Sen Anlat Karadeniz Hazan (Gülper Özdemir) Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz dizisinden ayrılan oyuncuların yerine yeni oyuncular geliyor. yeni konuların işlenmesi için dizinin devamı için ve 3. sezonda da devam edebilmesi için diziye katılan yeni oyuncular var.

Sen Anlat Karadeniz Dizisine Yeni Katılan Oyuncular

Gülper Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Ayten Özkök, Rüçhan Çalışkur ve Asya Kasap.

Sen Anlat Karadeniz Hazan Kimdir?

Nefes ölecek ve yerine Tahir’in seveceği kız olarak gelecek diye düşünülüyor.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Gülper Özdemir Kimdir?

1990 yılında Frankfurt’ta doğdu. Orta ve lise eğitimini Almanya’da tamamladıktan sonra; Almanya’da başladığı ‘’RheinMain University of Applied Sciences/International Business School’’ eğitimini Amerika’da ‘’Truman State University’’de tamamladı. Oyunculuk eğitimine lise yıllarında Almanya’da başladı. Hem Alman hem Türk Tiyatroları’nda sahne aldı. Daha sonra “New York The Living Theatre” ‘a oyuncu olarak katıldı ve Judith Malina’nın ”No Place To Hide” oyununu sahnelendirdi. Paris’te oyunculuk eğitimine devam eden Gülper Özdemir’ 4 yabancı dil biliyor. Televizyon ekranlarındaki ilk dizi projesi ”Med Cezir” oldu. Daha sonra ”Bana Sevmeyi Anlat” projesinde “Simge” ve ”Kara Yazı” dizisinde ‘’Derya’’ karakteriyle yer aldı. “Tutsak” dizisindeki ‘’Elif’’ karakteri ile başrol kariyeri başladı.

Gülper Özdemir Nasıl Oyuncu Oldu?

“Frankfurt’ta öğrenciyken bir yandan garsonluk yapıyordum. O sırada Türk bir ajansın ekibiyle tanıştım. ‘Yüzün çok güzel, fotoğraflarını versene’ dediler. Ama sonra ne arayan oldu ne de soran. Üç sene geçti, artık New York’a gitmiştim. Bir cast direktörü o ajans üzerinden beni buldu. ‘Filinta’ isimli dizide başrol teklif ettiler. Tabii sektörü bilmediğim için ‘Çekimlere haftada bir gelebilirim’ dedim. Şartlarımız uymadı, üniversitemi yarıda bırakamazdım. Okulun bittiği sene Ay Yapım’dan haber geldi ve her şeyimi toplayıp İstanbul’a geldim.”

dizibilgi google play