Sefirin Kızı Ne Zaman Başlıyor? Hangi Gün Yayınlanacak?

Burak 08 Ara 2019 Sefirin Kızı  0

STAR TV’de yayınlanacak dizinin başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu yer alıyor.  Ege’de yaşanan bir aşk hikayesinin anlatıldığı Sefirin Kızı, O3 Medya ve NGM Medya’nın ortaklığında çok büyük bir prodüksiyon ile ekranlara gelecek Sefirin Kızı dizisinin senaryosunu daha önce Sen Anlat Karadeniz dizisinin senaristliğini üstlenen Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem ikilisi yazacak. Sefirin Kızı dizisinin Muğla yöresinde çekilecek ve Sancar ile Nare isimli iki gencin sağlam bir aşk hikayesi anlatılacak.
Sefirin Kızı Dizisinin ilk bölümü ne zaman yayınlanacak merak ediliyor. Bu Sorunun cevabı yazımızda.

Sefirin Kızı Ne Zaman Başlıyor Hangi Gün Yayınlanacak?

Sefirin Kızı 1. Bölüm fragmanı yayınlandı ve yayın tarihi açıklandı. Star’da ekranlara gelecek olan Sefirin Kızı dizisinin 1. bölümü 16 Aralık Pazartesi günü yayınlanacak. Dizi Sancar ve Nare’nin aşkını ele alırken iki aşık tam muratlarına erecekken talihsiz bir olay yaşıyor.

Sefirin Kızı oyuncu kadrosunda başrolde yer alan Engin Akyürek yörenin sözü geçen varlıklı adamı Sancar Efeoğlu’nu, Neslihan Atagül Doğulu ise Sefirin kızı Nare’yi canlandıracak. Öte yandan Sefirin Kızı’nın çekimleri 25 Ekim’de Muğla’nın Bodrum ilçesinde başladı. Dizinin yurt dışı çekimleri ise Montenegro’da yapıldı.

Sefirin Kızı İlk Tanıtım

 

Sefirin Kızı 2. Tanıtım Fragman

Sefirin Kızı 1. Bölüm Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir