Sefirin Kızı Dizisi Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular (Tam Liste)

Burak 25 Ara 2019 Haberler  0

Muhteşem bir çıkış yakalayan, herkesin dilinden düşmeyen Sefirin kızı dizisi daha yolun başında olmasına rağmen beğeniler toplamaya devam ediyor.En büyük rakibini Çukur olarak kendine benimseyen, 2020 yılının vazgeçilmezi olmaya aday olan dizi bu hızla devam ederse Çukur dizisini de geride bırakacak gibi duruyor.

Her şeyin çok hızlı geliştiği izleyiciyi sıkmayan senaryosunu yazan Ayşe Ferda Eryılmaz’ı tebrik ediyoruz. Oynana bölümlere baktığımızda bu dizide kalıcı karakterler belli başlı kişiler olacak gibi görünüyor. Akıcı ve sürekli olması planlanan dizi seyircisini sıkmamak istiyor.

İlk bölümlerinde istediğini alan dizi yönetmeni kadroyu genişleterek uzun soluklu bir dizi yaşatmak istiyor. Bu yüzden yeni anlaşmalar yapmaya başlayan yönetmen oyuncularını da motive etmekten vazgeçmiyor. Alınan reytinglerle başarının keyfini çıkaran oyuncular dizi setinde ufak çaplı kutlamalar bile yaptı. Bu kadar kısa sürede set ekibi ve oyuncuların bir aile tablosu çizmesi bu başarının başlıca nedenlerinden biri olarak öngörülüyor.

Senaryoya göre destansı bir hikayeyi ekranlarla buluşturan dizinin konu dışına taşmamak şartıyla yeni sürprizler ve gelişmelerle karşımızda olacağını öğrendik. Diziye şimdilik yeni katılan tek isim Sen Anlat Karadeniz dizisinde Fatih Kaleli olarak tanıdığımız, izleyiciye kendini sevdiren usta oyuncu Furkan Aksoy oldu. Dizide Furkan Aksoy’a yazılan çok sürpriz bir rol olduğu belirtildi.

Sefirin Kızı Dizisi Yeni Gelen Oyuncular

Furkan Aksoy

İstanbul’da yaşayan genç oyuncu, 1994 Adıyaman doğumludur. Eğitim hayatını İstanbul’da sürdürmüş İstanbul Kültür Üniversitesinden mezun olmuştur. İlk defa TRT 1 ekranlarındaki Sevda Kuşun Kanadında adlı dizide rol alan yetenekli oyuncu gösterdiği başarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. TRT 1’de ki performansı Osman Sınav’ın gözünden kaçmamış ve ATV’de Sen Anlat Karadeniz dizisinde Fatih Kareli rolünü üstlenmiştir. Verilen her görevi layıkıyla yerine getiren oyuncu izleyicinin de dikkatini çekmiştir. Genç oyuncunun Sefirin Kızı dizisinde üstün performansıyla izlemeye sabırsızlanıyor ve yakışıklı oyuncuya yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

Sefirin Kızı Dizisi Ayrılan Oyuncular

Henüz ayrılan bir oyuncunun bulunmadığı dizide senaryonun getirdiği akıcılıkla ayrılıkların yaşanacağı üzülerek belirtmek isteriz. Yaşanan olaylara, anlaşmalara göre diziden oyuncular ayrıldıkça bu sayfayı güncelleyeceğiz, takipte kalın arkadaşlar.
Dizi hakkındaki yorumlarınızı aşağıya yazmayı unutmayın..

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir