Sen Anlat Karadeniz Saniye Öldü mü? Nurşim Demir Diziden Ayrıldı mı ?

Burak 21 Oca 2019 Sen Anlat Karadeniz  0

Sen Anlat Karadeniz dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Tahir ve Mustafa Kaleli, Vedat’a zarar veemedi fakat Vedat, Kaleli ailesinin canını yakmaya devam ediyor. Vedat Sayar bu kez de Kalelier’in annesi Saniye’yi gözüne kestirir. Kaleliler2in ceza evinde Nefes ve Asiye’yi ziyarete gitmesinden yararlanarak sinsi bir şekilde Kaleli konağını ateşe verir. Önce Saniye Kaleli’yi iple bağlar. Daha sonra Saniye bir patlama sonucu kazayla ölmüş gibi bir plan yapar.

Saniye Kaleli, Kaleli ailesinin vezgeçilmezi. Saniye Kaleli’nin diziden ayrılması durumunda hem Kaleli ailesinin hem de dizinin tadı kaçacaktır. Saniye büyük ihtimalle Vedat’ın hain tuzağından kurtulacaktır. Bakalım Vedat’ın kendisine tuzak kurduğunu söyleyecek mi ?

Nurşim Demir Sen Anlat Karadeniz’den Ayrılacak mı?

Nurşim Demir’in yeni bir dizi ile anlaştığı ile ilgili bir bilgi yok. Fakat diziden ayrılırsa da çok büyük bir sürpriz olmaz zira yeni senarist Erkan Birgören’in senaryoda değişikliğe gitme ihtimali de var. Nurşim Demir’in ise kendi isteği ile diziden ayrılacağını düşünmüyorum.

Sen Anlat Karadeniz’de Vedat’ın Akıbeti Ne Olacak ?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Vedat Sayar’ın suyu ısınmaya başlamış durumda. Tahir artık ailesine ve yakınlarına Vedat tarafından zarar verilmesini istemeyecektir Açıkçası seyirci tarafından da Tahir ve Vedat meselesinin arık sıkmaya başladığı konuşuluyor. Bakalım Vedat’ın ipini Tahir mi yoksa Fİkret mi çekecek ?

Sen Anlat Karadeniz’de benzer sahneler daha önce de yaşandı. Fakat şu ana kadar diziden ciddi bir ayrılık söz konusu olmadı. Büyük ihtimalle Sen Anlat Karadeniz dizisinden Saniye’de ayrılmayacak.

SEN ANLAT KARADENİZ TARIK TAMAR
Sen Anlat Karadeniz Tarık Tamar (Beran Soysal) Kimdir?
Sen Anlat Karadeniz 54. Bölüm (Yeni Sezon) Ne Zaman Başlayacak?
Sen Anlat Karadeniz Neden Final Yapıyor? Final Sebebi Ne? Ne Zaman Final Yapacak?
Sen Anlat Karadeniz 3. Sezon Senaristleri Kim?

“Sen Anlat Karadeniz Saniye Öldü mü? Nurşim Demir Diziden Ayrıldı mı ?” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Vedatın yaptıklarını ve Fikretin topladığı deliller ortaya çıksın. Vedatın cezası verilsin, Şiddet olmasın. Kimse bu kadar yapılan işkenceleri kaldıramıyor. Bu zamanda,

  2. Anonim dedi ki:

    Artık Vedatın şiddetlerine son verilsin, birazda mutluluk olsun, Vedat diziden ayrılsın artık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.