Sen Anlat Karadeniz 42. Bölüm Fragmanı


ATV nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümü ile 27 Şubat Çarşamba akşamı ATV’de. 42. Bölümü ile seyirci karşısına çıkacak olan dizide yaşanacaklar şöyle;

Nefes, Tahir’in Ali tarafından yakalanmasını istese ve Ali ye yardım ederek takip cihazı ile yerlerini öğrenmesini sağlasa da Tahir ile konuşan Nefes, Tahir’e Ali’nin onu almaya geleceğini söylemişti. Tahir Ali tarafından yakalanmak istemediği için yeniden kaçtı.

Yiğit de Tahir babasının yeniden gitmiş olmasından etkilenmiş ve onu bulmak geri getirmek için koşarak evden ayrılsa da yolda Vedat babası ile karşılaşır Yiğit. Nefes de Yiğit’in peşinden koşarak gitmek ister ama merdivenlerden inerken ayağı burkulur ve dengesini kaybederek yere düşer Nefes.

Tahir de son hız koşarak kaçar ama peşinde devrem dediği Ali vardır ve Ali onu durdurmak için vuracağını söyler. Tahir de beni durdurmak istiyorsan vurmalısın, vurursan da canın sağ olsun dedi.

dizibilgi google play

Sen Anlat Karadeniz 42. Bölüm Fragmanı (1 Yorum)

  1. Gúnaydin her kese.Nefesin Vedatdan çok çekeceyi var. Belki babasi bir $eyler yapar da, Vedat adam olur.Olurmu? Kim bilir? Belki de olur.