Savaşçı Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Güncelleme 4.08.2017

Savaşçı dizisi 11. bölümü ile 10 eylül pazar akşamı yeni sezonunu açacak ve izleyicisi karşısına çıkacak. Savaşçı dizisi yeni sezona ilk başlayan diziler arasında yer alacak.

Güncelleme 01.08.2017 : Savaşçı dizisi yeni sezon çekimleri için oyuncular ve teknik ekip ile ilk toplantı Limon Film tarafından gerçekleştirildi. Toplantı da Savaşçı dizisinin 11. bölüm yeni sezon çekimlerinin 7 Ağustos Pazartesi günü başlaması kararı alındı. Savaşçı dizisi yeni sezon çekimleri erken başlamasına rağmen dizi planlanan tarihte yayınlanacak zira çoğu zaman bir hafta da bir bölüm çekilemeyecek zor şartlar sebebi ile. 

Fox Tv’nin asker dizisi Savaşçı  pazar akşamları reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Limon Film ve Fox Tv arasında muhtemelen 30 bölümlük ön yayın hakları sözleşmesi imzalanmıştı. Yaz aylarında devam etmeyeceği açıklanan Savaşçı dizisinin haziran ayı sonunda 18 haziran pazar akşamı 10 bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda edeceği ve eylül ayında yeni sezonu ile ekranlarımıza gelmeye devam edeceği belli oldu.

[saributon]Savaşçı [/saributon]dizisinin yeni sezon 11. bölümü ne zaman yayınlanacak? Detaylar için tıklayınız

Savaşçı  dizisinin oyuncu maliyetleri çok yüksek olmasa da çekim maliyetleri oldukça fazla. Özellikle aksiyon sahneleri ve kullanılan özel ekipmanlar nedeniyle yapım şirketleri bu tür dizi projelerine girerken romantik komedi dizileri gibi 13 bölümlük sözleşmeler ile giremiyorlar. Bu nedenle de Savaşçı dizisi için Limon Film muhtemelen 30 bölüm garanti yayın istedi.

Savaşçı dizisi ilk bölümü ile pazar günlerinin liderliğine oturmayı da başardı. Baş rollerinde Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli ve Fırat Albayram gibi başarılı isimlerin yer aldığı Savaşçı dizisi 7.30 reyting aldı ve o saatte televizyon izleyen izleyicinin yaklaşık %20’sini ekrana topladı.

Diğer taraftan Savaşçı dizisi reytingleri 4.0 ve altına gerilerse sezon sonunda Fox Tv tarafından tazminat ödenerek final kararı da alınabilir.

Savaşçı 11. Bölüm Yeni Sezon Fragmanı

dizibilgi google play

Savaşçı Yeni Sezonda Devam Edecek mi? (4 Yorum)