Seda Kala Kimdir? (Aşk-ı Roman Duru)

Burak 21 Ağu 2017 Aşk-ı Roman  0

Aşk-ı Roman dizisinde izleyici karşısına çıkarılacak oyuncuları ve karakterleri yakından tanımaya devam ediyoruz. Aşk-ı Roman  dizisinde erkek başrol olarak yer alacak Lider karakterinin yamuklusu olarak karşımıza çıkacak Duru karakterine Seda Kala hayat verecek. Peki  Aşk-ı Roman dizisinde Duru nasıl bir kızdır? ve Aşk-ı Roman’da Duru’yu oynayan Seda Kala kimdir? İşte detaylar

Seda Kala Kimdir?

1986 yılında dünyaya gelen Seda KALA 31 yaşındadır ve MSM Konservatuvar Tiyatro bölümü mezunudur. 2002 yılında Samanyolu TV’de başladığı Sırlar Dünyası dizisinden sonra Kavak Yelleri Adanalı ve Ömer Bedel gibi dev dizilerde yan rollerde olmasına rağmen bir türlü yıldız olmayı başaramamıştır. 2013 de başladığı Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Dicle karakteri de ona şöhret basamaklarını tırmandıramamıştır. Son olarak Öğrenci İşleri isimli sinema filminde rol almıştır. Star olma ışığı olan bir isimdir. 

Seda Kala Aşk-ı Roman dizisinde de yan bir rolde yer alacaktır. İnşallah Aşk-ı Roman dizisi ona şöhreti getirir. Duru aslında platonik aşık bir karakterdir. Ortaklarının oğlu Lider’e de aşıktır; ancak Lider onu sürpriz nişanın ortasında bırakır. 

[mavibuton] Aşk-ı Roman [/mavibuton]dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayın

Aşk-ı Roman Neden Yayından Kaldırıldı Neden Final Yaptı
Hanife Aşk-ı Roman Dizisi Oyuncu Kadrosuna Dahil Oldu
Aşk-ı Roman Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
28 Ağustos Aşk-ı Roman Neden Yok? 29 Ağustos Aşk-ı Roman Neden Yayınlanmıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.