Sen Anlat Karadeniz Tahir’in Anne ve Babası Kim ?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde heyecan sürerken sırlar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz bölümlerde Vedat ile Fİkret arasındaki bir sır açığa çıkmış ve babamı öldürdüm diyen Vedat’ın aslında babası zannettiği kişiyi öldürdüğü ve Vedat’ın babasının aslında Fikret olduğu ortaya çıkmıştı. Fikret İstanbul’a gittiğinde Gülendam denen bşr kadına aşık omuş ancak Fİkret’in patronu Gülendam’ı zorla elinden almıştı.

Sen Anlat Karadeniz Tahir’in Babası Kimdir ?

Hikaye biraz daha başa sardığında ise Sen Anlat Karadeniz dizisinde Fİkret’in daha önceden de Sakine’ye aşık olduğu ortaya çıktı. Sakine bizim bildiğimiz Saniye’nin kardeşidir. Saniye ve Sakine iki kardeşken Deli Tahir ile Hayati’de iki kardeştir. Saniye Hnm Deli Tahir’e aşık olsa da babası onu Hayati’ye vermiştir. Deli Tahir ise Saniye’yi sevmekteydi ve onu alarak İstanbul’a kaçtı. Saniye’yi seven tek kişi Deli Tahir değildir. Fikret de Saniye’ye aşıktır.

Sakine babasına giderek kardeşi Saniye’yi ispiyonladı ve Deli Tahir ve Sakine’nin İstanbul’a kaçtığı adresi babasına söyledi. Kıskançlığı yüzünden büyük bir hata yapan Saniye’nin bu hatası hem kız kardeşinin hem de Deli Tahir’in ölümüne sebep oldu. Çünkü Fikret de oradaydı ve Sakine ile Deli Tahir’in yerini öğrendi ve gidip ikisini vurdu.

Sen Anlat Karadeniz Tahir’in Annesi Kimdir ?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tahir’in annesi Saniye Hnm dye biliniyordu. Fakat sırlar ortaya çıktıkça anlaşıldı ki aslında Mustafa Kaleli ve Tahir Kaleli kardeş değillerdi ve amca çocuklarıydı. Çünkü Tahir Hayati ile Saniye’nin oğulları değildi Deli Tahir ile Sakine’nin oğullarıydı.

Sen Anlat Karandeniz Sakine Kim ?

Sakine, Saniye Hnm’ın kardeşidir. Tahir’in teyzem dediği kadın aslında annesidir. Öte yandan da amcam dediği adam da babasıdır.

dizibilgi google play