ergun plak seksenler yeni sezon da var mı yok mu?

Seksenler Yeni Sezon Çağatay ve Ergun Plak Var mı? Yok mu? Neden Yoklar?

Burak 07 Eyl 2019 Haberler  0

Güncelleme: 10 Eylül 2019

Ergun Plak Serhat Kılıç’ın kendisinin Bizzat açıklaması

Çok kıymetli ve vefalı “Seksenler” izleyicileri…
Yaklaşık beş yıl boyunca canlandırdığım Ergun Plak karakteriyle, benim de severek ve büyük keyif alarak parçası olduğum Seksenler dizisinin yeni bölümlerinde maalesef rol almıyorum. Bu tatli macera benim için üç yıl önce sona erdi.
Severek kucakladığınız ve zaman içinde kıymetli bir kahramana dönüştürdüğünüz ‘Ergun Plak’ karakteri, benim de oyunculuk kariyerimde unutulmaz bir tecrübe olarak kalacak emin olun.
İnanıyorum ki, “Seksenler” dizisi bunca yıldır istikrarla sürdürdüğü başarısını yeni bölümlerinde de yakalayacak ve bizleri gülümsetmeye devam edecektir. Hepinize keyifli seyirler dilerim.
Yeni projelerde farklı karakterlere hayat vermekle ilgili merakımı ve heyecanımı anlayışla karşılayacağınızdan hiç şüphem yok.
En içten sevgi ve selamlarımla…

Serhat Kılıç

ergun plak seksenler dizisinde neden yok

Seksenler dizisi seyirci tarafından çok beğenildi. Ara vermesine rağmen tekrar yayınlanan bölümleri ilgi ile izlenmeye devam etti. Ve yeni sezonda Seksenler yeniden ekranlarda yerini alacak. Hemde hafta içi her gün ana haber öncesi Trt 1 ekranlarında sevenleri ile buluşacak olan dizide sevilen karakterlerden Çağatay ve Ergun Plak olacak mı?

seksenler yeni sezon ne zaman başlayacak

Seksenler Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Birol Güven, dizinin Ekim’in ilk haftası yayında olmayı planladıklarını ama gerçek yayın tarihini TRT1’in belirleyeceğini, kendilerinin ise Ekim ayı için hazır olduklarını belirtti.

Birol Güven, Günlük dizi yazmasının zor olduğunu ifade ederek, senaryo grubunun kendisi dahil toplam 6 kişiden oluştuğunu, mahalleye yeni karakterlerinde geleceğini söyledi.

Dizinin platosunda hazırlıklar sürmekte. Oyuncular da okuma provaları yapmakta. Birol Güven, youtube’da katıldığı canlı yayında dizinin hayranlarından gelen soruları yanıtladı.

çağatay seksenler yeni sezonda neden yok

ÇAĞATAY İLKER AYRIK DİZİDE VAR MI, YOK MU?

Birol Güven, “İlker Ayrık’a da çok teşekkür ederiz, okuma provasında buradaydı.Geldi, sohbet ettik. Orada şöyle bir problem var. Hikayemizde olmaması gerekiyor. Çağatay’ın mahallenin dışında olması gerekiyor ama her an gelebilir. Bazı karakterlerin de yokluğu gerekiyor hikayede. Herkes mahalle de ise sorun olabiliyor. Kurduğumuz mahallede, bazı kişilerin olmaması gerekiyor.İlk bölümlerde Çağatay yok ama konumuz nerede olacağı? Bir merakımızı da onun üzerine kuruyoruz ilk dakikadan. Çağatay da her an gelebilir, hiçbir engel yok. Hikayesi de öyle zaten.Merak ediyoruz, çıkıp gelmesini bekliyoruz” diye konuştu.

ergun plak seksenler dizisinde var mı yok mu

ERGUN PLAK SERHAT KILIÇ DİZİDE VAR MI? YOK MU?

Söz dizisinde canlandırdığı Çolak karakterinden sonra iyi projeler gelmediği için sahneye çıkarak şarkı söylemek durumunda kaldığını söyleyen Serhat Kılıç, dizilerden teklif bekliyordu.

Seksenler dizisinde Serhat Kılıç’ın yer alıp almayacağı net olarak söylenmedi ama dönmesinin daha büyük ihtimal olduğu Birol Güven’in sözlerinden anlaşılıyor.

Birol Güven, şöyle konuştu: “Nazlı-Ergun aşkını çok sevdiler. Siz ne kadar sevdi iseniz o aşk hikayesini biz de o kadar sevdik. Biz de devam etmesini çok istiyoruz. Fakat, bazen filmlerde hayatta olduğu gibi kavuşamama da olabilir. Herkes de sevdiğine kavuşmuyor. Her filmde mutlu sonla bitmiyor. Nazlı – Ergun ilişkisi mutlu sonla bitebileceği gibi, öyle bitmeyebilir de. Çok güzel şeyler olabilir her an. Ergun karakterimiz sürpriz olsun. Şu anda biz yanlış bir şey yapıyor olabiliriz. Senaryo ekibimiz bu hikayeyi anlatmama mı istiyor. Ergun Plak’ın yıllar sonra tekrar Nazlı’ya kavuşmasının önünde hiçbir engel yok. İnşallah bir kavuşma mutlu… İnsanlar bu diziyi seyrederken kendilerini çok iyi hissedecekler İnşallah bu aşk hikayesinde de kendimizi çok iyi hissedeceğiz. Nazlı ile Ergun’un tekrar kavuşmasının önünde bir engel yok. İnşallah mutlu son olur, biraz da merak edeceğiz. Engel yok, bekleyeceğiz.” dedi.

ergun plak seksenler yeni sezon da var mı yok mu?

Edindiğimiz bir bilgiyi paylaşalım sizlerle

Seksenler dizisinin 2019-2020 yeni sezonu tanıtım fragmanında Serhat Kılıç yer almadı. Yaptığımız kısa araştırma sonucunda Mint yapım sahibi olan ve yıllar sonra Seksenler dizisinin yeniden canlandırmak için tüm oyuncuları ikna etmeye çalışıp kadroyu yeniden bir araya getiren Birol Güven, Serhat Kılıç’a yeni sezonda yeniden Seksenler dizisine gelmesi ve Ergün Plak karakterini oynaması için özel olarak görüşüp teklifte bulundu. Serhat Kılıç ise Birol Güven’den gelen bu teklif dolayısı ile çok memnun oldu. Ancak Serhat Kılıç özel işleri nedeni ile Seksenler dizisinin kadrosuna hemen dahil olamayacağını bildirdi. Israrcı olan Birol Güven mutlaka Ergün Plak karakterinin dizide olmasını istediğini er veya geç diziye gelmesinin hem kendisi hemde dizi izleyicisi için büyük bir mutluluk olacağını belirtti. Serhat Kılıç bu ısrardan oldukça memnun olsa da kısa sürede işlerini yoluna koyup diziye döneceğine dair açık kapı bıraktı. Ancak dizi başladığı ilk haftalarda Ergün Plak Seksenler dizisinde olmayacak.

seksenler seçil

SEÇİL PELİN AKİL SEKSENLER YENİ SEZONUNDA VAR MI YOK MU?

Sorulardan birisi Seçil karakterini canlandıran Pelin Akil’in yer alıp olmayacağı idi. Güven, 6 kişiden oluşan senaryo grubunun Seçil için bir rol yazması ve Pelin Akil’in de uygun olması durumunda dizide yer almasının önünde bir engel olmadığına değindi.

Ayrıntıları Birol Güven ile Seksenler Canlı Yayın videosundan izleyebilirsiniz iyi seyirler..

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Seksenler Yeni Sezon Çağatay ve Ergun Plak Var mı? Yok mu? Neden Yoklar?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Seksenler çağataysız,ergun plaksız ,niyazisiz tabi eski niyazi,yenisi hiç yakışmadı role,pelinsiz olmaz.hasta bakıcı hayatiyife unutmamak lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.