Seksenler Dizisi Yeni Sezon 2019 Yeni Bölümler Ne Zaman Başlıyor?

GÜNCEL:

Seksenler dizisi 11 elim 2019 Cuma akşamı ana haber öncesi Trt 1 de başlıyor. Hafta içi her gün yayınlanacak. 

Seksenler dizisi yeniden izleyicilerle buluşmak için gün sayıyor… Yeni Seksenler artık TRT1 ekranında ve hafta içi saat 18.00’de günlük dizi olarak ekrandaki yerini alacak. İlk bölüm 11 Ekim Cuma 20.00’de yayında olacak. 14 Ekim Pazartesi gününden itibaren de haftanın her günü 18.00’de ana haber öncesi yayınlanacak.

Oyuncular: Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Yasemin Conka, Ayşe Tolga, Kemal Kuruçay, Tolunay Donat, Hakan Bulut, Betül Berk, Suzan Kardeş, Berat Yenilmez, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner, Necmi Yapıcı, Özlem Balcı, Hacı Ali Konuk, Onur Dilber, Faruk Sofuoğlu, Ali Fuat , Aşkın Şenol ve Osman Büyükercan⠀

SEKSENLER 1. BÖLÜM FRAGMANI

Seksenler Dizisinden Haberler var. Yakın Zamanda yeniden ekranlarda olacak olan Seksenler dizisinde hummalı bir çalışma var. videoda da o hummalı çalışmadan görüntüler var.

TRT 1’in fenomen dizisi Seksenler ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Yapımcılığını Birol Güven’in, senaryosunu Birol Güven ile MinT yazar ekibinin üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Bora Tekay’ın oturduğu sevilen dizi Seksenler’in Ekim ayında izleyici ile buluşması planlanıyor.

SEKSENLER

Gündelik hayatı anlatan, bugünlerde kaybolmak üzere olan değerleri eskiden olduğu gibi kayıt altına almaya devam eden Seksenlerin kadrosunda; Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Yasemin Conka, Ayşe Tolga, Kemal Kuruçay, Tolunay Donat, Hakan Bulut, Betül Berk, Suzan Kardeş, Berat Yenilmez, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner, Necmi Yapıcı, Özlem Balcı, Hacı Ali Konuk, Onur Dilber, Faruk Sofuoğlu, Ali Fuat , Aşkın Şenol, Osman Büyükercan ve sürpriz isimler yer alıyor.

seksenler yeni sezon 2019

Seksenler Dizisi Kaç Dakika ve Hangi Günler Yayınlanacak?

Yapımcı Birol Güven, diziyle ilgili önemli değişiklikleri açıkladı. Dizinin süresi 50 dakikaya inecek, ancak hafta için her gün saat 18.00’de yayınlanacak.

Seksenler dizisinde başka neler oluyor?

Seksenler dizisi için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor… TRT1’in fenomen dizisi Seksenler, yayına nasıl hazırlanıyor? Sette nasıl bir çalışma yapılıyor?

Dizinin oyuncularının buluşmasından keyifli anların yanı sıra bir de platoda dekor hazırlıklarından ansızın yapılan ziyaret dikkat çekti.

Mahallenin dekorlarının yapıldığı platoya aniden yapılan ziyarette eğlenceli anlar yaşandı.Sette mahallenin dekorunun hazırlıklarının detayını bulabilirsiniz.

İşte Seksenler dizisinin arka planındaki emekçilerin yoğun faaliyetleri…

dizibilgi google play