Savaşçı Pia (Alma Terzic) Kimdir ?( Albay İbrahim Kopuz’un Sevgilisi)

Savaşçı Pia (Alma Terzic) Kim ? ( Albay İbrahim Kopuz’un Sevgilisi).

Savaşçı dizisi 2. sezon oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Savaşçı dizisine son olarak Gaye EVİN Teğmen Çiğdem rolü ile Ersin OLGAÇ  Doğan Bayındır rolü ile  Çağrı Şensoy ise Kürşat rolü ile Savaşçı dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Savaşçı dizisine son olarak yalnız takılan Albay İbrahim Kopuz’a güzel bir partner dahil edildi.

Savaşçı dizisinde yabancı aksanı güzel sarışın Pia karakteri dahil oldu. Bilindiği üzere Albay İbrahim Kopuz tam bir taş plak hastasıydı. Pia’da plak almak için plakçıya gelince Albay Kopuz ve Pia çarpıştı ve ilk anda ikisi de bir birinden çok etkilendi. Pia ve Albay Kopuz ayrılırken bir birlerinin gözüne baktı ama tanışamadı; sonrasında Alba Aşık Veysel’in plağını unutunca Pia Albay İbrahim Kopuz’a arkasaından vermek istedi; ama korumaları hemen müdehale etti ve Pia çok korktu. Sonunda Albay İrahim Kopuz’a kaldı Pia’yı sakinleştirmek.

Bakalım ilerleyen günlerde Pia ve Alay İbrahim Kopuz arasında bir aşk yaşanacak mı hep birlikte göreceğiz; ancak Pia göründüğü kadar temiz olmayabilir. Terör örgütleri tarafından Albay’ı şehit etmek için gönderilmiş bir ajan  olabilir.

Savaşçı dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan Pia (Alma Terzic) Kimdir ?

1987 Yılında Yugoslavya Zenica’da dünyaya gelmiştir. Boşnak olan oyuncu ülkesinde patlak veren savaşta henüz 5 yaşındadır. Çatışmalar başladıktan sonra 2 yıl boyunca evinin bodrumunda  yaşamıştır. 2008 yılında Snow (kar) isimli sinema filmiyle oyunculuk kariyerine başladı. 2011 yılında Angelina Jolie’nin senaryosunu kaleme aldığı  ve yönettiği “In the Land of Blood and Honey” (Kan ve Aşk) filmiyle çıkışa geçmiştir. 2012 yılında Zülfü Livalenin yapımcılığındaki Veda filmi ile türk televizyonlarında yer aldı. Bu dizide Mehmet Aslantuğ ve Fahriye Evcen ile birlikte rol aldı. Yer aldığı  diğer projeler şunlardır:

– Şeref Meselesi – Dizi
– Üç Yol – Film
– Öyle Sevdim ki Seni (Olga) – Film
– Fatih (Züleyha) – Dizi
– Veda (Eirene) – Dizi
– Mavi Kelebekler – Dizi
– Unutma Beni İstanbul  – Film

Alma TERZİC Bosna İlahisi:

 

 

dizibilgi google play

Savaşçı Pia (Alma Terzic) Kimdir ?( Albay İbrahim Kopuz’un Sevgilisi) (9 Yorum)

  1. Çok güzel bi kız bence savaşçı ya dahil etmekle çok iyi yaptılar. Geleceği parlak ekranda kalıcı olur inş.

  2. Hanımefendi Yugoslavyalı, ismi Alma Terzic. Daha önce Fatih, Şeref Meselesi, Güllerin Savaşı ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizilerinde rol aldı.

    • 25 Eylülde yazdığım bu mesajımı 3 ay sonra görmüşsünüz ve başlığı güncellemişsiniz sanırım. 🙂