Savaşçı Emre Ölecek mi? Uğur Biçer Savaşçı’dan Ayrılacak mı?

Burak 16 Haz 2017 Savaşçı  0

Savaşçı dizisinde Emre ve Galip’i zorlu bir mücadele bekliyor. Bilindiği üzere Üst Çavuş Emre Durmuş ve Astsubay Galip timden ayrı kalmıştır. Emre yaralanınca Galip Emre’yi sırtında güvenli bir yere taşımak ister ancak teröristler Emre ve Galip’in buluşma noktasına ilerlemesine engel olur. Emre ikinci defa yaralanır ve bu sefer Kılıç timi Galip ve Emre’yi bulamazsa Emre’nin yaşama şansı yoktur. Galip her ne kadar Emre’nin kurşununu çıkarsa da Emre çok ağır yaralıdır.

Peki Savaşçı dizisinin 10. bölümünde Emre ölecek mi? Emre Şehit Olacak mı?

Savaşçı dizisinin 18 haziran pazar akşamı ekranlara gelecek 10. bölümünde fragman da Emre şehit olmuş gibi duruyor ancak sezon finallerinde genelde bu şekilde ölümlü kalımlı sahneler olur. amaç izleyiciyi yeni sezona kadar canlı tutup aklında yer edinebilmektir. Limon film’de Savaşçı  dizisinin 10. bölümünde bu etkiyi yarattı.

Uğur Biçer Savaşçı’dan Ayrılacak mı?

Savaşçı dizisinde Emre Durmuş karakterine hayat veren Uğur Biçer resmi İnstagram hesabından Savaşçı dizinin 10. bölüm fragmanını paylaştı ve “Herkesin emeğine sağlık sezon finali bu pazar” notunu düştü. Bir çok takipçi bu sözlerin Emre Durmuş’un ayrılık açıklaması olduğunu düşünse de bence burada bir ayrılık açıklaması yok .

Benim şahsi görüşün Uğur Biçer Savaşçı dizisinden ayrılmayacak; zira Emre karakteri komikliği ve cesareti ile oldukça  sevilen bir karakter oldu. Eğer Emre yeni sezonda olmazsa izleyicinin gözü onu arar.

Savaşçı Emre Ölecek mi Videosu

Savaşçı 26 Nisan 2020 Neden Yok? Yeni Sezon Ne Zaman?
Savaşçı Batur (Sertan Erkaçan) Ölecek mi? Savaşçı 22 Aralık Pazar Fragmanı
Savaşçı Funda Turaç Diziden Neden Ayrıldı?
Savaşçı Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu 4. Sezon Yeni Oyuncular Kimler?

“Savaşçı Emre Ölecek mi? Uğur Biçer Savaşçı’dan Ayrılacak mı?” üzerine 1 yorum

  1. qara kolge dedi ki:

    zaten çıkmasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.