13 Nisan Sefirin Kızı Neden Yok? Yeni Sezon Ne Zaman?

Burak 13 Nis 2020 Haberler  0

Yolun başında olan Sefirin Kızı dizisi yayınlanan 15 bölümüyle beraber seyirci kitlesini yakalamayı başardı. Star TV ekranlarında pazartesi günü yayınlanan dizinin Çukur, Yasak Elma gibi güçlü rakipleri var. Reyting yarışına farklı bir hava katacak olan Sefirin Kızı dizisi konusu insanların bir hayli dikkatini çekmiş durumda. Konusu kadar oyuncuları da kaliteli olan dizinin uzun soluklu olacağını düşünmekteyiz.

GÜNCELLEME (13 Nisan 2020): Bir çok diziye çelme takan korona virüs salgını Sefirin Kızını da es geçmedi. Bu Yüzden Sefirin Kızı 13 Nisan tarihi dahil olmak üzere bir süre ekranlara gelmeyecek. Star TV’nin sevilen yapımı yeni bölüm çekimlerine bir süreliğine ara verdi. Gidişata bakılırsa diziler sezonu kapatacak gibi görünüyor. Eğer mayıs ayına kadar çekimlere başlanmazsa Sefirin Kızı yeni sezon yani Eylül ayında tekrar ekranlara geleceği söylenmekte.

Senaryoya göre destansı bir hikayeyi ekranlarla buluşturan Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümlerinde konu dışına taşmamak şartıyla yeni sürprizler ve gelişmelerle karşımızda olacağını öğrendik. Diziye şimdilik yeni katılan tek isim Sen Anlat Karadeniz dizisinde Fatih Kaleli olarak tanıdığımız, izleyiciye kendini sevdiren usta oyuncu Furkan Aksoy oldu. Dizide Furkan Aksoy’a yazılan çok sürpriz bir rol olduğu belirtildi.

Sefirin Kızı 16. Bölüm Neden Yok? Yeni Bölümleri Ne Zaman?

Koronavirüs salgınının ülkemizde yayılma hızı dolayısıyla dizi seti yeni bölüm çekimlerine bir süreliğine ara verdiğini duyurdu. Bu Yüzden Sefirin Kızı 13 Nisan yeni bölümü yayınlanmayacak. İçinde bulunduğumuz bu elzem durum her şeyi alt süt etti. 2020 yılında yayın hayatına başlayan Sefirin Kızı bu durumdan olumsuz etkilenen dizilerden biri oldu. Sefirin kızı yeni bölümleri ne zaman yayınlanmaya başlayacak henüz resmi bir bilgi yok ama bu sezonun kapatıldığını düşünüyoruz.

Etiketler:
Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“13 Nisan Sefirin Kızı Neden Yok? Yeni Sezon Ne Zaman?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Yeni sezonda tekrar devam etsin lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.