Seksenler Dizisi 229.Bölümü Ne Zaman? Hangi Kanalda Başlayacak?

İlk Trt de yayın hayatına başlayan dizi 229. Bölümü ile ekranlara yeniden dönüyor. Dizinin kadrosuna yeni oyuncularda eklenecek ve dizi kaldığı yerden 229. bölümü ile devam edecek. Şuan için diziye katılan yeni oyuncular hakkında bilgi yok. Gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağız.

Dizi Trt de başlamıştı, yine Trt de devam edebilir. Bir değişiklik olur mu? şuan bu konuda net bir bilgi yok.

2012-2017 seneleri arasında yayınlanan ve Seksenler döneminin aile yapısındaki ve toplum üzerindeki etkilerini ele alan sevilen dizinin oyuncu kadrosunda Rasim Öztekin, Şoray Uzun, Özlem Türkad, Yasemin Conka ve Ceyhun Fersoy gibi sevilen isimler yer alıyordu. 228 bölüm yayınlanan Seksenler dizisinin yayınlanacağı kanal ve yeni oyuncularının kimler olacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.

Seksenler Dizisi Devam Edecek mi?

Birol Güven, Seksenler ile ilgili olarak Twitter’dan paylaştığı mesajında, “Bana en çok sorulan soru; ‘Seksenler devam edecek mi?’ Evet devam edecek inşallah. Ama yeni hikayelerle ve muhteşem oyuncu kadromuzun yanına yeni oyucu arkadaşlarımızın ilavesiyle. Çok yakında….” ifadelerini kullandı.

Seksenler dizisi 2012’de TRT 1’de yayınlanmaya başlamış ve beş sezon boyunca ilgi ile izlenmişti. Halen tekrar bölümleri ile ekranda olan dizi 2017’de final yaparak ekrana veda etmişti. Seksenler final yapsa da dizinin sıkı takipçileri bu projeyi yeniden ekranlarda görmek istediklerini dile getiriyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yemin Dizisi 14. Bölüm Analizi “Aslı”

Seksenler Dizisi 229.Bölümü Ne Zaman? Hangi Kanalda Başlayacak? (1 Yorum)