Savaşçı Doktor Kimdir? Koray Şahinbaş Kimdir?

Burak 10 Eyl 2017 Savaşçı  0

SAvaşçı dizisi yeni sezona 10 eylül pazar akşamı başladı. Savaşçı dizisinin yeni sezonunda başımıza bela olacak yeni terörist belli oldu. Doktor kod adlı terörist Savaşçı dizisinde Kılıç timi ile uğraşacak. Her ne kadar Doktor gibi bir teröristin bizim Kılıç Timi karşısında hiç bir hükmü olmasa da genede dizimizde artık bu karakter bir başrol oyuncusu.

Doktor acımasız bir teröristtir. Doktor’un tek hedefi vardır Albay Kopuzu rehin almak. Savaşçı dizisinde yeni sezona Doktor damga vuracak. Albay’ı almak için tüm yolları deneyecek; kılıç timi ise hastahanede Doktordan Albay’ı korumak için nöbet tutacak.

Savaşçı dizisinde Doktor karakterine hayat veren oyuncu Koray Şahinbaş’tır. Peki Koray Şahinbaş Kimdir?

Koray Şahinbaş Kimdir?

1972 yılında dünyaya gelen Koray Şahinbaş 44 yaşındadır. Son olarak Fi dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. İnternet dizisi olan Sahipli’de de yer alan Koray Şahinbaş 2012 yılında Dila Hanım dizisinde canlandırdığı Raşit karakteri ile tanınmıştır.

Savaşçı 26 Nisan 2020 Neden Yok? Yeni Sezon Ne Zaman?
Savaşçı Batur (Sertan Erkaçan) Ölecek mi? Savaşçı 22 Aralık Pazar Fragmanı
Savaşçı Funda Turaç Diziden Neden Ayrıldı?
Savaşçı Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu 4. Sezon Yeni Oyuncular Kimler?

“Savaşçı Doktor Kimdir? Koray Şahinbaş Kimdir?” üzerine 3 yorum

  1. It’s actually a nice and useful piece of info. I’m glad that you shared this helpful info with us. Please keep us informed like this. Thanks for sharing.

  2. Thanks for making me to gain new ideas about computers. I also contain the belief that one of the best ways to help keep your laptop computer in excellent condition is by using a hard plastic-type case, or perhaps shell, that fits over the top of your computer. Most of these protective gear are model specific since they are manufactured to fit perfectly across the natural casing. You can buy all of them directly from owner, or from third party places if they are readily available for your mobile computer, however only a few laptop will have a cover on the market. Once again, thanks for your recommendations.

  3. game boxes dedi ki:

    Hello.This article was really remarkable, particularly because I was searching for thoughts on this topic last Friday.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.