Sen Anlat Karadeniz Uğur Çavuşoğlu Kimdir?

Burak 09 Nis 2019 Oyuncu Kadrosu  0

Yayınlandığı ilk günden beri güçlü senaryosu ve oyuncu kadrosuyla, heyecanla izlenen Sen Anlat Karadeniz dizisine üçüncü sezon öncesi yeni oyuncular dahil oldu.

Sen Anlat Karadeniz dizisinden ayrılan oyuncuların yerine yeni oyuncular geliyor. yeni konuların işlenmesi için dizinin devamı için ve 3. sezonda da devam edebilmesi için diziye katılan yeni oyuncular var.

Sen Anlat Karadeniz Dizisine Yeni Katılan Oyuncular

Gülper Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Ayten Soykök, Rüçhan Çalışkur ve Asya Kasap.
Henüz yeni oyuncuların hangi karakterler ile izleyici karşısına çıkacağı açıklanmadı. Gelişmeler oldukça sizleri haberdar edeceğiz.Sen Anlat Karadeniz Dizisi Uğur Çavuşoğlu Kimdir?

12 Mart 1967 Artvin doğumlu. Boyu : 1.78 cm. Kilosu : 75 kg

Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. Van Devlet Tiyatrosu ve Ankara Devlet Tiyatrosu’nda görev yapan Uğur Çavuşoğlu ilk kamera deneyimini 1995 yılında Sahte Dünyalar adındaki sinema filmi ile yapmıştır.

Düriyenin Güğümleri adlı dizide adından sıkça bahsettiren Uğur Çavuşoğlu birçok tiyatro gösterinde de rol almış usta oyunculardan birisidir. Her Şey Güzel Olacak, Cebimde Çok Küçük Elma Var, Yalı, Kopgel Taksi, Sahte Dünyalar, Sihirli Ceket, Yaban, 80. Adım, Kış Çiçeği, Sıcak Saatler, Ateş Dansı, Kara Kentin Çocukları, Devlerin Aşkı, Beni Unutma, Bir Dilim Aşk, Ateşli Topraklar, Yersiz Yurtsuz, Hayat Türküsü, Unutma Beni, Dürüye’nin Güğümleri ve Osmanlı Tokadı gibi sinema ve TV projelerinde yer almıştır.

2008’de Unutma Beni isimli dizide Selçuk karakterini canlandırdı. Dizi 8 sezon boyunca sürdü.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir