Sefirin Kızı Dudu ( İlayda Ildır) Kimdir? Boyu Yaşı Sevgilisi İnstagram Adresi

Ekranların yeni dizisi olan Sefirin Kızı oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Seyirci kitlesini yavaş yavaş oturtan Sefirin Kızı dizisine yeni katılan isim İlayda Ildır oldu. Sefirin Kızı Dudu karakterini canlandıracak olan İlayda tecrübeli olduğu kadar heyecan dolu yapısıyla ekranlara geliyor. Gülsiye’nin kardeşi olmasından ziyade şirket çalışanı olan Dudu, marinaya destek konusunda ön plana çıkacak.

Star TV ‘nin büyük umutlar beslediği dizi ilk 4 bölümüyle isteneni veremese de rakiplerine karşın bir başarı yakaladığını görebiliyoruz. Reyting yarışında kendine top10 ‘da yer bulmayı başaran dizinin başrollerini Neslihan Atagül ve Engin Akyürek paylaşıyor. Yasak Elma, Çukur gibi  dizilere rakip olan Sefirin Kızı dizisinin adından söz ettirmesi gerekiyor. Kadrosunu genişletmeye devam edecek olan diziye yeni katılan  Dudu karakteri kimdir?

Sefirin Kızı Dudu ( İlayda Ildır) Kimdir ?

1996 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan İlayda Ildır 24 yaşındadır. Yeditepe Üniversitesi’nde Oyunculuk bölümü mezunu olan usta oyuncu ilk kez Aşk Laftan Anlamaz dizisinde rol almıştır. Burada gösterdiği üstün ve büyüleyici performansla yapımcıların kıskacına girmeyi başarmıştır. Daha sonrasında Savaşı dizisinde Nazlı karakterini canlandıran güzel oyuncu unutulmayacak sahnelerde rol almış, seyircinin beğenisini kazanmıştır. İlayda Ildır Boyu 1.67cm , Kilosu 53 , Burcu kova , Sevgilisi Alican Okumuş , İnstagram Adresi @ilaydaildir ‘dır. Oyuncuya aktif olarak oynadığı Sefirin Kızı dizisinde başarılar diliyoruz.

dizibilgi google play

Sefirin Kızı Dudu ( İlayda Ildır) Kimdir? Boyu Yaşı Sevgilisi İnstagram Adresi (1 Yorum)

  1. Serif kizi cuma yaklisyorgelirnisi ekran cikarmasin sehirobaya ekran cikarmasin sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya kahve iclimhaydi