Sen Anlat Karadeniz 3. Sezon Senaristleri Kim?

Burak 09 Tem 2019 Analiz SAK  0

Sen Anlat Karadeniz Atv ekranlarında 3. Sezonu ile ekranlara gelecek. Dizide İrem Helvacıoğlu, Ulaş Tuna Astepe başrol alırken, ilk sezonunu dizinin ilk hikayesini ve senaryosunu yazan Ayşe Ferda Yılmaz ve Nehir Erdem, ilk sezonun ardından verilen aradan sonra geçtiğimiz yaz diziden ayrılmışlardı.

Yapımcı Osman Sınav ile aralarında sorun yaşadıkları uzun süre konuşulan ve kendi istekleriyle ayrılmadıklarını söyleyerek hüzünlü bir vedayı da sosyal medya hesaplarından paylaşmalarının ardından iki senaristin gidişi uzun süre konuşuldu ve pek çok izleyici tarafından da tepkiyle karşılandı.

Sen Anlat Karadeniz 2. Sezon Senaristleri Kim?

Sen Anlat Karadeniz 2. Sezon Senaristi Erkan Birgören oldu ve onunla birlikte diziye yeni karakterler, oyuncular dahil oldu. Ancak seyirci Sen Anlat Karadeniz dizisindeki hikayedeki gidişat ile ilgili eleştirilerini sıralarken, sezon sonunda da pek çok kişi sosyal medyadan Erkan Birgören’in gitmesini istediklerini söyleyerek pek çok yorum ve mesaj paylaştılar. Hatta bunun için sosyal medyada kampanya yapan fanlar bile oldu.

Sebep Nefes karakterinin diziden ayrılacağı düşünülmesi yerine diziye yeni giren karakterin Hazan’ın baş rol olacağı haberleri seyirciyi oldukça rahatsız etti. Seyirci Nefes ve Tahir’in başka karakterlerle adlarının anılmasını, Nefes’in diziden ayrılmasını istemiyor. Bunu da açıkça söylüyor. Nefes ve Tahir aşkına engel olacağını düşündükleri Gülper Özdemir’in oynadığı Hazan karakteri için izleyici sosyal medyada seslerini hala duyurmaya çalışıyorlar.

Sen Anlat Karadeniz 3. Sezon Senaristleri Kim?

Sen Anlat Karadeniz’in 3. sezonunu Erkan Birgören ile birlikte Sema Ali Erol’un yazacak. Yapımcı firma, Birgören ile çalışmaya devam kararı aldı ve Sema Ali Erol da ekibe katılarak dizinin senaristlerinden biri oldu. Dizinin çekimleri 1 Ağustos’ta Trabzon’da başlayacak.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Sen Anlat Karadeniz 3. Sezon Senaristleri Kim?” üzerine 2 yorum

  1. Gül dedi ki:

    Evet bende istemiyorum. Dizinin manası kaçmaya başladı hatda kaçtı bile.

  2. K. dedi ki:

    Aslinda Nefesle Tahirin gitmesini hiç kimse istemiyor. Bakalim neler olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.