Sen Anlat Karadeniz 41. Bölüm Fragmanı

Burak 14 Şub 2019 Fragman  0

Sen Anlat Karadeniz 41. Bölümü ile 20 şubat 2019 çarşamba günü kaldığı yerden seyircisiyle buluşmaya devam edecek. Sevilen dizi Sen Anlat Karadeniz 41.bölüm 20 şubat fragmanında yer alan konular şöyle;

Tahir Vedat’ı vurmuş ve nezarete girmişti. Ancak Nefes ve Yiğit’in Tahir’e bıraktığı mektup ile gittiklerini öğrenen Tahir nezaretten kaçarak onları aramaya başladı. Yiğit’in arkalarında bıraktığı işaretlerle Tahir’in onları bulmasını kolaylaştıran Yiğit. Annesi ile eski bir dolmuşta kalıyor, Nefes’in bulduğu işle de para kazanıyorlardı.

Tahir, Nefes ile Yiğit’i çalıştığı yerde gördü ve patronu ile konuşan Tahir. Onları saklamak için Fikret den yardım istedi. Fikret de kızımdır, torunumdur diyerek getirmesini söyledi. Vedat ise, Fikret’in yanında. Tahir tarafından vurulan Vedat ölmedi yaşıyor.

Vedat’ın babası Fikret den bir isteği var. Nefes ve Yiğit’i getirmesini istiyor. Bakalım Fikret Tahir’e getir dediği Nefes ile Yiğit’i Vedat’a verecek mi? Yıllar sonra Vedat Fikret’e baba dedi karşılığında da bunu istedi. Fikret ne yapacak?

Yangazlardan Murat, Nazar’ı sırtına aldığı gibi Kalelilerin evine getiriyor. kapıda abisi, annesi, kardeşi var ve sırtından Nazar’ı indirerek işte gelinin diyor Murat ve bu ani habere şok olan Saniye hanım Fatih’in kollarına bayılıyor. Nefes den sonra 2. şok bu oldu aileye. Allah’ın hakkı üçtür. Fatih de Berrak’ı gelin diye getirsin tam olsun.

“Aslı”

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Sen Anlat Karadeniz 41. Bölüm Fragmanı” üzerine 2 yorum

 1. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin Aslim.Fatih berraki getirecek de,ama böyle çavuk olursa Saniye hanim kalpden gitmezmi canim? Vedatin yillar sonra Fikrete baba demesi,ondan bir $ey istemesi,bu Fikret için çok zor,çünki Nefesin Vedatla mutlu olamayacagini bilir.ne yapacak bakalim.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım, İkizler birlikte evlenmiş olur fena mı? iki düğün bir arada. Kalp den gitmez. Bünye alıştı artık. Nefes, Nazar. Arkasından da Berrak tamam oldu bitti maşallah. Ben böyle diyorum da Berrak ile Fatih de daha bir ilerleme yok. Nasıl gidiyor iyi gidiyor. başka devamı yok. Hayırlısı. He birde torun oldu mu ev tam şenlik Saniye hanım doya doya torun bakar artık 🙂
   Nefes Vedat ile mutlu olamaz orası doğru. Vedat kimle mutlu olacak?
   Ben Gülendamı merak ediyorum o şimdi nerede acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir