Sen Anlat Karadeniz 40. Bölüm Fragmanı

Burak 08 Şub 2019 Sen Anlat Karadeniz  0

Tahir Vedat’ın yeni evlerine gelmesi ile çok sinirlenmiş ve aracı ile takibe başlamış tünel sonunda yolunu kesen Tahir, Vedat’ın söylediği ağır sözlere daha fazla tahammül edemeyince silah ile Vedat’ı vurmuştu. Vedat ağır yaralanmış hastanede yatarken, Tahir’i de adam öldürmeye teşebbüs suçundan içeri aldılar. Saniye hanım oğlunun içeri alındığını öğrenince Nefes’e ağır sözler söyledi. Nefes de bu ağır sözlere cevap olarak oğlu Yiğit’i alarak oradan ayrıldı.

Nefes ve Yiğit evden ayrıldıktan sonra Tahir’e bir mektup bırakmıştı Tahir bu mektubu okuyunca Nefes ve Yiğit’in evden gittiklerini öğrendi. Onları bulmak için peşlerinden gitti. Bulup getirmek için ama bulmak ne mümkün.

40. bölümde olacaklara dair tüyoların olduğu fragman da yayınlandı işte fragmanda olanlar;

Tahir bütün imkanlarını kullanarak Fikret’in ona hazırlattığı polis kimliği ile Nefes ve Yiğit’i aramaya çıktı. Ali devresi onu buldu ama Tahir eve dönmek yerine Nefes ve Yiğit”i bulmakta kararlıydı. Vedat hastaneden eve Fikret’in yanına çıkmış. Ve Vedat Fikret’e baba diyor. Fikret babasından oğlunu bulup getirmesini istiyor.

Fikret şaşkın yıllar sonra bulduğu oğlu ona ilk kez baba diyerek bir istekte bulunuyor. Bakalım Fikret Nefes ile Yiğit’i bulup Vedat’a getirecek mi?

Nefes ve Yiğit ise buldukları boş mekanlarda kimi zaman teknede, kimi zaman boş bir araçta geceyi geçiriyorlar. Nefes yorgun halsiz, aç susuz ve bütün yaşanan zorluklara bedeni daha fazla dayanamıyor ve sanırım dolmuş içerisinde bayılıyor. Yiğit de annesinin uyuduğunu düşünüp uyanmasını istiyor. Bakalım Nefes ve Yiğit’i ilk kim bulacak? Tahir mi? Fikret mi?

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Sen Anlat Karadeniz 40. Bölüm Fragmanı” üzerine 2 yorum

  1. K.A dedi ki:

    Iyi gûnler,hayirli cumalar. Nefesle Yigiti Fikret bulacak. Yillar sonra Vedatin ona baba demesi,oglunun isteyini ne pahasina olur olsun yerine yetirmeye cali$masina neden olacak Fikretin.

  2. Ceren dedi ki:

    Ben sanlat karedenizi çok seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir