Sen Anlat Karadeniz ve Hercai Dizisi Yurt Dışında da Yayınlanacak

Burak 16 May 2019 Haberler  0

Türkiye’de “Dizi atv’de izlenir” sloganını her defasında yenileyip birinciliği elden bırakmayan atv, dizileri ile dünyanın her yerinden ilgi görmeye devam ediyor. 

En son Sen Anlat Karadeniz ile Aşk ve Mavi’yi satın alan Romanya ile fuarın ilk gününde satışı gerçekleşen Hercai için imzalar atıldı.

Yurt dışı pazarında da büyük ilgi gören Hercai, Atv ekranlarında Cuma akşamları izleyiciye soluksuz anlar yaşatıyor. Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer ve daha bir çok başarılı oyuncu kadrosuna sahip Hercai, çekim kalitesi ve sanatsal değeri açısından da çıtayı yükselten dizilerin başında geliyor. Büyük bir özveri ile çekilen dizi Türkiye’den sonra yurt dışı pazarında da oldukça ilgi gördü. Henüz üç bölüm yayınlanmışken satışı gerçekleştirildi!

Midyat’ın en güçlü ailelerinden Şadoğulları’nın torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran’ın imkansız aşk hikayesinin anlatıldığı, yayınlandığı ilk bölümden itibaren büyük ilgi gören, reytingleriyle Cuma akşamlarının birincisi haline gelen Hercai’nin, daha ilk üç bölümü yayınlanmışken yurt dışı satışı gerçekleştirildi.

Sen Anlat Karadeniz dizisi 2 Eylül 2019’da Romanya’daki yayın hayatına başlayacak. 

22 Nisan 2019 Pazartesi akşamı Meksika kanalında yayınlanmaya başlayan Dizi, ‘Mar Negro’ ismi ile ekranlarda oluyor.

Meksika’nın en çok izlenen kanallarından Imagen Television’da yayına başladı. Meksika dan sonra şimdide Romanya da 2 Eyül de seyirci ile buluşacak olan dizi Türkiye de olduğu gibi tüm dünya da da beğeni topluyor.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Sen Anlat Karadeniz ve Hercai Dizisi Yurt Dışında da Yayınlanacak” üzerine 6 yorum

 1. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba canim ablam. $úkûrler olsun,iyi olun,kiziniz hastaneden çikdimi,nasil? Evet ablacim haklisiniz.Ben de özlûyorum. Kulaklari çinlasin da belki dönûrler.

 2. Hanim abla dedi ki:

  Adımı yazmayı unutmuşum.

 3. Anonim dedi ki:

  Merhaba hanımlar nasılsınız? teşekkür ederim Kamilecim iyiyiz çok şükür.Hatırlıyormusun tek bir dizimiz vardı – ASK. Etrafında ne kadar çok insan vardı.kalabalık bir aile idik. ASK ailesi diyordular.Şimdi dörd dizimiz var, ama sayımız ne kadar az.nerede yanlış yaptık, hatamız ne oldu bilmiyorum.ancak ben evvelki kalabalıgı özlüyorum.neredesiniz kızlar?Allah amanında olasınız.

 4. K.A dedi ki:

  Merhaba ablacim.Nasilsiniz? Kiziniz nasil? Ablam,Miran $ahlara benziyorsa gûçlú bir karakteri olmali,bakalim Reyyan Selimeye benziyormu? Ben bakamiyorum.Aslimizin analizlerinden okuyorum. Ama kitabi yegenime söyledim,almi$ okuyandan sonra bana getirecek.

 5. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba kızlar.Aslıcım SAK-ın analizlerini okuyorum.Ama Hercainin tüm bölümlerini izlemışem.Bana göre Akınla Ebru çok ugurlu seçimdir.Diger oyuncular da iyiler.dizi yorucu degil.Kamilecim ben Miranı Şahlara benzettim.(Daglar arxasında üç dost).Bir de dikkatımı bir şey çekti. bu dizide Reyyanın Vuslatta Feridenin konuşma tarzları degişik ..bizde derler ki dili agzında büyüktür.ne bileyim belki problem benim kulagımda.Dizilerin yurt dışında yayınlanması çok sevindiricidir.
  Allah hepinizin yardımcısı olsun.görüşürüz.

 6. K.A dedi ki:

  Çok gúzel ya,Meksika dizileri çok yayinlanan biri. Tûrk dizilerin yurt di$inda yayinlanmasi bûyúk ba$ari, ardi gelir in$allah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.