Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor? Sefirin Kızı Dizisi Konusu Nedir?

Burak 21 Ara 2019 Sefirin Kızı  0

Sefirin Kızı Dizisi Konusu Nedir?

2019’un son çeyreğine damgayı vuran Sefirin Kızı Konusu ‘Ölürsen desten olur, yaşarsa yalan.’ sözüne dayanıyor.

Gariban bir esnafın oğlu olan Sancar, daha çok küçükken Bodrum’a tatil yapmak için gelen Büyükelçi’nin kızına aşık olur. Bu iki karakter maddi ve manevi olarak birbirlerinin karşıtıdır.

Aşk engel tanır mı? tanımaz Büyükelçi’nin kızı olan Nare’de Sancar’a karşı boş değildir. Yıllarca birbirlerini severler ve sevdaları için mücadele verirler. Sonunda Nare dayanamaz ve Sancar’a kaçar ama tam da mutlu olacakları an Nare birden kaybolur. Bir daha onu hiç kimse görmez.

Birden ortadan kaybolan Nare için bazıları denize düştü öldü, bazıları da sefir kızı ya hani kesin Avrupa’ya kaçtı derler. Bir halk ozanı der ki, sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz sonlu hikayesi destan olur.

SEFİRİN KIZI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Sefirin Kızı dizisi Muğla’nın Bodrum ilçesinde çekiliyor. Aynı zamanda yurtdışı çekimleri de olan dizinin ilk bölümü Karadağ Cumhuriyeti’nde çekildi.

Kış başlangıcı dönemine denk gelen çekimlerde Karadağ Cumhuriyeti’nin ünlü sokak ve meydanlarına da yer verildi. Geriye kalan bölümlerin çekimleri için Muğla/Bodrum tercih edileceğini öğrendik.

 

Sefirin Kızı  Nare Kimdir?

İzlanda doğumlu, Büyükelçi’nin kızı olan Nare göz kamaştıran bir güzelliğe sahiptir. Manevi olarak da zengin olan Nare; Japonya’da, Norveç’te Hindistan’da büyümüş, 8 dil bilen bir kadındır.

O hep Sancar’a sevdalıydı, o kalbinde hem Sancar tarafından kovuluşunun acısını hem de kalbinde hep sevdiği adamın sahip çıkamadığı peri kızını sakladı.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir