kalitesi ve sanatsal değeri açısından da çıtayı yükselten dizilerin başında geliyor. Büyük bir özveri ile çekilen dizi Türkiye’den sonra yurt dışı pazarında da oldukça ilgi gördü. Henüz üç bölüm yayınlanmışken satışı gerçekleştirildi!

Midyat’ın en güçlü ailelerinden Şadoğulları’nın torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran’ın imkansız aşk hikayesinin anlatıldığı, yayınlandığı ilk bölümden itibaren büyük ilgi gören, reytingleriyle Cuma akşamlarının birincisi haline gelen Hercai’nin, daha ilk üç bölümü yayınlanmışken yurt dışı satışı gerçekleştirildi.

Sen Anlat Karadeniz dizisi 2 Eylül 2019’da Romanya’daki yayın hayatına başlayacak. 

22 Nisan 2019 Pazartesi akşamı Meksika kanalında yayınlanmaya başlayan Dizi, ‘Mar Negro’ ismi ile ekranlarda oluyor.

Meksika’nın en çok izlenen kanallarından Imagen Television’da yayına başladı. Meksika dan sonra şimdide Romanya da 2 Eyül de seyirci ile buluşacak olan dizi Türkiye de olduğu gibi tüm dünya da da beğeni topluyor.

dizibilgi google play

Sen Anlat Karadeniz ve Hercai Dizisi Yurt Dışında da Yayınlanacak (6 Yorum)

  1. Merhaba canim ablam. $úkûrler olsun,iyi olun,kiziniz hastaneden çikdimi,nasil? Evet ablacim haklisiniz.Ben de özlûyorum. Kulaklari çinlasin da belki dönûrler.

  2. Merhaba hanımlar nasılsınız? teşekkür ederim Kamilecim iyiyiz çok şükür.Hatırlıyormusun tek bir dizimiz vardı – ASK. Etrafında ne kadar çok insan vardı.kalabalık bir aile idik. ASK ailesi diyordular.Şimdi dörd dizimiz var, ama sayımız ne kadar az.nerede yanlış yaptık, hatamız ne oldu bilmiyorum.ancak ben evvelki kalabalıgı özlüyorum.neredesiniz kızlar?Allah amanında olasınız.

  3. Merhaba ablacim.Nasilsiniz? Kiziniz nasil? Ablam,Miran $ahlara benziyorsa gûçlú bir karakteri olmali,bakalim Reyyan Selimeye benziyormu? Ben bakamiyorum.Aslimizin analizlerinden okuyorum. Ama kitabi yegenime söyledim,almi$ okuyandan sonra bana getirecek.

  4. Merhaba kızlar.Aslıcım SAK-ın analizlerini okuyorum.Ama Hercainin tüm bölümlerini izlemışem.Bana göre Akınla Ebru çok ugurlu seçimdir.Diger oyuncular da iyiler.dizi yorucu degil.Kamilecim ben Miranı Şahlara benzettim.(Daglar arxasında üç dost).Bir de dikkatımı bir şey çekti. bu dizide Reyyanın Vuslatta Feridenin konuşma tarzları degişik ..bizde derler ki dili agzında büyüktür.ne bileyim belki problem benim kulagımda.Dizilerin yurt dışında yayınlanması çok sevindiricidir.
    Allah hepinizin yardımcısı olsun.görüşürüz.

  5. Çok gúzel ya,Meksika dizileri çok yayinlanan biri. Tûrk dizilerin yurt di$inda yayinlanmasi bûyúk ba$ari, ardi gelir in$allah.