Sen Anlat Karadeniz 54. Bölüm (Yeni Sezon) Ne Zaman Başlayacak?

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon başlama tarihi belli oldu ve iki fragman yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz 3. Sezon 54. Bölümü ile 4 Eylül 2019 Çarşamba akşamı Saat 20. 00 de Atv ekranlarında seyirci karşısına çıkacak.

Başrollerini Ulaş Tuna Astepe (Tahir) ve İrem Helvacıoğlu’nun (Nefes) paylaştığı Osman Sınav’ın yapımcılığını üstlendiği ATV’nin çarşamba akşamlarına damga vuran dizisi Sen Anlat Karadeniz’de yeni sezon için geri sayım başladı. Sen Anlat Karadeniz yeni sezonun ilk bölümü (54.Bölüm) ile 4 Eylül 2019 Çarşamba akşamı ATV ekranında olacak.

Sen Anlat Karadeniz 54. Fragmanında Nefes;

“Bugün bir kadın daha öldü, öldürüldü! Peki siz vicdanınızın sesini nasıl kısıyorsunuz?” Ya bir gün vicdanınız dile gelirse diyor.

Tamda Türkiye gündeminde bir annenin kızının gözleri önünde şiddete maruz kalması ve sonrasında ölmesi ile sonuçlanan olayın üzerine ekranlarda yeni başlayacak olan Sen Anlat Karadeniz 54. Bölümünde kadına şiddetin olması ve bu yüzden bir kadının ölmesi.. Öldürülmesi.

4 Eylül Çarşamba günü yine bir kadına şiddet vakası ile başlayacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisine Emine Bulut cinayetinin ardından bu sahnelerin olması…

10 yaşındaki kızının önünde eski eşi tarafından bıçaklanarak öldürülen genç kadının görüntüleri Türkiye’yi fena halde sarsmışken. Küçücük bir kızın “Anne lütfen ölme” diye haykırması o anne’nin de ölmek istemiyorum demesi..

Artık kadınlar ölmesin. Öldürülmesin buna bir son verilsin.

 

Vedat karakterinin Nefes’e yaptığı işkence, şiddet görüntüleri geçtiğimiz yıllarda bir hayli tartışıldı. Sen Anlat Karadeniz dizisinin 3. sezonunda da yayınlanan ilk görüntüler, dizide kadına şiddetin azalmadan devam edeceğini gösteriyor.

Birçok kişi bu mesajların kadına şiddeti gündeme getirdiği için önemli olduğunu ve doğru yapıldığını düşünüyor. Ancak diğer gruptaki izleyiciler ise bu görüntülerle kadına şiddetin meşrulaştırıldığı, böyle önemli bir konunun reytinge alet edilerek istismar edildiği fikrinde…

Sen Anlat Karadeniz dizisine destek veren de var, büyük tepki gösteren de, sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Sen Anlat Karadeniz 54. Bölüm 2. Fragman

Masal nasıl bir isim sence Tam benim kızıma layık bi isim Bizim masalımız Ve Mustafa’nın horlaması Asiye’nin uyuyamaması…

 

 

dizibilgi google play

Sen Anlat Karadeniz 54. Bölüm (Yeni Sezon) Ne Zaman Başlayacak? (1 Yorum)