Sen Anlat Karadeniz 36. Bölüm Fragmanı

Burak 20 Ara 2018 Sen Anlat Karadeniz  0

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcuoğlu gibi isimlerin rol aldığı Sen Anlat Karadeniz 36. Bölümü ile 26 Aralık 2018 Çarşamba akşamı saat 20.00 de Atv ekranlarında olacak. 36. Bölümü ile ekranlara gelecek olan dizide, yeni bölümde olacaklara dair gelişmelerin olduğu fragman yayına verildi.

36. Bölümde olacaklara geçmeden önce, 35. Bölümde neler oldu kısaca bir hatırlayalım.

Vedat yüzünden canı yanan kızlar, Asiye’nin önderliğinde, Berrak, Nazar ve Mercan Vedat’ı evinden kaçırıp onu yayla evine götürmek istediler. Vedat’ı orada rehin tutan kızlar Vedat dan intikam almak, iyi bir ders vermek istiyorlardı ancak bir şey yapamadılar. Mercan diğer kızlardan habersizce kendisi Vedat’ı asmak istedi. Ancak bilmediği bir şey vardı. Vedat Berrak’ı kandırmayı başarmış ellerindeki ipi açtıran Vedat Berrak’ı bayıltarak tekerlekli sandalyeye oturtup, ellerini, ağzını bağlamış ve Mercan’ın kendi boğazına geçirdiği halatı Berrak’ın boğazına geçirmişti.

Bunu bilmeyen Mercan, Vedat’ın ipini çektiğini düşünerek, bilmeden Berrak’ın boğazındaki ipi çekiyordu. Vedat ise, keyfi yerinde o evden uzaklaşıp gitti. Berrak ölecek mi? Mercan arkadaş katili mi olacak?

Bu soruların cevabı 26 Aralık çarşamba akşamı yayınlanacak olan 36. bölümde açıklanacak. 36. bölüm de olacaklara dair ip uçlarının olduğu fragmanda yayına verildi. İşte olacaklar;

Nazar, ablasının arabayı alıp gittiğini fark eder. Nefes, Tahir’e anlatmış olmalı ki, arabası ile gelerek Berrak’ı ipten alır. Bütün Kaleli erkekleri oradadır. Nefes de gelmiştir. Tahir Nefes’e olanları bana anlatmalıydın der. Vedat ise, kızlardan intikam almaya yemin eder ve Nefes elleri kelepçelenerek götürülür. Bakalım Vedat yine ne işler çevirmiş de Nefes kelepçelenmiştir?

“Aslı”

SEN ANLAT KARADENİZ TARIK TAMAR
Sen Anlat Karadeniz Tarık Tamar (Beran Soysal) Kimdir?
Sen Anlat Karadeniz 54. Bölüm (Yeni Sezon) Ne Zaman Başlayacak?
Sen Anlat Karadeniz Neden Final Yapıyor? Final Sebebi Ne? Ne Zaman Final Yapacak?
Sen Anlat Karadeniz 3. Sezon Senaristleri Kim?

“Sen Anlat Karadeniz 36. Bölüm Fragmanı” üzerine 7 yorum

 1. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar arkada$lar. Gúnaycim te$ekkûr ediyorum sen nasilsin,çocuklar nasil?

 2. Günay dedi ki:

  Bu kaleli oğlanları. Karılarına çok düşgün. Anne ne olucaq??? Anne benim herşeyim. Kötüde olsa o bi anne. 9 ay sizi karnında taşımış. Her eziyyetinizi çekmiş. Sonucda o , anne. Böylede olmaz. Anne koyub gitmek ne demek, anlıyamıyorum. Azeri ablam , Xanımcım silzsr nasılsınız? İyisiniz inşallah. Aslım senin fikrini bilmek isterim.

 3. Günay dedi ki:

  Selam. Arkadaşlar. Anlizlerine söz yok. Çok iyi gidiyorsun. Tam qaz arkadaşıma. Ellerine yüreyine sağlığ. Ben anlayamıyorum. Hiç birşey yapamazdısa niye kaçırdınız. Herşey Nefesin başında patladı. Bir şey de yapamadılar. Döverdiz biraz onu. O sizi döverken yüreyi yandımı hayır. Siz neden yapamadınız????

 4. K.A dedi ki:

  Iyi geceler canim.Allah hepimizi kötü insanlardan, kötúlüklerden korusun in$aallah. Allah rahatlik versin.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı geceler canım. Amin inşallah canım. Amin. Kötü insanlardan, o kötü insanların kötülüklerinden, şerlerinden belalarından. dost görünümlü düşmanlardan, yüzüne gülen arkandan iş çeviren insanlardan Rabbim korusun amin. İyi geceler tatlı rüyalar, Allah rahatlık versin canım.

 5. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar Aslicim. Bu Vedatin akli saat gibi çali$ir ya,kötû ne varsa hemen aklina geliyor.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar canım, doğru diyorsun Vedat’ın aklı hep kötülüğe çalışıyor. Fikret takip ediyordu neden bıraktıysa, kızlar iyi bir ders verecek diye düşündü ama olmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.