Sen Anlat Karadeniz 35. Bölüm 2. Fragman

Burak 17 Ara 2018 Fragman  0

19 Aralık 2018 çarşamba akşamı 35. bölümü ile ekranlara gelecek olan Sen Anlat Karadeniz dizisinin 2. Fragmanı da yayınlandı.

Vedat’ın Telgraf Naciye den Nefes’in evde ev yemekleri yapıp satacağını bu sayede para kazanacağını, kendi ayakları üzerinde duracağını öğrenmesi ile  Nefes’in kendi ayakları üzerinde durmasını istemeyen Vedat, Osman babanın evine gider. Nefes orada kalmaktadır. Masanın üzerinde teslim edilmek üzere hazır olan bütün yiyecekleri yerle yeksen eden Vedat, oyun mu istiyorsun? oynayalım, ben hamlemi yaptım, sıra sende der ve gider.

Eve gelen Asiye ve diğer kızlar Nefes’i ağlarken bulur ve o andan itibaren Vedat’a iyi bir ders vermek isteyen bayanlar kendi imkanları ile kimselere haber vermeden Vedat’ı kaçırırlar.

Vedat yüzünden canı yanmış olan bayanlar, ağzını bağlayıp Mercan’ın tekerlekli sandalyesine bağladıkları Vedat’a şimdi nasıl bir ders verecek?

Vedat bunca zaman kaç kişinin canını yaktı? Nefes, Mercan, Asiye, Berrak, Nazar bu beş bayan el birliği yaparak Vedat’a ne yapacaklarını düşünürken, Vedat kızların kendisine bir şey yapamayacağını düşünerek onlara kahkahalar ile güler.

Kızlar Vedat gibi olmadıkları için ne yapacaklarını, nasıl bir ceza vereceklerini bilemezler. Bir şeyler yapmak ister Asiye ama yapamaz ve bu onu çok rahatsız eder. Mercan da yapılacak belli der ve Vedat’ın kendisine yaptığını kısasa kısas diyerek yapmaya karar verir. Mercan babasının arabasını kullanarak Vedat’ın boynuna halatı geçirir ve arabanın arkasına bağladığı iple çeker. Vedat yalvarır yapma diye.

Mercan, Vedat’ın ipini çekebilecek midir? Ölümüne sebep olacak mı? yoksa vicdanı el vermeyip vazmı geçecek?

Asiye kocasına durumu bir akşam odalarındayken anlatmaya çalışır. Nefes de Tahir’e ama sonra vazgeçer. Nefes Tahir’e olanları anlatabilecek mi?

Ve ekranda karlar içerisinde, Vedat yüzünden canı yanmış beş bayan, Nefes, Asiye, Berrak, Mercan ve Nazar üzerlerinde hepsinin de aynı beyaz elbise, ellerinde kürekle toprak atıyorlar  sanki Vedat’ı öldürmüşler de gizlice gömüyorlar gibi ve polis sirenini duyar duymaz hepsi bir yere kaçmaya çalışıyor ve alttan bir ses “Allah’ım nasıl bir belaya bulaştık biz” diyor.

Ki, ben kızların Vedat’ı öldürüp gömmeye çalıştıklarını düşünmüyorum. Bence o bir rüya, bakalım kimin rüyası?

Siz ne düşünüyorsunuz? kızlar Vedat”ı öldürüp gömebilirler mi?

“Aslı”

 

 

Dizi Bölüm Fragmanları
Hekimoğlu 2. Bölüm Fragmanı 24 Aralık Özeti
Hekimoğlu Dizisi Ne Zaman Başlıyor?
Mucize Doktor 13. Bölüm Fragmanı Ali Vefa İlk Kez Birine Dokunmak İstiyor Dayak Yiyor

“Sen Anlat Karadeniz 35. Bölüm 2. Fragman” üzerine 12 yorum

 1. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar canlarim nasilsiniz gununuz nasil gecti :))

 2. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar canim arkadaslarim benim nasilsiniz aslim nasilsin k azeri ablam canim benim biz iyiz sen nasilsin hepinizi cokkkk seviyorum :)))

 3. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar kizlar.Iyisiniz in$allah.Evet Aslicim sevgi Vedatin derdine deva olur, hiç bir kar$ilik beklemeden seven anne-baba sevgisi.

 4. xanim dedi ki:

  aslim canimin ici iNSALLAH her sey guzel olur icini hep ferah tut hali dokumamda cok sukur iyi gidiyor bir azdan uyucam hepinize ALLAH rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar :))

 5. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar canim arkadaslarim benim nasilsiniz aslim nasilsin yorumunu okudum ve belgeni alirsin INSALLAH hakkinda hayirlisi olsun ALLAH yardimcin olsun fragman guzel olmus eline saglik bende sana katiliyorum kizlar bencede yapmaz vedatada iyi bir derse hakk etdi coktan k azeri ablam gunaycim nasilsiniz ececim biz iyiz sen nasilsin seni cok ozledim derslerin nasil gidiyor

  1. aslı dedi ki:

   hayırlı akşamlar xanım, inşallah canım bir aksilik çıkmaz ise alacağım. ne zaman gitmek için niyetlensem bir iş çıkıyor gidemiyorum. senin halı dokuman nasıl gidiyor?

 6. ece... dedi ki:

  Meraba arkadaslar nasilsiiiz insallah iyisinnizdir ben firsat bulddukca girebiliiyyorum baska giremiyoruum gercekten fikret iyi birimi anamadim gitti bide vedat oglumu kendiinize iyi bakin hepinize iyi aksamlar!!!!!!

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba iyi akşamlar ece hoş geldin. çok şükür, sende iyisindir inşallah. Fikret özünde iyi biri ama hayatına gençlik yıllarında Vedat’ı büyüten kötü biri girmiş ve kendisi gibi bir dünyanın içine çekmiş Fikret’i. İlk başlarda onun kötü birisi olduğunu anlamamış, anladığında ise iş işten geçmiş. girdiği o dünyadan da çıkamamış biri Fikret. Pişmanlıkları olan ama geriye dönemediği içinde elinden bir şey gelemeyen birisi. Osman baba gibi olmak için kendisini geliştirmiş, pişmanlığını böyle telafi etmeye çalışan birisi Fikret.
   Evet Vedat Fikret’in oğlu ama bunu Vedat bilmiyor. Gülendamı yanii Vedat’ın annesini hamileyken kaçırdı Vedat’ın baba diye bildiği adam. Fikret’i de vurdu.

 7. K.Azeri. dedi ki:

  Sana da hayirli haftalar. Evet Aslicim bu duygulari ya$adi Vedat,ama adam olmadi, daha ne yapmalari lazim kim bilir?Ama hiç bir zaman unutamayacagi bir dersi hak etdi.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar canım, Vedat sevgi istiyor, sevilmek istiyor. Annesinden-babasından görmediği ama görmek istediği gerçek sevgiyi yaşamak istiyor. Bunu yaşadığı an gerçekten sevildiğini ki, kim sever Vedat’ı? tabi ki de gerçek anne ve babası, onu gerçekten sevdiğinde Vedat adam olur. Sevginin gücü devreye girmiş olur.
   Babası Fikret, gerçekte o ama Vedat bilmiyor. Peki annesi nerede? ona ne oldu? kemençeye ne not bıraktı Fikret? Vedat’a ben senin gerçek babanım nasıl diyecek, Vedat nasıl bir tepki verecek? bütün bunlar cevap bekleyen sorular.

 8. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin Aslim. Te$ekkûr ediyorum canim. Elbette ki hayir,canlari ne kadar yanmi$ olsa bele,bu kizlar Vedati öldûremezler,onlar katil ola bilirlermi? Tabii ki de hayir, vicdanlari el vermez. Ama Vedati diri gömseler,ölmek, öldûrmek nasil bir hiss onu duyursalardi iyi olurdu,belki akillanirdi,ama Vedatin akillanmasi çok zor gözúkúr.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın hayırlı sabahlar canım, iyi haftalar. Kızların katil olamayacağını bende biliyorum. Ama kızlar bir intikam alacak, almalılar Vedat diri diri Tahir tarafından gömülmüştü onun nasıl bir duygu olduğunu biliyor. Asılmanın boynuna ilmek geçirilmeninde nasıl bir şey olduğunu yaşadı. Tahir parmağını kırdı onunda duygusunu yaşadı. Kısasa kısas uygulanıyor Vedat’a.

   Vedat bence akıllanır. Onu Fikret dize getirir ki zaten çok kere frenledi. Şimdi babası olduğu için daha çok üzerine düşüyor. Kızlara zarar vermemesi için elinden geleni yapıyor. Nazar’ı dövdü diye de okkalı bir tokadı, hemde yüzüklü tokadı yemişti Fikret den Vedat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.