Seda AKGÜL’ün Sunumu ile Yuvamız Yıkılmasın Başlıyor

Ana haber sunuculuğundan sonra son olarak Kanal D ekranlarında Kısmetse Olur isimli izdivaç programını sunan Seda Akgül’ün yeni projesi ve detayları belli oldu. Yeni sezonda bol bol eğlence ve gündüz programları yapmayı hedefleyen ve Ana haberi bile kaldırmayı planlayan Fox Tv’de Seda Akgül gündüz programı yapacak.

Seda AKGÜL daha önce ki programı Kısmetse Olur’da gençleri evlilik yolunda hazırlarken şimdi de evlenen ancak anlaşamayıp boşanma aşamasına gelen çiftlere yol gösterecek bir program hazırlayacak. Programın ismi ise Yuvamız Yıkılmasın olacak.

Yuvamız Yıkılmasın Ne Zaman Başlayacak?

Yuvamız Yıkılmasın programının 2017 2018 yeni sezonun eylül ayında izleyicisi karşısında olması bekleniyor. Yaz aylarında düşük reyting olacağı gerekçesi ile eylül ayında başlayacağını düşünüyoruz . 

Açık söylemek gerekirse Fox Tv’de bu tarz programlar çok izlenmiyor. Daha önce Trt 1’de boşanmak üzere olan eşler Bir Yastıkta Kocayalım isimli programda doktor Zafer AKINCI’nın sunumu ile ekranlara gelmiş ancak tutmamıştı. Seda Akgül ise işin danışma boyutunu değil magazin boyutunu öne çıkaracak. Bu durum Türkiye’nin dikkatini çekebilir; ancak eşlere eş danışmanlığı yamak yerine eşleri güzel aktivitelerde ortak vakit geçirmelerini sağlamak daha iyi olur bence

Yuvamız Yıkılmasın Başvuru Formu

Yuvamız Yıkılmasın programı için şuanda başvurular alınmaya başlanmadı. Yuvamız Yıkılmasın programı başvuru formu Fox Tv internet sitesinde yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

dizibilgi google play