Savaşçı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Burak 29 May 2017 Savaşçı  0

Savaşçı Yeni Sezon başlama tarihi açıklandı. Savaşçı Yeni Sezonu ile 10 eylül pazar akşamı Fox Tv’de sezonu açacak. Savaşçı Yeni Sezonu olan 11. bölümü ile 10 eylül pazar 20:00’da

Güncelleme 01.08.2017 : Savaşçı dizisi yeni sezon çekimleri için oyuncular ve teknik ekip ile ilk toplantı Limon Film tarafından gerçekleştirildi. Toplantı da Savaşçı dizisinin 11. bölüm yeni sezon çekimlerinin 7 Ağustos Pazartesi günü başlaması kararı alındı. Savaşçı yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragman sayfamızın en altında yer alacak

Savaşçı dizisi yeni sezon çekimleri erken başlamasına rağmen dizi planlanan tarihte yayınlanacak zira çoğu zaman bir hafta da bir bölüm çekilemeyecek zor şartlar sebebi ile. 


Savaşçı dizisi 10. bölümü ile 18 haziran pazar akşamı 1. sezon finalini yaparak ekranlara kısa süreliğine veda edecek. Savaşçı dizisi 11. bölüm ile 2017 2018 yeni sezonunda ekranlarımıza gelmeye devam edecek.

Limon Filmin izlenme rekorları kıran dizisi Savaşçı her  ne kadar 28 mayıs pazar akşamı koltuğunu Star Tv’nin yeni dizisi Türk Malı’na kaptırsa da sevindirici haber Fox Tv’den geldi. Fox TV 2017 2018 yeni sezonda da Savaşçı dizisini pazar akşamları ekranlarında görmek istedi. Bu haber ise Savaşçı dizisi setinde bomba etkisi yarattı ve sevinç ile karşılandı.

Bilindiği üzere oyuncular sendikası Savaşçı dizisi yapımcısı Limon Filmin bir kaç teknik elemanı haksız ve sebepsiz yere işten çıkarması sebebi ile boykot edilmiş ve çekimler Kırıkkale’ye alınmıştı. Savaşçı dizisi haziran ayı sonunda sezon finali yaparak ekranlara veda edecek yaklaşık 3 ay sonra ise eylül ayında tekrar  yeni sezonu ile ekranlarda olacak.

Savaşçı 11. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Savaşçı dizisinin 2017 2018 yeni sezonunda da pazar akşamları yayınlanması bekleniyor; ancak şuanda Limon Film’den veya Savaşçı dizisi oyuncuları ile kanalından açıklanmış kesin bir yeni sezon tarihi yok. Savaşçı dizisi 2. sezon başlama tarihi kesin olarak açıklandığında sayfamıza eklenecektir.

Savaşçı dizisi oyuncuları ve set ekibi çok zorlu bir sezon geçirdi. Özellikle çatışma sahneleri helikopter sahneleri operasyon sahneleri hem oyuncuları hemde set ekibini çok yordu. Oyuncuların günde 12 saat çalıştığı ve hep ayakta olduğu dağ tepeleri oldu. Bu nedenle Savaşçı dizisi oyuncuları tatili hak etti; ancak bu tatil uzun sürmeyecek; zira soğuk kış günlerinde dış sahne çekimleri yapılamayacağı için Savaşçı dizisi set ekibi tatili erken bitirip sete çıkacak ve yeni sezon çekimleri başlayacak

Savaşçı Yeni Sezonda Neler Olacak?

Savaşçı dizisi her ne kadar biz özel tim dizisi olsa da dizide Kağan ve Aslı aşkı dillere destan bir hale geldi. Her ne kadar Yüzbaşı Kağan Aslı’nın bir vatan haini olduğunu düşündüğü için bu aşkın imkansız olacağını düşünse de sezon finalinde muhtemelen Kağan Baran’ı öldürecek ve Aslı’da savundukları insanların insan katili olduğunu görecek. Diğer taraftan Aslı bunca yıl düşüncelerini savunduğu babası Akın’ın  da gerçek yüzünü görecektir.

Savaşçı Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

 

 

Savaşçı 26 Nisan 2020 Neden Yok? Yeni Sezon Ne Zaman?
Savaşçı Batur (Sertan Erkaçan) Ölecek mi? Savaşçı 22 Aralık Pazar Fragmanı
Savaşçı Funda Turaç Diziden Neden Ayrıldı?
Savaşçı Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu 4. Sezon Yeni Oyuncular Kimler?

“Savaşçı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?” üzerine 2 yorum

  1. Kursat dedi ki:

    Savasci dizisini tekrar ekranlarda gormeyi cok isteriz her pazar ailemle beraber izleyi vok ozledik savasciyi saat 2o.00 de fox tv de merakla bekleyecegiz insallah kisa zaman da dizi baslar … cok izleyen var Amasyav05

  2. ismail dedi ki:

    Guzel dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir