Sen Anlat Karadeniz Mustafa Kaleli Öldü mü? Mustafa Tuzcu Diziden Neden Ayrıldı?

“Hayatımın en zor işini yaptım. Bir kadına ‘oğlun öldü’, bir kadına ‘kocan gelmeyecek’ dedim! Sen Anlat Karadeniz 51. Bölüm Fragmanında Tahir bunları söylüyor.

Sen Anlat Karadeniz Mustafa Kaleli Neden Öldü? Sinan Tuzcu Diziden Neden Ayrıldı?

Sinan Tuzcu Sen Anlat Karadeniz dizisinde canlandırdığı Mustafa Kaleli’nin ölmesi ile diziye veda etti. Dizide Vedat karakterini canlandıran Mehmet Ali Nuroğlu’nun Fikret babası tarafından vurulmasından sonra ölen Vedat diziden ayrılmıştı. Dizide yaprak dökümü devam ediyor.

Mustafa Kaleli karakterini canlandıran Sinan Tuzcu da diziye veda edenler arasına katıldı.

Sen Anlat Karadeniz Mustafa Kaleli Neden öldü?

Gemiye gitmeden tüm aileden helallik dua isteyen Mustafa Kaleli Karadeniz’in derin sularında diziye veda etmiştir. Tüm aileyi sarsan bu duruma Asiye çok üzülmüştür. Mustafa Kaleli diziye veda etti. Yeni sezona devam etmeyecek olan karakterin sevenlerini üzdü.

Sinan Tuzcu’nun Mustafa Kaleli’nin Açıklaması

“Zordur sevdiğini bırakıp gitmek, ama değil mi ki vaden dolmuş, nefesin tükenmiş. Gidersin … yol olur sevdiklerin, canın acır, izi kalır. Gidersin.” Mustafa Kaleli 

Bu yazısı ile Sinan Tuzcu Diziye veda ettiğini belirtmiştir. Şimdiye kadar dizide verdiği emek için kendisine teşekkür ederiz. Yolu açık olsun. Yeni projelerde kendisini yeniden ekranlarda görebilmek dileği ile..

dizibilgi google play

Sen Anlat Karadeniz Mustafa Kaleli Öldü mü? Mustafa Tuzcu Diziden Neden Ayrıldı? (2 Yorum)

  1. Bende çok üzüldüm. Bence çok kötü oldu. Dizinin en başarılı isimlerinden biri idi. Yolu açık olsun inşallah. Yeni dizilerini bekliyoruz. Hayatda başarılar.

  2. Mustafanin “ölmesine” ben de çok ùzûldùm.ama insanlar hep ya$asaydi hayat belki de manasiz,yorucu olurdu. Yolu açik olsun.Ba$arilar dilerim.