Sefirin Kızı Final Ne Zaman? Sefirin Kızı Hikayesi Gerçek mi?

Burak 23 Ara 2019 Haberler  0

Pazartesi günü izleyicisine kavuşan Sefirin  Kızı ilk bölümüyle bekleneni karşılamasa da kötü performans gösterdiğini söyleyemeyiz. Sancar ve Nare aşkını anlatan dizinin başrollerini Neslihan Atagül ve Engin Akyürek paylaşıyor. Bu ikili arasında yaşanan çıkmazlar aşklarına engel olabilecek mi hep beraber göreceğiz.

Bodrum’da çekimleri başlayan dizinin hem oyuncuları hem konusuyla dikkat çekmeye devam ediyor. Nare ve Sancar’ın mutsuz sonlu aşkında senarist her an değişiklik yapıp bizleri final bölümünde şaşırtmayı başarabilir. Destansı konusuyla izleyiciyi ekran başına kitleyen dizi oyuncuları da heyecanlı ve istekli olduklarını ilk bölümde bize gösterdiler.

Pazartesi günleri yayınlanan dizinin reyting konusunda en büyük rakibi Çukur dizisi olarak görünüyor. Total reyting’de kendine 4. sırada yer bulan Sefirin Kızı dizisi izleyici kaybetmeyip aksine izleyicisini elinde tutmayı başarabilirse yakın zamanda final beklemiyoruz. Reyting sonuçlarında kıyasıya kapıştığı rakibi ise Yasak Elma. Sefirin Kızı 2. bölümünde Yasak Elma’yı geride bırakacağı düşüncesindeyiz.

Sefirin Kızı Hikayesi Gerçek mi?

Sefirin Kızı dizisi konusu buram buram aşk kokan sahnelerle bizleri ekran başına kitleyecek tarzda. Babası sefir yani elçi olan Nare ile ona çocuk yaşta aşık olan Sancar’ın hikayesi destansı bir anlatımla ekrana gelecek. Nare Sancar ile evlendiği gece aniden ortadan kaybolur. Tam 9 yıl sonra Sancar’ın düğününde ortaya çıkar ve Sancar’ın kızını getirir. Hikaye gerçek olmasa da Destansı bir eserin yansıması olan dizi senaristin attığı adımlara göre yön bulacak.

Sefirin Kızı Final Ne Zaman?

Henüz başında olduğumuz serüvenin sonunu konuşmak ne kadar doğru olur bilmiyorum ama gidişat minimum 2 –  sezon 3 sezon süreceğinin sinyalini bizlere veriyor. Reyting oranlarına baktığımızda senaristin ilk bölümden memnun olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Sefirin Kızı Final Ne Zaman? Sefirin Kızı Hikayesi Gerçek mi?” üzerine 1 yorum

  1. melis dedi ki:

    Çok güzel bir film bence herkes izlemeli bayıldım flime

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir