Savaşçı Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu 4. Sezon Yeni Oyuncular Kimler?

Burak 04 Eki 2019 Oyuncu Kadrosu  0

Savaşçı, 13 Ekim Pazar saat 20.00’de FOX ekranlarında sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Savaşçı 4. Sezon da Neler Olacak?

Kılıç Timi 4. sezonunda, Türkiye’ye karşı kurulmuş olan bütün terör örgütlerini bir araya getirerek büyük bir güç elde etme peşinde olan, uluslararası bir terör ağına karşı mücadele etmek için harekete geçecek.

Ancak örgütün yaptığı her hamle, tehlikenin ne kadar ciddi boyutlarda olduğunu gösterirken, Kılıç Timi bu hamleleri bozacak ve ne pahasına olursa olsun, bu terör odaklarına aman vermeyecek.

Bordo Berelilerin seçkin birliklerinden ünlü Kılıç Timi’nin hikâyesini anlatan Savaşçı’nın ekibine yeni oyuncular katıldı.

savaşçı 4. sezon oyuncu kadrosu

Savaşçı dizisine 4. Sezon da yeni oyuncular katıldı, işte dizinin yeni isimleri

Yapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan’ın, Yönetmenliğini Osman Taşçı ve Safak Bal’ın yaptığı, Senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun üstlendiği “Savaşçı” dizisine katılan isimler çekimlere başladılar.

Başrollerinde Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu’nun yer aldığı diziye Usta oyuncu Zerrin Sümer, Serkan Kuru, Ogeday Girişken, Bahadır Buyruk, Gökçen Gökçebağ ve Seçil Buket Akıncı dahil oldu.

Savaşçı akkız kimdir

Zerrin Sümer (Akkız)

Savaşçı’nın yeni sezonunda usta oyuncu Zerrin Sümer, Yüzbaşı Haydar Bozkurt’un annesi Akkız adında bir yörük kadını olarak izleyiciyle buluşacak.

Zerrin Sümer Kimdir?

1945 Bergama doğumlu oyuncu aslen Sinop’ludur. Zerrin Sümer 1.58 cm boyunda ve 59 kilodur. İlkokul ve ortaokulu Bergama’da okuyan Zerrin Sümer, Ortaokul yıllarında Bergama Halk Eğitim Merkezi’nde sahneye çıkarak Tiyatro hayatına başladı. Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. Konservatuarın son senesinde Devlet Tiyatrosu’nda profesyonelliğe adım attı.

Ankara Meydan Sahnesi’ne geçerek özel tiyatrolarda çalışmaya başladı. Bugüne kadar 17 toplulukla 80’e yakın oyunda rol aldı. Ayrıca çeşitli televizyon yapımlarında görev aldı.

1996 yılında Yılmaz Erdoğan’ın BKM Oyuncuları’na katıldı. Günay Restoranının sahibi Günay Tuncel ile evlendi. Boşandı. 1978 yılında doğan Büke adında bir oğlu vardır.

savaşçı yeni sezon oyuncuları

Serkan Kuru (Ali Çekiç)

Başarılı oyuncu Serkan Kuru, Astsubay Ali Çekiç karakteriyle Kılıç Timi’nin yeni başçavuşu olacak.

Serkan Kuru Kimdir?

18 Haziran 1978 Bursa İznik doğumludur. 1.85 boyundadır. Kendisi gibi oyuncu Gökcan Gökmen ile evlidir ve bu evliliğinden Vera isminde bir kızı vardır. Balıkesir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunudur.

Terme Çayı, Yüksek Yüksek Tepelere Ev Kurmasınlar, Şahmeran, Beşinci Boyut, Emret Komutanım, Ümmü’nün Türküsü, Doktorlar, Emret Komutanım Şah Mat, Kaşıkçı Güzeli, Hatçe Sosyetede, Memleket Hikayeleri, Kalpsiz Adam. Kollama, Kırık Kalpler, Yalancısın Sen, Ateşe Yürümek, Elde Var Hayat, Bekle Beni Yarın, Tövbeler Tövbesi, Araf Zamanı, Muhalif Başkan, Taş Mektep, Nizamana Adanmış Ruhlar, Şevkat Yerimdar, Kara Para Aşk, Kertenkele, Çanakkale Yüzyıllık Mühür, Evlenmeden Olmaz, Sinyalciler Son Akşam Yemeği ve Çılgın Kolej gibi sinema ve dizilerde rol almıştır.

SAVAŞÇI YENİ SEZON OYUNCULARI

Ogeday Girişken (Demir Döğer)

Ogeday Girişken yeni sezonda Astsubay Demir Döğer olarak timin gözü pek askerleri arasında yerini alacak.

Ogeday Girişken Kimdir?

1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Marmara Üniversitesi BESYO’da tamamlamıştır. Fenerbahçe kürek takımında lisanslı sporcu olan Ogeday, ülkemizi milli formayla temsil etmektedir.

Survivor 2017 şampiyonudur. 2 yıllık bir aranın ardından yeniden Survivor’ da yer almıştır. Sporcu kimliği ile sık sık adından söz ettiren Ogeday ilgililer tarafından dikkat topladı ve beraberinde kürek sporu dalında Fenerbahçe de lisanslı bir sporcu olarak on yıl kadar kürek takımında yer aldı. Erken yaşlarda kürek sporuna gönül veren Ogeday ülkemize sayısız şampiyonluklar getirerek başta ailesini ve ülkesini oldukça onurlandırdı. Dünya çapında gerçekleşen Litvanya’ da gerçekleşen U-23 Kürek Şampiyonası’ nda bizleri en güzel şekilde temsil ederek milli takımı adına oldukça mücadele verdi ve yarışmayı 8. sırada tamamlayarak ülkemizi gururlandırdı.

savaşçı oyuncu kadrosu

Bahadır Buyruk (İlhan Yazır)

Bahadır Buyruk, Astsubay Çavuş İlhan Yazır karakteriyle time katıldı.

Bahadır Buyruk Kimdir?

1991 yılında Elazığ’da doğan Bahadır Buyruk, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı’ndan 2015 yılında mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda “#Cehennem” ve DasDas Sahne’de “Yakaranlar” adlı oyunlarda sahne almıştır.

Dönüş / TURN (Kısa Film) /Teo / 2016
2016: The Woman İn Purple (Kısa Film) /Yarkın / 2016

Avlu / Gazeteci / 2018
Vatanım Sensin / Yunan Askeri / 2018
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz / Hakan / 2016
Kanıt: Ateş Üstünde / Bilim Adamı / 2016 dizilerinde rol almıştır.

savaşçı yeni sezon markus kimdir

Gökçen Gökçebağ (Markus)

Gökçen Gökçebağ dizinin yeni kötü adamı Markus olarak izleyicinin karşısına çıkacak

Gökçen Gökçabağ Kimdir?

17 Nisan 1984 İstanbul doğumlu.  Ressam Yalçın Gökçebağ’ın oğludur. 2002 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi’nden mezun oldu. 2005 yılında Adana Devlet Tiyatrosu’nda stajyer sanatçı olarak çalıştı. 2008 yılında New York’a gitti. New York’ta La Mama da dahil olmak üzere çeşitli tiyatrolarda çalıştı. Şahan Gökbakar’ın ana filmi “Celal ile Ceren” ile Türkiye’ye geri döndü. Derme Çatma Hamlet,Kuşlar Meclisi,Sahne Denilen Büyülü Kutu,oyunlarında yer aldı. Ayrıca  Not Defteri, Şehrin Melekleri, gibi televizyon şovları yaptı.

SAVAŞÇI YENİ SEZON OYUNCULARI seçil buket akıncı kimdir

Seçil Buket Akıncı (Ayça)

Güzel oyuncu Seçil Buket Akıncı ise Tümgeneral Ahmet Kutalmış’ın kızı Ayça olarak izleyiciyle buluşacak.

Seçil Buket Akıncı Kimdir?

17 Ağustos 1988 İstanbul doğumlu. Trakya Üniversitesinde okudu. En son Kalbim Ege’de Kaldı dizisinde yer aldı.

2014 yılında Mazlum Kuzey isimli sinema filminde oynayan güzel oyuncu birçok dizide rol aldı. Kardeş Payı, Bebek İşi, Şevkat Tepe, Arka Sokaklar ve Emret Komutanım gibi pek çok yerli dizide rol aldı.

SAVAŞÇI DİZİSİ

Eylül Toros (Ayten Hemşire)

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.