Sen Anlat Karadeniz Eyşan (Burcu BİNİCİ) Kimdir ?

Burak 08 Oca 2018 Sen Anlat Karadeniz  0

 

Sen Anlat Karadeniz Dizisi  Eyşan Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ?

Atv ekranlarında yayın hayatına başlayan Sen Anlat Karadeniz dizisi oldukça ilgi görmeyi başardı. Osman Sınav imzası taşıyan proje tanıtımlarıyla oldukça büyük ilgi görmüş ve merakla beklenmeye başlamıştı. Dizi yayına başladıktan sonra da bu beklentileri boşa çıkartmadı.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Eyşan Kimdir (Burcu Binici) Yaşı Boyu Sevgilisi  

Para karşılığı zorla evlendirilen ve gördüğü şiddet karşısında çocuğunuda alıp kaçan Nefes ve onu korumak için her türlü tehlikeyi göze alan Tahir’in hikayesinin anlatıldığı dizide Eyşan karakteri merak konusu oldu. Eyşan karakterine hayat veren oyuncu Burcu Binici kimdir yakından tanıyalım.

6 Temmuz 1986 doğumlu oyuncu 1.74 cm boyunda ve 55-56 kg dir. İlkokulu ve liseyi Aydın’da okumuştur. Mezuniyetinin ardından bankacılık sektöründe bir dönem çalışan oyuncu daha sonra Anadolu Ateşi dans topluluğunda dansçılık yapmıştır. Ardından oyunculuğa yönelmiş ve Bir Bulut Olsam dizisi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. 2011 yılında yönetmen Eray Koçak ile bir evlilik yapsa da bu evlilikleri 1 yıldan az sürmüştür.  Oyuncunun şu an bilinen bir birlikteliği bulunmamaktadır.

 

SEN ANLAT KARADENİZ TARIK TAMAR
Sen Anlat Karadeniz Tarık Tamar (Beran Soysal) Kimdir?
Sen Anlat Karadeniz 54. Bölüm (Yeni Sezon) Ne Zaman Başlayacak?
Sen Anlat Karadeniz Neden Final Yapıyor? Final Sebebi Ne? Ne Zaman Final Yapacak?
Sen Anlat Karadeniz 3. Sezon Senaristleri Kim?

“Sen Anlat Karadeniz Eyşan (Burcu BİNİCİ) Kimdir ?” üzerine 3 yorum

  1. Melisa dedi ki:

    Burcu binici degim eysan gozde kansu oynuyo yanlis bilgi veriyosunuz

  2. Bir izleyici dedi ki:

    Güzel dizi güzel den kastım yani hikaye nin inandırıcılığı var ama hep aynı kisirdongunun içinde kalması izleyici yi sıkıyor sürekli kaç kovala sonra kadın tekrar yakalansin yetmedi üstüne bir de çocuk kacirilsin sırf tutuldu diye abartmaya gerek yok adamın sozlusunun ailesi yüzüğü atti adam gitti geri verdi o da saçma zaten önünde sonunda kendin atacaksın niye geri takiyorsun ki be adam miy miy mercan a bakarken benim uykum geliyor bu tahir bir ömür nasıl geçirecek acaba

  3. Asi dedi ki:

    Goker bey neden hic survivor hakkinda sayfa acmiyorsunuz ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.