Sen Anlat Karadeniz 42. Bölüm Fragmanı

Burak 21 Şub 2019 Fragman  0


ATV nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümü ile 27 Şubat Çarşamba akşamı ATV’de. 42. Bölümü ile seyirci karşısına çıkacak olan dizide yaşanacaklar şöyle;

Nefes, Tahir’in Ali tarafından yakalanmasını istese ve Ali ye yardım ederek takip cihazı ile yerlerini öğrenmesini sağlasa da Tahir ile konuşan Nefes, Tahir’e Ali’nin onu almaya geleceğini söylemişti. Tahir Ali tarafından yakalanmak istemediği için yeniden kaçtı.

Yiğit de Tahir babasının yeniden gitmiş olmasından etkilenmiş ve onu bulmak geri getirmek için koşarak evden ayrılsa da yolda Vedat babası ile karşılaşır Yiğit. Nefes de Yiğit’in peşinden koşarak gitmek ister ama merdivenlerden inerken ayağı burkulur ve dengesini kaybederek yere düşer Nefes.

Tahir de son hız koşarak kaçar ama peşinde devrem dediği Ali vardır ve Ali onu durdurmak için vuracağını söyler. Tahir de beni durdurmak istiyorsan vurmalısın, vurursan da canın sağ olsun dedi.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Sen Anlat Karadeniz 42. Bölüm Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. K.A dedi ki:

    Gúnaydin her kese.Nefesin Vedatdan çok çekeceyi var. Belki babasi bir $eyler yapar da, Vedat adam olur.Olurmu? Kim bilir? Belki de olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.