Sen Anlat Karadeniz Tahir Ne Yapacak? Nefes Bebeğini Aldıracak mı? Nefes Ölecek mi?

Burak 04 Nis 2019 Analiz SAK  0

Atv ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinin 3 Nisan çarşamba akşamı yayınlanan 46. bölüm finalinde izleyiciyi büyük şoka uğratan bir gelişme yaşandı.

Dizinin son sahnesinde Vedat’ın ölmeden önce kaydettiği ve Tahir’e bir şekilde ulaştırdığı bir videoyu izleyen Tahir, hayatının en büyük şokunu yaşadı. Nefes’in hamile olduğunu öğrenmesi ile büyük bir mutluluk yaşayan Tahir, bu habere tam sevinemeden Vedat’ın kendilerine bıraktığı kötü sürprizi öğrendi.

Vedat, Nefes ile birlikte iken başka bir kadın ile birlikte olmuş ve o kadından bir hastalık kapmış ve bunu Nefes’e de bulaştırmış. Vedat’ın arkasında bıraktığı videoyu izleyen Tahir “Nefes eğer hamile kalırsa bebek de kendisi de ölecek” diyen Vedat’ın bu sözlerini duyunca Tahir çok perişan oldu. Sevinci kursağında kaldı.

Tahir Ne Yapacak?

Tahir, Vedat’ın ölümünden sonra geride bıraktığı video ile öğrendiği acı gerçeği Nefes ile paylaşacak mı? Nefes’in hayatını kurtarmak için bebeği aldıracaklar mı?

Nefes Ölecek mi?

Vedat öldükten sonra, hayatlarının en güzel günlerini yaşamaya başlayan Nefes ve Tahir, tam her şey yoluna girdi derken, güzel bir haber ile Nefes’in hamile olduğunu öğrendikten kısa bir süre sonra ortaya çıkan Vedat’ın videosu ile Nefes’in hamile kalırsa öleceğini öğrenen Tahir mutluluğunu tam manası ile yaşayamadan büyük bir hüzne kapıldı. Bu acı haberden sonra Nefes ve Tahir’in hayatında nasıl değişiklikler olacak?

Tahir, Nefes ile konuşabilecek mi? Nefes bebeğini aldıracak mı?

Sen Anlat Karadeniz 47. Bölüm de Neler Olacak?

Nefes bir bebeği olacak diye çok mutlu iken, Tahir, Doğurursan ölürsün Nefes, O yüzden gel evladımızı öldürelim nasıl diyeceğim?” diye çok huzursuz çok mutsuz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Sen Anlat Karadeniz Tahir Ne Yapacak? Nefes Bebeğini Aldıracak mı? Nefes Ölecek mi?” üzerine 9 yorum

 1. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi gúnler,hayirli cumalar kizlar. Gözelim seninle ayni fikirdeyim, Vedat bunu bilerek,kasten yapmi$,onlar mutsuz olsun diye.Adam öldu,yene kötúlúkleri devam ediyor.

 2. Gozel dedi ki:

  Gunaydyn hayirli sabahlar hayirli cumalar canim arkadaşlarym.
  Aslim cok teşekkuller canim eline saglyk bence bu bebegi aldyrmamalylar kim bilir vedat mutlu olmasynlar diye yapmyş olmagy mumkin.allah vardyr ondan one gecilmez belki annede bebekde sag salym dogar.yeni bolum fragmany izlemedim ben uyuya kalmyşym.teşekkul ederim Aslim

  1. aslı dedi ki:

   iyi akşamlar Gözelcim, haklısın Vedat gider ayak yine yaptı yapacağını, Tahir’in doktor ile konuşup bilgi alması sonra varsa bir durum öyle Nefes ile konuşması lazım. durduk yere Vedat dedi diye bebek alınmamalı.

 3. Günay dedi ki:

  İyi akşamlar arkadşlar nasılsınız inşallah iyisiniz. Kendinize iyi bakın. Aslıcım amcam oğlu resmen survivor hastası. Çok seviyor. Çokda bağlı. Ona bakdlkca gülüyorum. Şimdi ordakı arkadaşların instegram sayfasını istiyor. Bana sordu ben kullanmıyorum. Aslım sen biliyormusun. Atakan birde Sudenin hastası. Özetlerini bile izliyor. Onu görsen gülmekden kendini tutamazsın. Televizyonun içine giriyor. Bu arada gözleri de zayıflamış o kadar yakından izliyor. Ben bu sene çok beğenemedim. Sen biliyormusun. Canım arkadaşım. Kendisine ulaşmak istiyor. Onlar kullanıyorlarmı instegram???

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Günaycım, bilmiyorum canım.

 4. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi gûnler arkada$lar.Aslicim çok sag ol canim.Analizi de yazacaksin in$allah.kendini çok yorma. Vedat yene yapti yapacagini,ölûmûnden sonra da kötûlûk yapmaktan kalmadi,videoyu yalandan kendi istediyi gibi yapa bilirmi bilir,zaten adam pisligin teki.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar canım, Vedat dan her şey beklenir. Yapar mı? Yapar. Doktor ile görüşmesi lazım Tahir’in.

 5. Günay dedi ki:

  Selam. Canım arkadaşlarım nasılsınız? Aslım çok güzel olmuş analiz. Uyumadın analiz yapdın. Allah yüreyince versin canım benim. Nefese çok üzüldüm. Vedat yapacağını yine yapdı. Kötü oldu bu şimdi. Bu kız hiç sevinmiyicekmi senin yazdığln gibi sevinci kursağında kaldı. Olmaz böyle. Artık üzmesinler insanları. Sevindirici şeyler olsun. Ancak hüzün hüzün. Böyle olmaz. Onlarda mutluluku hak ediyorlar. Tahir nasıl söylüyücek? Amma saklayamaz . Bakalım görücez demiyorum. Çünki ben güzel kalbli arkadaşımın analilerini okuyurum. Bir daha teşekkür canım Aslıcımmmmm❤❤❤

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Günaycım, teşekkür ederim bu yeni bölüm fragmanı ile ilgili. Fragmanda Tahir nasıl söylerim böyle bir acıyı diye söyleniyor kendi kendisine. 46. bölüm analizi yarım kaldı tamamlayınca ekleyeceğim siteye canım. yeni bölümde Tahir söyleyebilecek mi bilmiyorum.
   Desteğin için de ben sana teşekkür ederim canım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir