Seda Sayan ve Uğur Arslan Evleneceksen Gel’e Devam Edecek mi?

Güncelleme 18.08.2017:

Basında çıkan Rtük Evlilik programları yapımcıları ve kanalları ile konuştu; Esra EROL ve Evleneceksen GEL bitecek Zuhal Topal devam edecek haberleri asparagas haber çıktı. 2017 2018 yeni sezonunda tüm evlilik programları tam kapasite devam edecek. Hatta Esra EROL’da’nın yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı bile 

Seda Sayan ve Uğur Arslan 1 nisanda Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un evlilik programları kalkacak açıklamasından sonra yinede devam sinyalleri vermişti; ancak beklenen olmadı 29 nisan cumartesi akşamı yayınlanan 690 sayılı Kanun Hükmünde Kararname çok katı ve kesişn kurallar getirince ne yazık ki Evlneceksen Gel programı yapımcısı Global Medya’da geri adım atmak zorunda kaldı.

Böylece Show Tv ve Global Medya’nın da Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın arkasından ayrılması ile Evlenceksen Gel’in yayın hayatı noktalanmış oldu. Bilindiği üzere Seda Sayan ve Uğur Arslan Evleneceksen Gel’de çok iyi bir ikili olmuş ve bir anda Tüykiye’nin en çok izlenen gündüz programlarından biri haline gelmişti.

İlk olarak Kısmetse Olur yapımcısından yasal zorunluluklar gereği final yapmak zorudayız demişti; şimdi de Global medyadan final açıklaması geldi. Doğal olarak da  Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sezon sonuna kadar alacağı ücret ödenecek ve işlerine son verilecek. 

Hiç bir yapım şirtketinin kanunlara karlı gelme yetkisi ve haddi yoktur. Milletin temsilcileri yasak getirmişse bazı zenginler cezası neyse öderiz yayına devam ederiz diyemeyecek. Zira devam eden yapımcılar hapis cezası kanallar ise kapanma riski ile karşı karşıya kalacak.

 

dizibilgi google play

Seda Sayan ve Uğur Arslan Evleneceksen Gel’e Devam Edecek mi? (3 Yorum)