Sen Anlat Karadeniz 43. Bölüm Fragmanı

Burak 28 Şub 2019 Fragman  0

ATV nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümü ile 6 Mart 2019 Çarşamba akşamı ATV’de. 43. Bölümü ile seyirci karşısına çıkacak olan dizide yaşanacaklar şöyle;

Tahir, Vedat’ın babasının Fikret olduğunu öğrendi. Yangazlar kumlukta ofis de kendi aralarında şakalaşırken Murat’ın duvarda duran Fikret’in hediye ettiği kemençeye fırlattığı nesne ile düşüp kırılan kemençeden bir mektup buldu okudu Murat ve bir sır daha ortaya çıkmış oldu. Bu mektup bakalım olayların seyrini nasıl değiştirecek?

Vedat, Nefes’in peşini bırakmamakta kararlı. Bana ait olanı başkasının elinde görmektense ölmesini tercih ederim diyerek eter ile Nefes’i bayıltıyor ve evine götürüyor ve orada psikolojik baskı yapıyor Vedat. Nefes de, isyan ederek Vedat’ın boğazına kırdığı bardağın parçasını tutarak, senin karşında 8 yıl önceki Nefes yok artık diyerek karşı koyuyor.

Saniye hanım ise, Tahir’in ortalıktan kaybolması ile Murat’ın Nazar’ı gelin diye eve getirmesi ile kalbi çok yoruldu ve kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı. Hastane de Murat abisi Mustafa ya kemençenin içinde bulduğu mektubu verdi. Mustafa mektubu okudu ve şok oldu. Bakalım bu yıllarca saklanan sır ne? ve kimlerin hayatını etkileyecek?

Tahir de annesinin durumunu öğrenmiş olacak ki, eve gelip yengesine annesini sordu. Asiye de sıkıca Tahir’e sarıldı. Tahir mektubu okuyunca ne tepki verecek acaba?

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Sen Anlat Karadeniz 43. Bölüm Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. K.A dedi ki:

    Mektupda tûm olanlari yazmi$ ola bilir Fikret.O zaman Gülendamin da nerde oldugunu biliyopmu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.