Savaşçı Dizisi Yeter (Öykü Çelik) Kimdir ?

Burak 04 Mar 2018 Savaşçı  0

Savaşçı Astsubay Yeter (Öykü Çelik) Kimdir ?

Fox’un sevilen dizisi Savaşçı’ya yeni bir oyuncu daha katılıyor. Reyting rekortmeni diziye Yeter karakterini canlandırmak üzere Öykü Çelik dahil oldu.Başrollerinde Murat Serezli , Berk Okay Yıldız Çağrı Atiksoy gibi isimlerin bulunduğu dizide Öykü Çelik Astsubay Üstçavuş rütbesi bulunan Yeter isimli kadın komutanı canlandıracak.

Öykü Çelik Kimdir ?

13 Temmuz 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Futbol antrenörü olan babasının mesleği nedeniyle eğitim hayatında çok sayıda okul değiştirmiştir. Lise eğitiminin ardından Bilkent Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü’nü kazanmış fakat geçirdiği bir trafik kazası nedeniyle devamsızlıktan okulu yarım bırakmak durumunda kalmıştır.

2006 yılında ekranlara gelen Selena dizisi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. 1.70 boyundaki güzel oyuncu daha sonra Akasya Durağı isimli dizide yer almıştır. Ardından Gönülçelen ve Benim için Üzülme gibi dizilerde yer alan Öykü Çelik 2014 yılında yayınlanan Yeşil Deniz dizisinde başrol oynamıştır. Buradaki başarılı performansına rağmen bu diziden sonra ekranlara ara vermiştir. Bensiz , Saba , Romantik Komedi 2 , Darbe gibi sinema filmleri ile beyaz perde de boy gösteren oyuncu Savaşçı dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Oyuncu Serhan Adalı ile birliktelik yaşamış 2017 ‘de ayrıldıklarını açıklamıştır.

 

Savaşçı 26 Nisan 2020 Neden Yok? Yeni Sezon Ne Zaman?
Savaşçı Batur (Sertan Erkaçan) Ölecek mi? Savaşçı 22 Aralık Pazar Fragmanı
Savaşçı Funda Turaç Diziden Neden Ayrıldı?
Savaşçı Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu 4. Sezon Yeni Oyuncular Kimler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.