Sen Anlat Karadeniz Nefes ( İrem Helvacıoğlu ) Kimdir ?

Sen Anlat Karadeniz Nefes Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu.

Atv Ekranlarında yayınlanmak için gün sayan Sen Anlat Karadeniz dizisinin oyuncu kadrosuda netlik kazandı. Dizinin ana karakterlerinden Nefes’i güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu canlandıracak.

Sen Anlat Karadeniz Nefes Kim ?

Ünlü yapımcı ve yönetmen Osman Sınav’ın yeni projesi Sen Anlat Karadeniz yakında Atv ekranlarında başlıyor. Dizi fragmanı yayınlandığı günden itibaren oldukça ilgi gördü. Konusu ve çekim mekanları çok beğenilen dizinin oyuncu kadrosuda merak ediliyor. Dizide Nefes’i İrem Helvacıoğlu canlandırıyor.

Sen Anlat Karadeniz Nefes İrem Helvacıoğlu

Dizinin ana karakterlerinden Nefes çocuk yaşta evlendirilen ve sürekli şiddet gören bir kadın. Nefes yaşadıklarına daha fazla dayanamayıp çocuğunuda alarak evi terkeder. Bunu kendine yediremeyen kocası ise Nefes’in peşine düşecektir. Oğlu ile hayatta kalma mücadelesine girişen Nefes’in neyseki yardımına Tahir (Ulaş Tuna Astepe) yetişecek.

İrem Helvacıoğlu Kimdir ?

Sen Anlat Karadeniz Nefes

2 Şubat 1990 doğumlu oyuncu Almanya’da dünyaya gelmiştir. Uzun süre Almanya’da yaşayan oyuncu Türkiyeye geldikten sonra oyunculuk ile ilgilenmeye başlamıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim gördükten sonra tiyatro oyunlarında sahne almıştır.

1.70 boyundaki oyuncu 55 kilodur. Güneş’in Kızları dizisinde canlandırdığı Tuğçe karakteri ile geniş kitlelerce tanınmıştır.  Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Esra karakterine hayat vermiştir. Burada başarılı bir performans sergileyen güzel oyuncu Muhteşem Yüzyıl dizisinde yer almayı başarmıştır.

 

 

dizibilgi google play

Sen Anlat Karadeniz Nefes ( İrem Helvacıoğlu ) Kimdir ? (9 Yorum)

  1. sen anlat dizisini sevmeyenler yorum yapsinlar ama seviyeli yapsinlar yani iğrenç olmuş gibi şeyler yazmayın çünkü burada bir emek VAR!

  2. Gercek hayatta bile mukemmel kisi ve oyunculugu cok basarili coooook seviyorum irem’i ve diziyiiiii