Sen Anlat Karadeniz 36. Bölüm 26 Aralık 2018 Analizi (Aslı)

Burak 30 Ara 2018 Analiz SAK  0

Vedat’a iyi bir ders vermek isteyen Berrak, Nazar, Mercan ve Asiye Vedat’ı kaçırdılar.  Nefes’in ve diğer kızların canını yakan Vedat’ı kaçıran kızlar Vedat’a hiçbir şey yapamadılar. Mercan ve Berrak hepsinden daha cesur davranarak Vedat’ı öldürmek istedi. Ancak Berrak anne zaafına yenildi. Vedat Berrak’ı annesi ile konuşturma vaadi ile kandırmayı başardı. Ellerini çözdüren Vedat Berrak’ı bayıltarak etkisiz hale getirdi.

Mercan ise Vedat’ı öldürmeyi kafasına koymuştu. Herkesler uykudayken babasının arabasını alarak dağ evine giden Mercan Vedat’ın boynuna ilmeği geçirdi. Araca bağladı ve çekmeye başladı. Mercan’ın bilmediği bir şey vardı. Vedat çoktan kendisini o ilmekten kurtarmış, yerine de Berrak’ı oturtarak ilmeği Berrak’ın boğazına geçirmişti. Mercan Vedat’ın ipini çekiyorum diye Berrak’ın ipini çekiyordu ama bunu bilmeden yapan Mercan geçmişe gidiyor ve Vedat’ın onu astığı anı hep hatırlıyordu.

Vedat ise, evden çoktan uzaklaşmış, soğuktan da üşümüştü. Yolda giderken de hepinizi içerde çürüteceğim diyerek kızlara kin güdüyordu. İlk işi evdeki adamlarından birini aramak oldu. Kamera kayıtlarının bir kopyasını almasını söyledi. Bu kayıtlar ilerde çok işine yarayacaktı çünkü. Tabi biz bunu çok sonra öğrendik. Nefes’i aradı ve olanları anlattı. Kendisinin kurtulduğunu ama kızlardan birinin asıldığını söyledi. Sonra da Fikret abisini aradı ondan yardım istedi yanına gitti.

Nefes de Vedat’ın telefonundan sonra Tahir den yardım istedi. Mustafa da Asiye den olanları öğrenip dağ evine geçti. Nazarda gece uyanıp ablasını evde görmeyince, arabanında evin önünde olmadığını görünce Murat’ı aradı Mercan’ın Vedat’ı öldüreceğini söyledi. Bütün erkekler dağ evine arabaları ile gittiler. Nefes de motorla gitti.

İlk varan Tahir di ve ipin ucunda Vedat var diye girdiği evde Berrak’ı gördü. Kurtardı. Mustafa, Yangazlar ve Nefes de geldi. Herkes Vedat diye girdiği evde yerde Berrak’ı yatarken gördü. Berrak kendine geldi. Ölen yoktu ama Vedat Fikret’in yanına gidip olanları anlatınca kızları bir sözü ile içeri attıracağını söyledi. Öyle de hayal etti. Sanki kızlar içeri alınmış da Vedat onları ziyaret ediyormuş gibi bir hayal kurdu Vedat. Bu şimdilik gerçek değil ama ilerde gerçek olma olasılığı yüksek.

Fikret de bir kuru ifade ile bunu yapabilecek misin? deyince, Vedat da evimde kameralar var elbet birine yakalanmışlardır der. Bir de haberlerde gördüğü bir olayı anlatır. 35 yıldır oğlundan haber alamayan bir anne oğlunun ölüm haberini alınca bu gece rahat bir uyku uyuyacağım demiş. Vedat buna bir anlam veremedi. Bir anne 35 yıldır görmediği evladının ölüm haberini alınca böyle mi söyler dedi?

Vedat bunu anlatırken Fikret sanki kendisini ve eşini görür gibiydi o haberde. 35 yıldır nerede olduğunu, yaşayıp yaşamadığını bilmediği bir evladını aramak çok zordur bir anne için. Ölüm haberini alan anne bu gece rahat bir uyku uyuyacağım derken, nerede olduğunu bilmediği evladının artık nerede olduğunu bildiği için rahat uyuyacaktır. Belirsizlik, nerede olduğunu, ölümü, sağ mı olduğunu bilmemek, daha kötü bir durumdur.

Vedat, Fikret’in yanından ayrıldı evine geçti. Fikret de Vedat’ın evindeki adamını telefonla aradı kamera kayıtlarını kaçırma anını silmesini söyledi. Doruk da Vedat’ın kaçırılma anını sildi. Fikret bunu yaptı yapmasına ama bilmediği bir şey vardı o da Vedat daha öncesinde kayıtların bir kopyasını adamlarından birine aldırmıştı. Eve varınca da kopyası alınan kamera kayıtlarını inceledi evdeki çürük elma olan adamı ve Fikret’in bağlantısını anlamış oldu. Vedat çok akıllı çok zeki biri ama bu aklını hep kötüye kullanıyor.

Murat Mercan’ı arabaları ile eve bıraktı. Tahir de Nefes ile Berrak’ı ve Nefes ile konuştu bana söylemeliydin dedi Tahir. Nefes de Vedat’ın ona 8 yılda yaptıklarını az biraz olsun çekmesini istedi. Bende insanım yoruldum diyerek ağladı beni göğsünde uyut dedi. Tahir Yiğit ile Nefes’i göğsünde uyuttu.

Sabah olunca, Yiğit annesi ve babasından önce kalkarak kendisi kahvaltı hazırladı. Herşeyi kendisi yaptı. Çay demledi. Yumurta haşladı. Ekmekleri dilimledi. Çiçek topladı kendi gibi güzel bir sofra hazırladı. Ali de geldi o da katıldı sofraya.

Yiğit sofra hazırlarken ekmek dilimlerinden birini yere düşürdü. Çöpe atmadı. Ekmeği yerden aldı öptü ve dışarı çıkarak bir ağacın altına ufaladı kuşları çağırdı onlarda ekmekle kahvaltı yapsın istedi. İşte Yiğit’in bu davranışı takdire şayan bir davranıştı. Nice dizilerde yemekler, ekmekler, pastalar çöpe atılırken bu dizide olması gereken oldu çöpe atılmadı ekmek.

Mustafa Asiye ile konuşarak, önce Vedat’ın asıldığını öldüğünü kendisinin de Vedat’ı gömdüğünü birazdan polisler gelir beni alır diyerek Asiye ye bir ders vermeye çalıştı. Sonra da böyle olabilirdi ama olmadı diyerek yaşanılanları anlattı.

Vedat da Doruk’un Fikret’in adamı olduğundan iyice emin oldu. Ben zarar verir diye düşünmüştüm ama şimdilik Doruk’a bir şey yapmadı Vedat.

Mustafa, eşini ve kızını da Osman babanın evine götürdü. Bütün bayanlar orada kapıda da Yangazlar nöbet tutuyorlar. Mustafa ile Tahir de Vedat’ın evine gittiler. Giderken de yolda Tahir Vedat’ı aradı. Vedat’ın telefonu Frederic Chopin cenaze marşı çalıyor. Bir süre o müziği dinledi. Aklında kim bilir kimlerin cenazesini kaldırdı Vedat. Tahir Vedat’ı çok fena halde dövdü. Kaldırıp masanın üzerine attı. Cam masa tuzla buz oldu. Başka biri olsa kemikleri kaburgaları çoktan zarar görmüştü.

Ayaklı gazete, telgraf Naciye de Nazar ların evine geldi. Cemil evden çıkıyordu o gelirken. Adama nasıl baktıysa eşi Türkan’a bu adama iyi bakın gözleri sararmış siroz olabilir enginar yedir, iyi bak adama dedi. Sonra da Nazar ile Mercan evdeydi onları da gördü. Nazar’a kocana sahip çık başkası kapmasın yakışıklı dedi. Onlar gidince de annesine bu kıza kapını hep açmada kocasının evinde dursun. Çocuk düşünüyorlar mı dedi. Vedat’ı kim kapacak çok merak ediyorum?

Nazar ile Mercan Osman babanın evine giderken yolda Doruk aradı kamera kayıtlarını sildiğini söyledi. Kızlara bu haberi verince hepsi çok sevindi. Onlar öyle düşünüyor ama asıl kayıtlar Vedat’ın elinde. Esma da bir kermeste kızların satış yapabilmesi için yer ayırtmış. El birliği ile kermes için pasta börek yaptılar.

Tahir Vedat’ı iyice bir dövdükten sonra kızları şikayet ederse aklına gelemeyecek tarzda şeyler yapacağını, kaybedecek hiçbir şeyi olmadığını ve bu hayatta kaybedecek hiçbir şeyi olmayan insandan korkması gerektiğini söyledi. Söyledi söylemesine de eşşeğin aklına karpuz kabuğunu da soktu. Vedat zeki adam bu yediği dayağı belgelendirecek kadar akıllı. Vedat gidip darp raporu aldı bunu da kızların aleyhinde kullanacak. Kızlar beni kaçırdı darp etti diyecek. Ve Vedat başına ne gelirse gelsin soluğu hemen Fikret’in yanında alıyor.

sen anlat karadeniz kızlar hapiste onları hapisten kim kurtaracak

Saniye hanımsa koskoca evde tek kaldı hiçbir yere sığamıyor. Osman baba da onu ziyarete geldi. Bir kere bile yeni evime gelmedin diye sitem de etti. Mercan ve Nazar’ı eve gelen polisler götürdü. Cemil fenalaştı. Baba yüreği kaldıramadı. Asiye, Nefes ve Berrak’ı da bir aldı polisler. Vedat şikayet etmiş. Darp raporunu da sunmuş kızların işi zor.

Herkesin bu olaydan haberi oldu. Fikret de öğrendi. Osman baba da, Saniye anne de. Ben kızları Fikret’in kurtaracağını düşünüyorum. Fikret kızları nasıl kurtaracak bakalım? Ve duruşma oldu Mercan, Nefes, Nazar, Berrak ve Asiye 1 ay sonraki duruşmaya kadar tutuklu olarak yargılanmak üzere hapse konuldu.

Onca suçu işleyen, 5 kızın canını yakan Vedat ama bir kere olsun haklarını aramak yaptıklarının cezasını kendileri vermek isteyen kızlar hiçbir şey yapamadıkları gibi suçlu duruma düşerek hapse girdiler. Adaletin bu dünya. Kötülerin mekanısın iyilere yerin yok mu be dünya?.   

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Sen Anlat Karadeniz 36. Bölüm 26 Aralık 2018 Analizi (Aslı)” üzerine 286 yorum

 1. Excellent blog you have got here.. Itís difficult to find good quality writing like yours these days. I truly appreciate individuals like you! Take care!!

 2. Very good info. Lucky me I discovered your blogby chance (stumbleupon). I have book-marked itfor later!

 3. A round of applause for your blog article.Much thanks again. Will read on…

 4. A round of applause for your article.Thanks Again. Really Cool.

 5. 3D Návrh dedi ki:

  wonderful points altogether, you simply gained a emblem new reader.What could you suggest about your put up thatyou just made a few days in the past? Any positive?

 6. this website dedi ki:

  Paragraph writing is also a excitement, if you know then you can write or elseit is complex to write.

 7. like instagram dedi ki:

  Thanks for the marvelous posting! I truly enjoyed reading it, you are a great author.I will be sure to bookmark your blog and will eventually come back sometime soon. I want to encouragecontinue your great writing, have a nice evening!

 8. buy shares dedi ki:

  It’s going to be ending of mine day, however before end I am reading this fantastic article to increase my knowledge.

 9. free chat and dating onlinefree online dating

 10. invest in shares dedi ki:

  I really loved this article and I’ll return to see more of your amazing stuff. Thank you so much!

 11. Like!! Thank you for publishing this awesome article. Vally Shepperd Dolley

 12. indices trading dedi ki:

  It’s enormous that you are getting ideas from this article as well as from our discussion madehere.

 13. can metformin cause diarrhea metformin and kidneys does metformin cause diarrhea

 14. I do believe all of the concepts you’ve offered in your post.They’re really convincing and can definitely work.Nonetheless, the posts are very short for newbies.May you please prolong them a little from subsequent time?Thanks for the post.

 15. I’m not sure where you are getting your information, but good topic. I needs to spend some time learning much more or understanding more. Thanks for great information I was looking for this info for my mission.

 16. Hi, I do believe this is an excellent blog. I stumbledupon it I’m going to revisit yet again since I bookmarked it. Money and freedom is the best way to change, may you be rich and continue to help others.

 17. dosage of cbd oil for chronic pain cbd oil arthritis cbd oil for anxiety

 18. currency trading dedi ki:

  Excellent post. I was checking continuously this blog and I’m impressed! Extremely useful info specially the last part I care for such information much. I was looking for this certain info for a very long time. Thank you and good luck.

 19. driving lesson dedi ki:

  Thanks again for the blog post. Keep writing.

 20. invest in shares dedi ki:

  You can certainly see your skills within the work you write. The sector hopes for even more passionate writers such as you who are not afraid to mention how they believe. All the time go after your heart.

 21. Kelvin Kaemingk dedi ki:

  A big thank you for your article.Really looking forward to read more. Really Great.

 22. I really enjoy the post. Fantastic.

 23. I really enjoy the blog article.Much thanks again. Cool.

 24. great site dedi ki:

  Awesome blog article.

 25. I am not sure where you are getting your info, but good topic. I needs to spend some time learning more or understanding more. Thanks for great info I was looking for this info for my mission.

 26. I think this is a real great post.Thanks Again. Awesome.

 27. buy stocks dedi ki:

  Thanks for sharing, this is a fantastic blog post.

 28. buy stocks today dedi ki:

  Thanks for sharing your thoughts. I really appreciate yourefforts and I am waiting for your further write upsthank you once again.

 29. Major thankies for the article post.Much thanks again. Fantastic.

 30. trade shares dedi ki:

  Hi there colleagues, its enormous paragraph regarding cultureand entirely explained, keep it up all the time.

 31. more dedi ki:

  I really liked your blog post.Much thanks again. Want more.

 32. Mildred Bull dedi ki:

  Many thanks, I like this. provigil vs nuvigil

 33. Günay dedi ki:

  Selam.İyi akşamlar canlm arkadaşlarıma . Azeri ablam ❤ Özgür teyzem❤ Xanımcım❤ Aslıcım❤ nasılsınız? İnşallah hepiniz iyisiniz. Bende çok şükür iyiyim. Özgür teyzem evet terliyor. Akşamlar uyuyanda çok terliyor. Ben tez-tez deyişiyorum. Kızım 4 yaşında, oğlum iki yaşında. Bir aydan sonra üç yaşına giricek. Allah bütün çocuklarımızı korusun. Amin.

 34. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar.Özgür abla allah sizden de,cûmlemizden razi olsun. Iyi geceler her kese.

 35. Özgür dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERINIZLE BİRLİKTE AMİNNN SEVGİMLE KALIN KALBİ GÜZELLERİM

 36. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba Özgür abla. Size de mutlu,hayirli pazarlar.

  1. Özgür dedi ki:

   HAYIRLI AKŞAMLAR ALLAH RAZI OLSUN K. AZERİ KARDEŞİM SEVGİMLE MUSMUTLU ZAMANLAR

 37. Özgür dedi ki:

  HAYIRLI PAZAR GÜNÜ DİLEKLERİMLE HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN GÖZEL KARDEŞİM, ASLI’CIM, ŞİRİNKIZIM, K. AZERİ, HANIM HANIMCIĞIM, GÜNAY’CIM MUSMUTLU ZAMANLAR SEVGIMLE MUCKKKKKKKKK

 38. Günay dedi ki:

  Canım arkadaşlarım çok şükür iyisiniz. Hep böyle kalın. Özgür teyzem baş üstüne söylerim. Özgür teyze. Ben de iyiyim. Kız biraz rahatsızlaşmışdı . Çok şükür şimdi iyi. Uyudu şimdide oğlanı uyutuyurum. Sizler nasılsınız? Azeri ablam, Xanımcım siz nasılsınız? Xanımcım işin nasıl ? İyidir inşallah. İnşallah üzmüyorlar seni? Kendine dikkat et. Canım kardeşim. Hepinizi çok istiyorum.❤❤❤

  1. ÖzgürGÜNAY'CIM dedi ki:

   HAYIRLI GÜNLER ÇOKKK GEÇMIŞ OLSUN PRENSESE DİKKAT ETMEK GEREK HELE TERLEYEN ÇOCUK SA KÜÇÜK OLDUĞUNU HATIRLIYORUM ALLAH CC YAR VE YARDIMCIN OLSUN KIZIM SAĞLIKLA…..

 39. aslı dedi ki:

  Hayırlı akşamlar Arkadaşlar yeni konu başlığı açtım bilginiz olsun. Gözel bu sayfayı bulamamış, sizler de yeni açılan konuyu bulamazsanız diye linki ekliyorum oradan girebilirsiniz sayfaya.
  konun adı sen anlat karadeniz gülendam öldü mü yaşıyor mu nerede?

  https://dizibilgi.tv/sen-anlat-karadeniz-gulendam-oldu-mu-yasiyor-mu-nerede/

 40. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar arkada$lar. In$allah iyisiniz.Özgür abla ben te$ekkûr ederim. Kizlar hakkindaki dileklerinize de yûrekten amin diyorum. Amin. Xanim kizim te$ekkûr ediyorum,iyiyim.i$lerinin iyi olmasina sevindim. Iyi,mutlu ol canim benim. Gúnaycim ben de seni selamliyorum, çocuklari da öp benim için.

  1. aslı dedi ki:

   hayırlı akşamlar canım.

 41. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar canim arkadaslarim nasilsiniz ozgur teyzosum meleyim nasilsin ve cok tesekkur ederim tum dileklerin kabul olsun ALLAH yardimcin olsun dualarim hep seninle aleykum selam ellerinden opuyorum aslim nasilsin ve cok yogunsun kiyamam ben sana canim uykuna kendine dikkat et bizim icin cok cok cok deyerli kiymetlimizsin ALLAH yardimcin olsun hanim ablam cok guzel soyledi amin INSALLAH dualarimiz seninle basarilarin daimi olsun k azeri ablam nasilsin gunaycim biz iyiz sen nasilsin aleykum selam anonim hos geldin ben iyim islerimde iyi gidiyor siz nasilsiniz taniyamadim sizi :)))) hepinizi cokkkk seviyorum

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar canım, Amin inşallah canım.

 42. ÖzgürŞirinkızım dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMÜSTÜ DİLEKLERİMLE HATIRNAZ KALBİ GÜZEL KIZIM ALLAH SENİ SENİN GİBİLERLE KARŞILATIRSIN DEĞER VERİP BİLENLERLE BANADA SENİN AHLAKINDA…… İNŞAALLAH SENİ SEVİYORUM AİLENLE MUSMUTLU ZAMANLAR ANNECİĞİNE SEVGİLER MUCKKKK❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 43. ÖzgürAslı'cım dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMÜSTÜ DİLEKLERİMLE… SENİN GİBİ ÖZVERİLİ AHLAKLI, AİLE DÜŞKÜNÜ KİŞİLER GENÇLİĞE ÖRNEK ALLAH CC SİZLER GİBİLERİN SAYISINI ÇOĞALTSIN İNŞAALLAH HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KIZIM MUCKKKKKK

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar Özgür teyzecim, Teşekkür ederim.
   ❤❤❤❤❤❤❤❤

 44. ÖzgürK. AZERI dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMÜSTÜ DİLEKLERİMLE TEŞEKKÜRLER ABLASI MUSMUTLU ZAMANLAR MUCKKKKKK

 45. ÖzgürGozel kardeşim dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMÜSTÜ DİLEKLERİMLE ALLAH’A EMANET OL KARDEŞİM VE ÖZLENDİN ABLANDAN KOCAMAN BUSE MUCKKKKKK SENİ SEVİYORUM KARDEŞİM SEVGIMLE KAL

 46. Günay dedi ki:

  İyi akşamlar güzeller güzeli arkadaşlarım. Nasılsınız? Aslıcım , Azeri ablam, Xanımcım, Özgür ablam, Hanım ablam hepinize selam söyleyiyorum. Allah yar ver yardımcımız olsun. Aslım kendine iyi bak. Canım arkadaşım sen bize her zaman lazımsın. Güzel kalbli arkadaşım. Allah hep yanında olsun. Kalbindeki dileklerin hepsi hayata keçsin. İnşallah biz de bakıb mutlu olaq. Sen iyi olsan bizde iyi olucağız.Sen ve tüm arkadaşlarım hiç bir zaman üzülmesinler. Hep hep hep hep mutlu olun. Sizleri çok seviyorum. Vakit buldukca yazmağa çalışıyorum sizleri unutmadım. Allah hiç bir zaman unutdurmasın. Güzel arkadaşlarım❤❤❤

  1. ÖzgürGÜNAY'IM dedi ki:

   HAYIRLI AKŞAMÜSTÜ DİLEKLERİMLE TEŞEKKÜRLER DİLEKLERİNİ HEP BİRLİKTE İNŞAALLAH VE SENİN YAŞIN KÜÇÜK DİYE HATIRLIYORUM BİR MAHSURU YAKSA BANA TEYZE DİYEBİLİRMİSİN KIZIM BEBİŞİN NASIL SAĞLIK SIHHATLE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KIZIM SEVGIMLE

  2. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar Günaycım, sağ olasın canım. Güzel dileklerin ve duaların için amin canım benim. Amin inşallah hayırlısı ile olur inşallah. Senin de dileklerin hayırlısı ile gerçekleşsin inşallah. Sende hep mutlu ol, sağlıklı ol canım. Bende seni seviyorum canım.
   ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 47. K.Azeri. dedi ki:

  Gúnaydin arkada$lar.Özgûr abla size de iyi hafta sonlari dilerim. Aslicim ho$ geldin canim benim. Böyle olmaz canim uyku rejimi çok önemli,sen de uykuna fikir vereceksin,bir saat uyumak ne demek? Sen bizim için çok deyerlisin canim benim,seni çok seviyorum.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın hayırlı sabahlar, mutlu hafta sonları canım. Çok teşekkür ederim. Elimden geldiğince uykuma dikkat etmeye çalışıyorum. Bende seni çok seviyorum.

 48. Özgür dedi ki:

  HAYIRLI SABAHLAR, GÜNÜNÜZ AYDIN, FERAH, GÖNLÜNÜZCE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE ALLAH’A EMANET OLUN KALBİ GÜZELLERİM SEVGIMLE KALIN…

 49. Özgür dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR GÜZEL KALPLİLERİM ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE AMİNNN SEVGIMLE MUSMUTLU ZAMANLAR

  1. aslı dedi ki:

   Özgür teyzecim amin inşallah. seninde çok güzel yüreğin var, Sende Allah’a emanet ol.Seni seviyorum ve senden sonra bende uyumaya gidiyorum 🙂

   ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

   1. ÖzgürAslı'cım dedi ki:

    HAYIRLI SABAHLAR VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE TEŞEKKÜRLER TEYZESİİ O SENİN GÜZELLİĞİN AİLENDE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN KIZIM SAĞLIK SIHHATLE, BEREKETLİ MUSMUTLU ZAMANLAR SEVGIMLE

    1. aslı dedi ki:

     Hayırlı sabahlar mutlu hafta sonları amin inşallah teyzecim. Allah senin de yar ve yardımcın olsun amin.

 50. ÖzgürHanım Hanımcığım dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR VE ŞU KAYSERILI ŞİİR GALİBA ÇOKKKKK BEĞENDİM VE ALLAH GERİDE KALANLARA SABIR, ÖMÜR, SAĞLIK VETSİN HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN SEVGİMLE

 51. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar.Ablacim sizi görmek çok güzel,ho$ geldiniz. Çok sevindim. Nasilsiniz,Polat amca nasil? Görûnen o ki, Aslinin i$leri yogun,o da iki ev arasinda kaldi. Ablacim ben çok beyendim. Evet ba$arili olmak için,Kayserili olmak yeter. Asli da zaten Kayserili ve ba$arilarinin da daima olmasini diliyoruz.

  1. aslı dedi ki:

   Canım benim sağolasın çok teşekkür ederim. Seni seviyorum. İyi uykular tatlı rüyalar canım.
   ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 52. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım.Fatma Erülgen Şarkışla kimdir, tanıyormusun?
  Zorlukları aşmak için, Kayserili olmak yeter.
  Başarıya koşmak için, Kayserili olmak yeter.
  Kaliteli üretici, hesaplı bir tüketici,
  Olmak için yönetici Kayserili olmak yeter.
  Vardır sohbetinde hoşluk, iş ehlidir yapmaz boşluk,
  Olmasa da okumuşluk Kayserili olmak yeter. RECEP ÇALKANER.(Hoşuna gittimi?)

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım ablam,
   Hayır ablacım Fatma hanımı tanımıyorum ama Recep Beyi tanıyorum. Yerel televizyonda çıkar programları var. şiirleri kitapları var. Elbette Tabi ki de hoşuma gitti. 🙂 Sen beni motive eden enerjim bittiğinde yeniden enerji depolamamı sağlayan biricik, bir tanecik ablamsın çok teşekkür ederim. Seni çok ama çok seviyorum.
   ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 53. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba kızlar.çok teşekkür ederim.dostlar sağ olsun.
  Aslıcım neden yoksun, yoğunmusun?sensiz bereket yok, tadımız duzumuz yok.bir “merhaba” diyecek kadar zaman bulsan gel ki rahat olak.sen bizim için çok kıymetlisin,degerlisin.gerçekten. seni seviyoruz.Allah razı olsun ve Allaha emanet ol.

  1. aslı dedi ki:

   Canım ablam benim, sevilmek, sevildiğimi hissetmek ne güzel çok teşekkür ederim. Evet ablacım bu aralar çok yoğunum ve çok yoruluyorum. Halimi görsen bilgisayarım açık koltukta üstüm açık uyuya kalmışım 1 saat uymuşum o kadar kısa bir uyku ile bir günü geçiriyorum.
   Şu Allah razı olsun sözün var ya her şeye değer. İnşallah Allah’ın razı olduğu kullarından oluruz ablacım. Seni çok ama çok seviyorum iyi ki varsın. Sana ve buradaki herkese merhaba diyecek zamanım her zaman var ablacım.
   Merhaba gecenin en güzelinden, uykuların rüyaların en güzeline yolculuk yapasın ve rüyanda ne görmek istiyorsan göresin inşallah hayırlı geceler ablacım.
   ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 54. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba. Her kese hayirli cumalar.Amin Özgûr abla amin in$allah,sizinle birlikte. Hanim abla ho$ deldiniz. Sizin geli$iniz hiç bir zaman gec diyil,yeter ki,gelin.Ba$iniz sag olsun ablacim. Akrabaniza allahdan rahmet diliyorum. Mekani cennet olsun.

 55. Özgür dedi ki:

  HAYIRLI SABAHLAR VE CUMA GÜNÜ DİLEKLERİMLE HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE DUA, DİLEKLERİNİZ DUA ANINA GELSİN ASLI’CIM, GOZEL KARDEŞİM, ŞİRİNKIZIM, K. AZERİ, HANIM HANIMCIĞIM, YORUMUMU OKUYANLAR SEVGIMLE MUSMUTLU ZAMANLAR

  1. aslı dedi ki:

   Amin inşallah.

 56. Özgür dedi ki:

  UYKUNUN, RÜYANIN, GECENİN EN HAYIRLISI SİZLERİN OLSUN KALPLER SİZLERİN ADINA ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤SEVGİMLE HAYIRLI CUMA GÜNÜ SABAHINDA BULUŞMAK ÜZERE İNŞAALLAH

  1. aslı dedi ki:

   Özgür teyzecim hayırlı geceler, iyi uykular tatlı rüyalar. Seviyorum seni ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 57. xanim dedi ki:

  hanim ablam hos geldin sanada polat amcamda ALLAH uzun omurler versin ellerinizden opuyorum akrabaniz icin uzuldum ALLAH rahmet eylesin mekani cennet olsun sende sag ol var ol canim ablacim benim sende polat amcamda kendinize cok iyi bakin ALLAHA emanet olun k azeri ablam tesekkur ederim hepinize ALLAH rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar

 58. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar.Hepiniz hoş geldiniz.Ben yine geç kaldım.Allah size uzun ömürler versin.Akrabalardan vefat eden vardı.ora gitmiştim. Geç de olsa bir merhaba demeye geldim.sag olun.kendinize iyi bakın.Allaha emanet olun.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba hayırlı geceler ablacım, Vefat eden kişiye Allah dan rahmet diliyorum. Sevenlerine ve geride kalanlara sabrı cemiller başınız sağolsun ablacım. Mekanı cennet olsun..

 59. K.A dedi ki:

  Te$ekkürler ediyorum. Iyi geceler gûzeller.Allah rahatlik versin. Iyi uykular,tatli rûyalar hepinize.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı geceler iyi uykular canım.

 60. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar gunaycim biz iyiz sen nasilsin cocuklar nasil birtanem :)))

 61. Günay dedi ki:

  İyi akşamlar canlm arkadaşlarım. Nasılsınız ?

 62. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar canim arkadaslarim nasilsiniz ozgur teyzosum hos geldin sefalar getirdin nasilsin amin INSALLAH aytacimida cok ozledim ya bizde onu cokkkkk seviyoruz asla unutmadik ve selamimi ve yeni yilini kutlarsin ailesiynen nice mutlu yillara hep mutlu mesut olsun yuzu hep gulsun teyzosum meleyim benim hep kalbimizdesin seni cokkkk seviyorum ece hos geldin canim biz iyiz sen nasilsin seni cok ozledik unutmadik yeni yilin kutlu olsun mutlu saglikli yillara k azeri ablam aslim nasilsiniz :)))

 63. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar arkada$lar. Özgür abla ben te$ekkür ederim,size de mutlu zamanlar diliyorum. Aytaca da bizim selamlarimiz var. Her kese iyi geceler.

 64. ÖzgürAslı'cım dedi ki:

  Yorumlarını okudum Rabb’im tüm niyet ve dileklerını gerçekleştiğini en kısa zamanda nasip etsin inşaAllah Allah cc yar ve yardımcınız olsun kızım muckkkk

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı geceler Özgür teyzecim Amin inşallah hayırlısı ile sağlıkla inşallah.

 65. Günay dedi ki:

  İyi akşamlar canlm arkadaşlarım. Nasılsınız ?

 66. Anonim dedi ki:

  İYİ AKŞAMLAR. GÜZEL ARKADAŞIARIM. AZERİ ABLAM,ASLIM,XANIMCIM , ECEM, ÖZGÜR ABLAM NASILSINIZ ??? İNŞALLAH İYİSİNİZ. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN. GÜZEL KALBLİ ASLIM NASIL GİDİYOR İŞLERİN. ANEANEN , KARDEŞİN NASILLAR?İNŞALLAH İYİLER. ALLAHDA ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM. XANIMCIM SENİN İŞİN NASIL GİDİYOR? İNŞALLAH İYİSİN. HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM. CANLARIM B

  1. ÖzgürGozel kardeşim dedi ki:

   HAYIRLI GECELER TATLI UYKULAR RÜYALAR ALLAH’A EMANET OL SEVDİKLERINIZLE BİRLİKTE GOZEL KERDEŞİM ANOMİN SENMİSİN? SENİ SEVİYORUM KARDEŞİM

 67. ÖzgürAslı'cım dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR TEŞEKKÜRLER TEYZESİİ AYTAÇ LA WHATSAPP YAZIŞIYORUZ SİTELERE GİRMİYOR KIZIM SİZLERİ ÇOK SEVİYOR… HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN SEVGİMLE MUSMUTLU ZAMANLAR

  1. aslı dedi ki:

   Aytacı bende, bizlerde seviyoruz onu hiç unutmadık.

 68. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba her kese. Özgûr abla ho$ geldiniz.Sizinle bahem. Siz de bizim kalbimizdesiniz. Ece,senin de yeni yilin kutlu olsun canim,biz de seni seviyoruz.

  1. ÖzgürK. AZERI dedi ki:

   HAYIRLI AKŞAMLAR ABLASI TEŞEKKÜR EDERİM…. HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KARDEŞİM MUCKKKKK SEVGIMLE MUSMUTLU ZAMANLAR

 69. Özgür dedi ki:

  HAYIRLI SABAHLAR HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN BU KIŞ GÜNÜNDE UMUTLARINIZ GÜZELLİKLERE DÖNÜŞSUN SEVGİMLE KALIN ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ TEK TEK İSİM YAZMASAMDA BENİM KALBİNDESİNİZ ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZDE BİRLİKTE AMİNN

  1. aslı dedi ki:

   Amin inşallah Özgür teyzecim Amin. Bilmukabele görüşürüz.
   ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 70. özgur dedi ki:

  HAYIRLI SABAHLAR NEDEN YORUM YOK DERKEN TEL YENİ SAYSAYA GİREMEMİŞİM ŞU AN TV YAZIYORUM TELDEN BU SAYFA İÇİN GİRMEYE ÇALIŞAYIM YORUMLARIM ÖNCEKİ SAYFADA MUSMUTLU ZAMANLAR….SEVGİLER ASLI‘CIM….

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Özgür teyzecim hoşgeldin. Nasılsın? okudum mesajlarınızı teşekkür ederim, size de sağlıkla, mutluluk huzurla geçecek güzel bir yıl diliyorum. Aytaç dan da selam getirmişsiniz. Bizden de ona selam söyleyin özledik kendisini. Sevgiler saygılar teyzecim.

 71. ECE dedi ki:

  Hayirli aksamlar nasilsiniz iyisinizdir insaalah yeni yilinizi kutlarim ve hayirlara vesile olmasi dilegiyle arkadaslarim sizi seviyorum
  Sizi UNUTMADİM GORUSMEK UZERE BY!!!!!!!!!!!

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Ece, hoş geldin teşekkür ederiz. Bizde seni unutmadık. Senin de yeni yılın kutlu olsun. Sağlıkla geçen güzel bir yıl olur inşallah Görüşürüz.

 72. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar k azeri ablam tesekkur ederim sag olasin :))))

 73. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar her kese. Ablacim siz de hep iyi olun. Amin. In$allah dediyiniz gibi olur. Te$ekkûr ediyorum Xanimcim,sen de hep iyi, mutlu ol canim.

 74. xanim dedi ki:

  merhaba canim arkadaslarim nasilsiniz aslim k azeri ablam nasilsin hanim ablam biz iyiz cok sukur sen nasilsin ablacim polat amcam nasil ellerinizden opuyorum ve amin diyorum INSALLAH bu yil hepimize hayirli ugurlu olsun hakkinizda hayirlisi olsun ALLAH hep yardimcimiz olsun

 75. Hanim abla dedi ki:

  Herkese merhaba. herkes iyidir inşallah.Karşımızda kocaman bir yıl duruyor.Onu Allah isteyen gibi yaşayak.Amin.hoşca kalın.

 76. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin Aslicim.In$allah canim benim amin,in$allah. Her kes için ugurlu bir yil olur.

 77. aslı dedi ki:

  Herkese Günaydın hayırlı sabahlar. Yeni bir yıl yeni umutlar herşey güzel olur inşallah.

 78. xanim dedi ki:

  k azeri ablam hos geldin nasilsin ve amin amin diyorum birtanem hep mutlu neseli ol gunaycim nasilsin ve amin diyorum guzel dualarina dileklerine sizi cokkkk seviyorum :)))

 79. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba hepinize. Amin. Hanim abla,amin. Kötü gúnler geçen yilda kalsin. Yeni yil tûm dileklerin, dualarin kabul oldugu bir yil olsun in$allah. Ellerinizden öpûyorum canim ablam. Sizinde,Polat amcanin da. Biz de sizi seviyoruz. Amin Gúnaycin,Xanim kizim,tûm dualariniza amin, in$allah,amin canlarim.

 80. Günay dedi ki:

  İyi günler sizler. Artıq 2019cu yıl. 1 ocak. Bu yıl güzel başlanqıclarla başlasın inşallah. Bütün müslüman kardeşlerimiz mutlu olsun. Allah hepimizi korusun. Bu yıl bizlere düşerli olsun. Hepimizin isteyi hayata keçsin. Haastalara acilden şifa diliyorum. Kimse hastalanmasın. Amin. Hüzur içinde yaşayalım, savaş olmasın. Allahda askerlerimize cansağlığı diliyorum. Sağsalamat evlerine dönsünler. Amin . Amin. Allahım. Hep mutlu olalım❤❤❤

 81. xanim dedi ki:

  merhaba canim arkadaslarim benim nasilsiniz mutlu saglikli huzurlu yillar dilerim hanim ablam hos geldin nasilsin amin INSALLAH senin polat amcaminda yeni yiliniz kutlu olsun ALLAH uzun omur can sagliki dilerim yuzunuz hep gulsun ellerinizden opuyorum ailenizlen hep beraber nice mutlu yillara bizde seni cokkkkk seviyoruz

 82. Hanim abla dedi ki:

  Merhabalar.Amin Aslıcım.Hepinizin Yeni yılını kutluyorum.Bu yıl daha güzel,daha huzurlu,daha mutlu yıllarınızın başlangıcı olur inşallah.Sevgi dolu ömür dileyi ile hoşca kalın.Sizi çok seviyorum.

 83. K.Azeri. dedi ki:

  Te$ekkûrler. Amin,Aslim, dileklerine,dualarina yúrekten tûm kalbimle amin in$allah diyorum canim benim. Sen de iyi ki varsin.Iyi geceler, mutlu sabahlar her kese.

 84. xanim dedi ki:

  hayirli geceler canim arkadaslarim aslim amin INSALLAH tesekkur ederim bizde azeri satiynen 2019 ci yila girdik hayirli ugurlu olsun nice saglikli bereketli huzurlu yillara INSALLAH :)))

 85. aslı dedi ki:

  Arkadaşlar, 2018 yılını uğurlamaya sayılı saatler kaldı. Güle güle 2018 acısı ile tatlısı ile hayatımıza kattıklarınla, aldıklarınla gidiyorsun ve hoş geldin 2019 sağlıkla, mutlulukla, huzurla, barışla, tüm güzelliklerinle gel. Ağlatma hep güldür. üzme sevindir, geçip giden yılları aratmayacak sevdiklerinizle güzel bir yıl yaşamanız dileği ile arkadaşlar. Mutlu yıllar herkese.

 86. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar canim arkadaslarim k azeri ablam amin INSALLAH mutlu saglikli yillar dilerim aslim canim arkadasim hos geldin ve tesekkur ederim ananenin iyi olmasina cok sevindim hep iyi mutlu olsun ve evet ilaclar cok ve hakli da ALLAH yardimcisi olsun hep saglikli mutlu olsun evet guzel haberler duymaya ihtiyacimiz var haklisin amin INSALLAH kardesinda iyilesicek isine gidicek parasinida kazanicak INSALLAH dualarimiz hep sizinlen iyiki varsin birtanem gunaycim amin diyorum mutlu yillar sana :))

  1. aslı dedi ki:

   Amin inşallah canım amin. Bu yıl önceki geçip giden yıllardan daha güzel bir yıl olur inşallah.

 87. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar arkada$lar. Amin,Gûnayim,Xanim kizim,Amin.Yeni 2019 yili her kes için ho$ müjdeler yili olsun.Her kese can sagligi, ugurlar dilerim.

  1. aslı dedi ki:

   Amin inşallah bilmukabele canım.

 88. Günay dedi ki:

  Rəbbimiz bu yeni ili bütün İslam aləmindəki qardaşlarımıza hər anını ən gözəl şəkildə qiymətləndirməyi və hər gününü razı olacağı əməllərlə yaşamağı nəsib etsin.

  1. aslı dedi ki:

   Amin inşallah canım.

 89. xanim dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim ben geldim nasilsiniz aslim nasilsin hanim ablam hos geldin nasilsin polat amcam cocuklar torunlar nasil k azeri ablam hep iyi mutlu ol tesekkur ederim amin diyorum yeni yilin kutlu olsun ailenen nice yillara INSALLAH gunaycim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol bende iyim cok sukur hepinizi cokkkk seviyorum yeni yiliniz kutlu olsun 2019 ci yilimiz hayirli ugurlu olsun dertden SIKINTILARDAN hep uzak olun ailenizlen nice mutlu yillara :)))

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar xanım, hoş geldin amin inşallah bilmukabele

 90. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin arkada$lar. Bu gün “DÛNYA AZERBAYCANLILARININ HEMREYLIK GÚNÛ”. Hep hemrey,birlik olalim. Yeni yil her kes için hayirli,ugurlu olsun in$allah. Hanim abla ho$ geldiniz.Nasilsiniz,Polat amca nasil? Gúnayim te$ekkûr ediyorum iyiyiz canim. Her $ey gönlûnüzce olsun canlarim. Sizi çok seviyorum.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar canım, Azerbaycanın o özel günü kutlu olsun. Yeni yılda sağlık, mutluluk, huzur, barış, sevgi dolu güzel günler hep bizlerle olsun inşallah. Bende seni seviyorum canım iyi ki varsın mutlu yıllar.

 91. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar nasılsınız?Dün ben gelmiştim siz gitmiştiniz.Aslıcım analizi okudum.çok sağ ol.işin çoktur biliyorum.umarım kitabı çapa hazırlıyorsundur.inşallah hayırlısı ile ışık yüzü görer.Canım kızım adalet ağır yüktür dünya çeke bilmiyor.kötü ile iyi ayni.Kötüler yalan-doğru dünyanın gözünü boyaya biliyor. İyiler düz deyerek düzde kalıyor.ama İıahi adalet olunca iyilerin de yüzü gülücektir inşallah.hoşca kalın.görüşürüz.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba iyi akşamlar ablacım, nasılsın? polad amcam nasıl? ellerinizden öpüyor ve yeni yılınızı kutluyorum sağlıkla, mutlulukla, huzurla sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel bir yıl olur inşallah. Hayırlısı inşallah bakalım kitap içinde elimden geleni yapıyorum. İlahi adalete güveniyorum inşallah iyilerde mutlu olur yüzü güler. Bizde seni seviyoruz ablacım.

 92. Günay dedi ki:

  İyi akşamlar . Güzel arkadaşlarım. Xanımcım,Aslıcım, Azeri ablam nasılsınız? inşallah iyisiniz. Yılbaşına hazırlanıyoruz. Benim için adi günlerden biri. Çocuklar çok seviniyorlar. Ben de çocukken çoj seviyordum yeniyılı. Şimdi bana adi geliyor. Amma yene dualarımı edicem. Herkes için. Aslım inşallah senin kardeşinde iyi olucaq. Yeni yıl düşerli olsun sizlere. Hep mutlu olun. Hiç zaman üzülmeyin. Allah hepimizin yardımcımız olsun. Bende iyiyim şükür. Allaha. Çocukları uyutdum. Şimdi biraz işim var onu yapıcam sonra uyucam. Aslım çarpışmanı izliyormusun? Ben bir tek onu izliyorum. Odamı olmuyucaq? Aslı. Vedat yine yapdı yapıcağını. Adalet yokmu. Onun sonu ne zaman gelicek. İstediyini yapıyor. Yeter artık. Dur artık vedat dur. Biraz akılan. AKlın aslında var amma. Onuda kötüye kullanıyorsun. İyiye kullansa çok iyi olur. Bakalım ne olucaq bu Vedatın işi. Canlm arkadaşlarım hepinize iyi geceler. Tatlı rüyalar. Allah rahatlık versin. ☺☺☺

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar Günaycım, sağolasın sen nasılsın? Çocukların sevinci, mutluluğu, hevesi, istekleri sana da bulaşsın çocukla çocuk ol hep mutlu ol canım. Amin inşallah sende hep mutlu ol inşallah.
   Günaycım ben o diziyi izlemiyorum ama bütün diziler gibi o da tatile girdi. ekonomik kriz nedeni ile her yıl bir hafta olan yılbaşı tatili bu yıl diziler için uzadı.
   Vedat ne zaman nasıl yola gelecek bende merak ediyorum canım.

 93. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi ak$amlar Xanimcim. Te$ekkúr ediyorum.Sen de hep mutlu ol in$allah canim benim. Ben de seni seviyorum.

 94. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar k azeri ablam hep iyi mutlu olursun INSALLAH ALLAH hep yardimcin olsun seni cokkkk seviyorum kendine cok iyi bak ALLAHA emanet ol

 95. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar arkada$lar. Te$ekkûr ediyorum iyi deyelim iyi olalim. Benim için de öyle canim,yeni yilin ba$langici,küçûkler için bayram.Aslim allah karde$ine yardimci olsun canim benim. In$allah her $ey iyi olacak, benim de dualarim hep sizinle.Allah bûyûk canim,her $ey yoluna dú$ecek,kendini ûzme. Hanim abla da gelmedi artik kaç gündûr, Allah her kesin yardimcisi olsun. Aslicim elbet bu dünyanin adaleti var,gec de olsa yerini bulur in$allah.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar canım, hep iyi ol, sağlıklı ol, mutlu huzurlu ol inşallah. Eskiden benim içinde yeni yıl bir başka güzeldi ama şimdilerde nedense o heves, istek yok. Çocukken her şey tozpembe görünüyordu gözüme.
   Amin inşallah. Rabbim herkesin yardımcısı olsun senin de yardımcın olsun amin.
   Ben bu dünyanın Hiç adaletini görmedim.

 96. xanim dedi ki:

  aslim hos geldin canim arkadasim geldin ya cok mutlu oldum ve canim isinde zor ALLAH yardimcin olsun ananen nasil ailen nasil selamimi iletirsin bu yilbasinda hayirli ugurlu olsun guzel haberler duyarsin INSALLAH kardesinde tam iyilesir INSALLAH tum dualarin dileklerin kabul olsun amin amin bende iyim canim ya kusuruma bakma ya yilbasi yazicaktim evet bizde kutluyoruz evi bezedim bu gun salata yapicaz annemnen yarinda pilav yapicak annemnen hazirlik bittdi sayilir bende iyim canim cok sukur bilgiler icinde cok tesekkur ederim

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar xanım hoş buldum teşekkür ederim. Seninde iyi olmana sevindim. Amin inşallah Allah dan gayrı yardımcım yok zaten. Anneannem ilaç içmeyi sevmiyor ama içmek zorunda bir günde sabah öğle akşam hepsi neredeyse 20 ye yakın ilacı var ve hep takip ederek düzenli olarak veriyorum. Çok şükür iyi.
   İnşallah canım inşallah bu gelecek 2019 yılı sağlıkla, huzurla, mutlulukla, bereketle geçecek güzel bir yıl olur inşallah. Güzel haberler almaya hepimizin ihtiyacı var. kardeşim de iyileşir ve bir işe girer, çalışır para kazanırsa çok mutlu olacağım.

 97. aslı dedi ki:

  Sen Anlat Karadeniz 16 Ocak 2019 Çarşamba akşamı saat 20 de 37. bölüm yeni bölümü ile Atv de yayınlanacak. o zamana kadar dizi yok bilginiz olsun arkadaşlar.

 98. xanim dedi ki:

  merhaba canim arkadaslarim nasilsiniz aslim nasilsin neredesin cok merak etdim ozledim sen bayram hazirliklari nasil gidiyor yazdiklarin cok guzel olmus eline yureyine saglik ellerin dert gormesin ALLAH razi olsun senden hakkini helal et hanim ablam nasilsin polat amcam nasil ve bende sizlerden ayrilmak istemem iNSALLAH dizi devam eder hep bir arada oluruz ozgur teyzosum meleyim benim nasilsin ve vakit bulunca hep burda ol burdasin ya cok mutluyum ve tesekkur ederim ellerinizden opuyorum gozel ablam k azeri ablam gunaycim nasilsiniz bayram hazirliklari nasil gidiyor hepinizi cokkkk seviyorum iyiki varsiniz ailenizlen bol bereketli huzurlu saglikli pazarlar dilerim hep mutlu olun :)))

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba xanım, Mutlu pazarlar canım. anarnemdeydim iki ev arasında gidip geliyorum. Sen nasılsın? Ne bayramı? yılbaşını diyorsan ben özel bir hazırlık yapmıyorum onun için. Senin hazırlığın var mı? Amin inşallah Allah razı olur inşallah. Dizi yılbaşında ve ondan sonraki bir iki hafta yok sonra kaldığı yerden devam edecek.
   Onun içinde dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Dizi yeniden yeni yılda başlayana kadar bu sayfadan sohbetimize devam edeceğiz.

 99. K dedi ki:

  Aslim sen bu dûnyaya kendi sualinla,cavabini da vermi$sin zaten.

  1. aslı dedi ki:

   Ben sorduğum soruların cevabını bilmiyorum.

 100. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin Aslim Nasilsin canim,iyimisin? Yilba$i hazirliklari nasil gediyor? Te$ekkür ediyorum,hakkin nasil ödenir,bilmiyorum. Evet Vedat çok akilli.Ama Yigit kadar deyil,hep kötûye çali$iyor,her i$i kendi hayirina dönü$túrür,adam sanki gece-gûndûz oturup nasil kötûlûk yapa bilirim diyor. Kizlari artik Fikretten ba$ka heç kimse kurtaramaz.Bu kizlara hem kiziyor, bir $ey yapamadiniz deye,hem üzûlúyor insan.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım, mutlu pazarlar. Çok şükür iyi diyelim iyi olsun. Sen nasılsın? siz yıl başını kutlar mısınız? Benim için yılbaşı sıradan bir gün özel bir hazırlık yapmıyorum. Sadece o gece hayırlı bir yıl olsun diye, kardeşim için herkes için dua edeceğim o kadar. Umarım gelecek olan 2019 yılı hayırlara vesile olur.
   Haklısın Vedat hep aklını kötüye yoruyor. Geçmişin acısını böyle çıkarıyor Vedat. Kızlar bir şey yapsalardı da en azından Vedat ders alsaydı ama olmadı.
   Kızları Fikret nasıl kurtaracak şikayetini geri al mı diyecek Vedat’a izleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.