Savaşçı Kürşat Teğmen Neden Öldü Diziden Ayrıldı Geri Dönecek mi? (Çağrı Şensoy)

Burak 31 May 2018 Savaşçı  0

FOX’un Pazar akşamları yayınlanan sevilen dizisinde şok bir ayrılık izleyenleri çok üzecek görünüyor. Pazar günü yayınlanan ve oldukça iyi izlenme oranları alan sevilen dizi Savaşçı’da şok bir ayrılık daha! Savaşçı dizisinde 3 haziran pazar akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde Kürşat Teğmen ölecek şehit olacak, Kürşat Teğmen Neden Öldü Savaşçı Dizisinden Ayrıldı mı Geri Dönecek mi? gibi meraklı sorulara hemen yanıt verelim..

Limon Film’in yapımcılığında devam eden pazar akşamlarının en sevilen ve beğenilen dizisi olan Savaşçıda Kürşat Teğmen karakterini canlandıran ve oldukça sevilen bir oyuncu olan Çağrı Şensoy diziden ölerek ayrılıyor bu hafta. Savaşçıda üstlendiği Kürşat Teğmen karakterini canlandıran Çağrı Şensoy neden ayrılıyor herkes merak ediyor.

Çağrı Şensoy canlandırmış olduğu Kürşat Teğmen karakteri ile Savaşçı Dizisinin bu haftaki bölümünde şehit olacak ve diziden ayrılacak. Kürşat Teğmen katılmış olduğu son operasyonda şehit düşecek.. Kürşat Teğmenin ölmesi ve diziden ayrılması dizi severleri çok üzecek. Onun yeniden rol alması farklı bir karakter olarak diziye katılmasını isteyenler oldukça fazla..

Savaşçı Kürşat Teğmen Neden Öldü sorusuna gelirsek: Başarılı oyuncu Çağrı Şensoy yeni bir diziden teklif aldığı için yaz aylarında daha aktif olacağı bu diziye geçiş yapacakmış, eğer bir aksilik olmaz ise yeni dizisi ile Çağrı Şensoyu çok yakında farklı bir kanalda izleyebiliriz. Savaşçı, heyecan ve duygu dolu bölümüyle 3 haziran Pazar günü 20.00’de FOX’ta!

Savaşçı Kürşat Teğmen Neden Öldü Diziden Ayrıldı Geri Dönecek mi? (Çağrı Şensoy) hakında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.. İşte Savaşçı dizisinin son yayınlanan 47. bölüm fragmanı:

Savaşçı 26 Nisan 2020 Neden Yok? Yeni Sezon Ne Zaman?
Savaşçı Batur (Sertan Erkaçan) Ölecek mi? Savaşçı 22 Aralık Pazar Fragmanı
Savaşçı Funda Turaç Diziden Neden Ayrıldı?
Savaşçı Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu 4. Sezon Yeni Oyuncular Kimler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.