Seksenler Dizisi 7. Sezon 229.Bölümü Ne Zaman? Hangi Kanalda Başlayacak?

Burak 20 Nis 2019 Seksenler  0

Seksenler Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Seksenler dizisi 7. sezonu ile yeniden ekranlara dönüyor. En çok merak edilen soru da Seksenler Dizisi 7. Sezon hangi kanalda yayınlanacağı işte bu sorunun cevabı yeni belli oldu. 

Seksenler dizisi 7. Sezonu Trt 1 de yayınlanacak. Dizi kaldığı yerden devam edecek.

İlk Trt de yayın hayatına başlayan dizi 229. Bölümü ile ekranlara yeniden dönüyor. Dizinin kadrosuna yeni oyuncularda eklenecek ve dizi kaldığı yerden 229. bölümü ile devam edecek. Şuan için diziye katılan yeni oyuncular hakkında bilgi yok. Gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağız.

Dizi Trt de başlamıştı, yine Trt de devam edebilir. Bir değişiklik olur mu? şuan bu konuda net bir bilgi yok. Bilgi netleşti dizi Trt 1 de yayınlanacak. 

 

 

2012-2017 seneleri arasında yayınlanan ve Seksenler döneminin aile yapısındaki ve toplum üzerindeki etkilerini ele alan sevilen dizinin oyuncu kadrosunda Rasim Öztekin, Şoray Uzun, Özlem Türkad, Yasemin Conka ve Ceyhun Fersoy gibi sevilen isimler yer alıyordu. 228 bölüm yayınlanan Seksenler dizisinin yayınlanacağı kanal ve yeni oyuncularının kimler olacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.

Seksenler Dizisi Devam Edecek mi?

Birol Güven, Seksenler ile ilgili olarak Twitter’dan paylaştığı mesajında, “Bana en çok sorulan soru; ‘Seksenler devam edecek mi?’ Evet devam edecek inşallah. Ama yeni hikayelerle ve muhteşem oyuncu kadromuzun yanına yeni oyucu arkadaşlarımızın ilavesiyle. Çok yakında….” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

Seksenler dizisi 2012’de TRT 1’de yayınlanmaya başlamış ve beş sezon boyunca ilgi ile izlenmişti. Halen tekrar bölümleri ile ekranda olan dizi 2017’de final yaparak ekrana veda etmişti. Seksenler final yapsa da dizinin sıkı takipçileri bu projeyi yeniden ekranlarda görmek istediklerini dile getiriyordu.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Seksenler Dizisi 7. Sezon 229.Bölümü Ne Zaman? Hangi Kanalda Başlayacak?” üzerine 1 yorum

  1. Vatan dedi ki:

    Seksenler TRT1 DE OLMALI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir