Savaşçı Lazar (Doruk Şengezer) Kimdir ?

Burak 09 Eki 2018 Oyuncu Kadrosu  0

Savaşçı Lazar Kimdir ? Gerçek Adı Yaşı Boyu Biyografisi

Geçen sezonun flash dizisi Savaşçı yeni sezonunda da heyecana kaldığı yerden devam ediyor. Diziye yeni sezonda yeni oyuncular da dahil oldu. Bu isimlerden biri deLazar karakterine hayat veren oyuncu Doruk Şengezer. Peki Doruk Şengezer Kimdir ? Daha önce hangi projelerde yer almıştır ? İşte Detaylar…

Savaşçı Dizisi Lazar Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu

Savaşçı dizisinde Lazar’ın öncelikle kötü bir karakter olduğunu belirtelim. Terörist gurupların tetikçisi olan Lazar oldukça aktif bir karakter. Yardım ettiği başlıca terörist ise Rus Karon. İkisi birlikte Kılıç Timi’ne ve Türkiye’ye yönelik karanlık eylemler planlamaktadırlar. Kılıç Timi ise bu sabotaj eylemlerini önceden engellemeye çabalayacak.

Savaşçı Doruk Şengezer Kimdir ?

1983 yılında Bursa’da dünyaya gelmişltir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Konservatuar’ı Tİyatro Bölümü’nden mezundur Goldmine menajerlik firmasına bağlı olarak çalışan oyuncu 2009 yılında vizyona Nefes: Vatan Sağolsun filmi ile tanınmaktadır. 2012 yılında yayınlanan Sakary Fırat isimli dizi ile daha geniş bir kitle tarafından tanınmayı başarmıştır. Yüreğine Sor ve Kadın İşi Banka Soygunu gibi projeler de kendisine yer bulmayı başarmıştır.

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

“Savaşçı Lazar (Doruk Şengezer) Kimdir ?” üzerine 1 yorum

  1. game boxes dedi ki:

    I’m typically to blogging and i actually appreciate your content. The article has actually peaks my interest. I am going to bookmark your website and keep checking for brand spanking new information.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.