Savaşçı

Savaşçı Lazar (Doruk Şengezer) Kimdir ?
Savaşçı Lazar Kimdir ? Gerçek Adı Yaşı Boyu Biyografisi Geçen sezonun flash dizisi Savaşçı yeni sezonunda da heyecana kaldığı yerden devam ediyor. Diziye yeni sezonda yeni oyuncular da dahil oldu...
Berk Oktay Savaşçı Dizisinden Neden Ayrıldı ? Kaan Bozok Neden Yok Öldü mü ?
Berk Oktay Savaşçı Dizisinden Neden Ayrıldı ? Kaan Bozok Neden Yok Öldü mü ? Savaşçı dizisinden şok bir ayrılık haberi geldi. Savaşçı dizisinin 3. sezon tanıtım çekimlerinde Berk Oktay’ın yer..
Savaşçı Kürşat Teğmen Neden Öldü Diziden Ayrıldı Geri Dönecek mi? (Çağrı Şensoy)
FOX’un Pazar akşamları yayınlanan sevilen dizisinde şok bir ayrılık izleyenleri çok üzecek görünüyor. Pazar günü yayınlanan ve oldukça iyi izlenme oranları alan sevilen dizi Savaşçı’da şok bir ayrılık daha! Savaşçı..
Savaşçı Dizisi Yeter (Öykü Çelik) Kimdir ?
Savaşçı Astsubay Yeter (Öykü Çelik) Kimdir ? Fox’un sevilen dizisi Savaşçı’ya yeni bir oyuncu daha katılıyor. Reyting rekortmeni diziye Yeter karakterini canlandırmak üzere Öykü Çelik dahil oldu.Başrollerinde Murat Serezli ,..
Savaşçı Çiğdem  Öldü mü ? Çiğdem Üsteğmen Şehit mi oldu ?
Fox Tv nin en sevilen dizilerinden Savaşçı’da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Çiğdem komutan ilk kez tim ile birlikte operasyona katılır.. Fakat operasyonda teröristler tarafından rehin alınır. Yayınlanan fragmanda Çiğdem..
Savaşçı 23. Bölüm Özeti 3 Aralık Pazar Fragmanı
Savaşçı Dizisinde Heyecan Devam Ediyor. Bu Hafta Kılıç Timi Çok Çok Önemli Bir Operasyona Katılacak. İşte Savaşçı 23. Bölümde Yaşanacaklara Dair Tüyolar : Fox TV’nin sevilen dizisi Savaşçı’da bu hafta..
Savaşçı Dizisi Haydar (Sarp Levendoğlu) Kimdir ?
Fox ekranlarının sevilen dizisi Savaşçı tüm hızıyla sürerken bir taraftan diziyede yeni isimler katılmaya devam ediyor. Son olarak Diziye Haydar karakteriyle Sarp Levendoğlu dahil oldu. Dizinin düşük giden reytingler için..
Savaşçı 20. Bölüm Özeti 12 Kasım Tüyoları
Savaşçı’nın son bölümünde Yüzbaşı Kağan Doktor ile kavga ederken ırmağa düşmüş kavgaları kıyıya çıktıktan sonra da devam etmişti. Doktor kaçmaya çalışmış fakat Kılıç Timi nin çevreyi sarmasıyla kıskıvrak yakalanmıştı. 20...
Savaşçı 18. bölüm özeti 28 Ekim Fragmanı
Kılıç Timi’nin destansı hikayesini anlatan Savaşçı dizisinde gerilim tırmanıyor. Yüzbaşı Kağan, Başçavuş Turan’ın intikamını alabilecek mi ? Albay Kopuz evine açılan ateşten Pia’yı kurtarır ve saldırganın peşine düşer. Aynı anda..
Hakan Dinçkol Savaşçı Dizisinden Neden Ayrıldı? (Savaşçı Turan)
Savaşçı dizisinde Kılıç timi bir başçavuşunu daha toprağa vermek zorunda kaldı. Eşi ile birlikte yürürken kahpece bir terör saldırısına uğrayan Turan Hüseyinoğlu ne yazık ki şehit oldu. Savaşçı 17. Bölüm fragmanında..