Sefirin Kızı Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Burak 08 Ara 2019 Oyuncu Kadrosu  0

Seferin kızı dizisi yayınlanma tarihi belli oldu.  Muhteşem kadrosu ile izleyici karşısına çıkacak dizi 16 Aralık Pazartesi günü başlıyor. Yapımcılığını ise NGM & Q3 Medya üstleniyor. Senaryosunu  Sen Anlat Karadeniz dizisinin ödüllü senaristleri Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem kaleme alıyor. Yönetmenliğini Emre Kabakuşak yapacağı Seferin Kızı başrol oyuncuları ise Sancar karakteri ve Nare  karakterleri baş rol olacak isimler Engin Akyürek ve Neslihan Atagül. Erhan Alpay, Uraz Kaygılaroğlu, Çekimleri 25 Ekim de Muğla da başladı. Yurt dışı çekimleri Montenegro da yapılacak. 

 

 

 

Sefirin Kızı Dizi Oyuncuları

Baş roller Nare ve Sancar karakterlerine hayat verecek oyuncular aşağıda ki gibi netleşmiştir. 16 Aralık da ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkacak Serefin kızı dizisi tüm oyuncuları şöyledir:

 

 • Engin Akyürek ( Sancar )
 • Neslihan Atagül ( Nare )
 • Erdal Küçükkömürcü ( Güven Çelebi (Sefir) )
 • Gonca Cilsaun ( Halisefe )
 • Tülin Yazkan ( Menekşe )
 • Erhan Alpay ( Akın )
 • Uraz Kaygılaroğlu ( Gediz )
 • Ömrüm Nur Çamçakallı ( Nare’nin küçüklüğü )
 • İlayda Ildır
 • Hivda Zizan Alp ( Elvan )
 • Doğukan Polat ( Yahya )
 • Sami Aksu
 • Edip Tepeli
 • Esra Kızıldoğan ( Müge )
 • Cansu Gültekin
 • Nilüfer Kıçarslan
 • Kaan Sevi
 • Hakan Ummak
 • Cemre Öktem ( Zehra )
 • Yağmur Başkurt
 • Beren Gençalp ( Melek )

sefirin kızı oyuncu kadrosu

Engin Akyürek ( Sancar kimdir? )

12 Ekim 1981 Ankara doğumlu olan yakışıklı oyuncu ilk dizi oyunculuğuna Yabancı Damat dizisi ile başlamıştır. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi tarh bölümünden mezun olmuştur. Karayılan, Bir Bulut Olsam, Fatmagül’ün suçu ne? gibi dizilerde rol almıştır. Bir Küçük Eylül Meselesi filminde başrol oynamıştır.

Son olarak ise Atv’de ekranlara gelen Ölene Kadar isimli dizide Fahriye Evcen ile başrolleri paylaşmışlardır. Dizide Neslihan Atagül ile birlikte başrol’ü paylaşmaktadır. Sancar karakterini canlandıracak oyuncu.

Neslihan Atagül ( Nare kimdir? )

20 Ağustos 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu son olarak Kara Sevda dizisinde Nihan karakteriyle gönüllere taht kurmuştur. Yaprak Dökümü’nde 5 sezon boyunca Deniz karakterine hayat vermiştir. İlk Aşk, Canım Babam, Hayat Devam Ediyor, Kalbim Seni Seçti ve Fatih Harbiye gibi yapımlarda rol almıştır. Başrılı güzel oyuncu kendisi gibi oyuncu olan Kadir Doğulu ile hayatlarını birleştirmiştir.

Birçok dizi de başrol oynamış ve bu dizinin baş kahramanı rolünü de üstlenmiştir. Dizi de dertli bir hayat yaşayan Nare karakterine can verecektir.

Erhan Alpay ( Akın kimdir? )

24 Nisan 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1.83 boyunda, 78 kilodur. Arzu Yaman Sevgilisidir. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Pantomim Ana Sanat Dalı Bölümü’nde tamamladıktan sonra, Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları eğitimi almıştır.sefirin kızı oyuncuları
2013 yılında Arka Sokaklar dizisi ile kariyerine giriş yapmış, Kurtlar Vadisi Pusu, Güzel ve Çirkin, Aşktan Kaçılmaz, Şeref Meselesi, Analar ve Anneler dizilerinde rol almıştır. Star Tv’de yayınlanan, başrolü Neslihan Atagül ve Burak Özçivit’in canlandırdığı Kara Sevda dizisinin kadrosunda yer almış ve Komiser Hakan karakterini canlandırmıştır.

Uraz Kaygılaroğlu ( Gediz kimdir )

30 Haziran 1987’de İstanbul’da dünyaya gelen yetenekli oyuncu 1.88 boyunda ve 75 kilodadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunudur. Pis Yedili, Eski Hikaye, Takip, Baba Candır gibi dizilerde rol almıştır. Ayrıca bir çok yarışma programında sunucu olarak yer almıştır. Başarılı oyuncu en son Ege’nin Hamsisi dizisinde Deniz karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.sefirin kızı

Ayrıca öncesindede Masum Değiliz, Klavye Delikanlıları dizilerinde başrol oynamıştır. Bu dizi de ise Gediz rolünü oynayacaktır. Klavye delikanlıları ile oldukça ilgi görmüştür.

Ömrüm Nur Çamçakallı ( Narenin Küçüklüğü )

3 Mayıs 2010 İstanbul doğumlu. İlk okul öğrencisidir. 2016 yılında No:309 isimli dizi ile ilk ekran deneyimini yaşamıştır, ardından Kırgın Çiçekler isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve büyük beğeni toplamıştır. 2018 de ise Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde rol almış ve dizi de Yasemin’in kızını oynamıştır.sefirin kızı oyuncu kadrosu

Can Kırıkları dizisinde Küçük Leyla karakterini oynamıştır. 2019 da yer aldığı Canevim dizisinde Ayşe olarak ekranlarda yer almıştır. Ayrıca Bebeğimle Elele isimli dergi’nin katalog çalışmalarına dahil olmuştur. Küçük Nare olarak dizi de yer alacaktır.

Erdal Küçükkömürcü ( Sefir kimdir? )

1 Nisan 1958 Ankara doğumludur. Ankara Devlet Konservatuarı’nda oyunculuk eğitimi almıştır. Okulu bitirdikten sonra Ankara Devlet Tiyatroları’nda görev aldı. ODTÜ, Ankara Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Eskişehir Anadolu Üniversitesi ve Bilkent Üniversitesi’nde oyunculuk dersleri vermiştir. Atv’de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Davut karakterini canlandırmıştır.sefirin kızı oyuncu kadrosu

Nizama Adanmış Ruhlar dizisinde Fuat Emir karakteri ile tanınmıştır. Erdal Küçükkömürcü son olarak Kuzgun dizisinde Şeref Dağıstanlı karakteri ile yer almıştır. Erdal Küçükkömürcü 1.80 boyunda 83 kilodur.

Gonca Cilasun ( Halisefe kimdir? )

9 Mayıs 1966 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Arka Sıradakiler dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış; Kalbim Yangın Yeri, Karagül, Not Defteri, Kayıp, Benim Hala Umudum Var, Sudan Bıkmış Balıklar, Kanıt ve Adını Feriha Koydum dizilerinde rol almıştır.sefirin kızı
Fox Tv’de yayınlanan; başrolü Fikret Kuşkan, Ebru Aykaç ve Emel Çölgeçen’in paylaştığı Kırlangıç Fırtınası dizisinde Sultan karakterini canlandırmıştır. Çarpışma dizisinde de Alperen Duymaz’ın hayat verdiği Kerem’in annesi olarak yer almıştır. Bu dizide halisefe karakterine can verecektir.

Tülin Yazkan ( Menekşe kimdir? )

28 Şubat 1991 İstanbul doğumludur. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. 1.62 boyunda 48 kilodur.  İlk oyunculuk deneyimini Yılanların Öcü isimli dizi ile gerçekleştiren Tülin Yazkan ardından Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yazın Öyküsü, Bodrum Masalı ve Kırlangıç Fırtınası isimli dizilerde rol almıştır. En son rol aldığı Kırlangıç Fırtınası dizisinde İnci karakterini canlandırmıştır. Dizilerin dışında Madam Coco reklam filminde de yer almıştır.sefirin kızı dizisi

Bu dizi de ise Menekşe karakterini canlandıracaktır.

Hivda Zizan Alp ( Elvan kimdir? )

9 Kasım 1993 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Keman Bölümü ardından Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Hivda  Zizan Alp 2014 yılında 5. Frans, 2016 yılında ise Balat Monologlar Müzesi adlı tiyatro oyunlarında sahne almıştır.sefirin kızı oyuncuları

Yeşil Deniz ve Fi isimli dizilerde rol almıştır. Letgo, Turkcell Anneler Günü, Klorane reklamlarında yer almıştır. Bu dizi de ise Elvan karakterini canlandıracaktır.

sefirin kızı

Doğukan Polat

5 Haziran 1990 yılında İstanbul Üsküdar da dünyaya gelen Doğukan Polat, Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunudur. Ayrıca Kadıköy Halk Eğitim Merkezi ile Akademi 35,5’ta oyunculuk eğitimi almıştır.

2017 yılında yayınlanan Söz dizisinde canlandırdığı Aşık karakteri ile adından söz ettiren başarılı oyuncu Doğukan Polat Nefes Vatan Sağolsun, The Turkish Passport, Çanakkale 1915, Hükümet Kadın, Hükümet Kadın 2, Mucize, Kapalı Çarşı, Kaybedenler Kulübü, Türk Pasaportu, Şahin ve Çetesi, BKM Güldür Güldür, Kadim Dostum, Ezra gibi projelerde rol almış Vodafone reklam filminde de yer almıştır.

Sefirin Dizisi Konusu

Sancar ile Nare’nin hikayesinin anlatılacağı dizi de tüm kurgu Nare üzerine kurulacak.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Sefirin Kızı Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)” üzerine 38 yorum

 1. Sefirin kızı dedi ki:

  Sefirin kızı cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim

 2. Sefirin kızı dedi ki:

  Sefirin kızı cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek

 3. Sefirin kızı dedi ki:

  Sefirin kızı cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek

 4. Sefirin kızı dedi ki:

  Sefirin kızı cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü

 5. Sefirin kızı dedi ki:

  Sefirin kızı cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni

 6. Sefirin kızı dedi ki:

  Sefirin kızı cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya

 7. Sefirin kızı dedi ki:

  Sefirin kızı cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü

 8. Sefirin kızı dedi ki:

  Sefirin kızı cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle

 9. Sefirin kızı dedi ki:

  Sefirin kızı cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum

 10. Sefirin kızı dedi ki:

  Sefirin kızı cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya

 11. Sefirin kizi dedi ki:

  Sefirin kizi mert hala oldum sutlu kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu

 12. Sefirin kızı dedi ki:

  Sefirin kızı rAmzanlar iyi Bayram’lar iyi Mert geldi yeni doğan hala oldumartık sütlü kahve içlim cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü

 13. Rehan dedi ki:

  Rehan cuma yaklisyorgelirnisi ekran cikarmasin sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu ekran cikarmasin sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve siziozeledimturk sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk

 14. Serif kizi dedi ki:

  Serif kizi kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya cuma yaklisyorgelirnisi ekran cikarmasin sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya

 15. Serif kizi dedi ki:

  Serif kizi cuma yaklisyorgelirnisi ekran cikarmasin sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya Paspacantacuzdagelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya

 16. Narin dedi ki:

  Narin kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya cuma yaklisyorgelirnisi ekran cikarmasin sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk

 17. Serifkızı dedi ki:

  Serif kızı kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü cuma yaklasyor sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim umğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni

 18. Serifkızı dedi ki:

  Serif kızı kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü cuma yaklasyor sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni

 19. Anonim dedi ki:

  Çok güzel hiç final olmasın SancarNare
  Benim doğum günü m e de gel Sancar melekte gelsin bekliyorum sancarı afet oseni seviyor meneşeyi dışarı atın onun bebesi düştü
  Li

 20. Anonim dedi ki:

  Çok güzel hiç final olmasın SancarNare

 21. Anonim dedi ki:

  Serif kizi kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk

 22. Serif kizi dedi ki:

  Serif kizi dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya

 23. Anonim dedi ki:

  Serif kizi dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya

 24. Anonim dedi ki:

  SerifkizisenibekliyorumdogumgunugelirceksinisenibekliyorumsehirobayaturkiyesenibekliyorumSenisehirobayaturkiyesenibekliyorum

 25. Serifkizi dedi ki:

  Serifkizidogumgunusenigelircekmisinisehirobayaturkiyegelisinisenibekliyorum

 26. Seifkızı dedi ki:

  Serifkızısenibekliyorumdogumğünüsenibekliyorumkahveiçlimhaydisenibekleyorumsehirobayatürkiyesenibekliyorumhaydisenibekliyorum

 27. Serifkızı dedi ki:

  SerifkızıdogumğünügelirmisinisehirobayaTürkİyesenibekliyorum
  YeberabernezamangelirmisinibekliyorumberaberoturalımkahveiçlimsenibekliyorumSenibekliyorumdogumğünüsenibekliyorumhaydigelsenitürkiyesehirobayagelirsinisenburayasenibekliyorum

 28. Serifkızı dedi ki:

  SerifkızıdogumğünügelirmisinisehirobayaTürkİyesenibekliyorum
  Yeberabernezamangelirmisinibekliyorumberaberoturalımkahveiçlimsenibekliyorum

 29. Serifkızı dedi ki:

  ŞerifkızıdogumğünügelirsimisinisehirobayatürkiyegelirsiniburayagelircekmisinisenibekliyorumberaberoturalImsenibekliyorumsenibekliyorumburayagelirmisimisinisenibekliyorumsenibekliyorumsehirobayagelirsinitürkiyegelirsinisenibekliyorum

 30. Anonim dedi ki:

  SerifkızısenibdkliyorumsehirobYafogumğününezamangelirceksinimisinisenibekliyorumseni

 31. Serif kızı dedi ki:

  Şerif kızı kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya

 32. Serif kızı dedi ki:

  Şerif kızı kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle

 33. Şerif kızı dedi ki:

  Şerif kızı kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim

 34. Serif kızı dedi ki:

  Serif kızı kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya

 35. Serif kızı dedi ki:

  Serif kızı kahveiiçlim doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini

 36. Serif kızı dedi ki:

  Serif kızı kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini

 37. Fatma dedi ki:

  Tülin Yazkan adlı oyuncu ; Ufak tefek cinayetler dizisinde Merve karakterinin gençliğini oynamıştır ayrıca.

 38. Gül dedi ki:

  Engin Akyürek’in başrol oynadığı ve reyting rekorları kıran “Kara Para Aşk” dizisini,aktörün tanıtımında atlamışsınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.