Savaşçı Dizisi Reytingleri Ne Kadar İzlendi Tuttu mu

Savaşçı dizisi izleyici tarafından çok sevildi. Pazar akşamlarının uzun süre reyting lideri oldu ve liderliğin en önemli ortağı durumunda.

Savaşçı dizisi 10. bölümü ile 18 haziran pazar akşamı sezon finali yaptı. Savaşçı Dizisi 2. sezonu ile eylül veya ekim ayında izleyicisi ile buluşmaya devam edecek. Savaşçı bu reytingler ile en az 2 sezon daha devam eder gibi.

[mavibuton]Savaşçı dizisi 2017 2018 [/mavibuton]yeni sezonunda ne zaman başlayacak? Detaylar için tıkla 

Fox Tv ekranlarında 9 nisan pazar akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelen Savaşçı Dizisi aldığı reytingler ile değerine değer kattı. İlk bölümü ile 6.8 reyting alan ve kendisine Survivor’dan sonra ikinci sırada yer bulan Savaşçı dizisinde her şey beklendiği gibi çok başarılı başladı.

Öncelikle gerçek silahların ve gerçek helikopter ile gerçek zırhlı araçların Türk Silahlı Kuvvetlerinin özel izni ile kullanılması Savaşçı dizisini diğer dizilerden ayıran en önemli özellikler olurken Savaşçı dizisinin diğer bir avantajı ise pazar akşamı yayınlanması. Yani Pazar akşamları Savaşçı dizisinin 1 ay içinde final yapacak Survivor’dan başka önemli rakibi yok.

Diğer taraftan pazartesi günü yayınlanan İsimsizler ve Söz dizisi oldukça dez avantajlı zira dizilerin değerlendirilmesinde önemli olan Share yani dizinin yayın saatinde ekranları başında olan izleyicinin o diziyi izleme oranı Savaşçı dizisinde %18 iken diğer dizilerde benzer reyting almalarına rağmen %13 civarında.

Savaşçı  dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için[mavibuton] tıklayınız[/mavibuton]

Savaşçı dizisinin en önemli dez avantajı ise izleyicinin beğendi ve ekranda görmek istediği Mert Kılıç ve Mehmet Korhan Fırat gibi oyuncuların kadroya alınmaması oldu. Bu duruma izleyici oldukça tepki gösterdi.

dizibilgi google play

Savaşçı Dizisi Reytingleri Ne Kadar İzlendi Tuttu mu (12 Yorum)

  1. Tek saniyesini bile kaçırmadan izliyorum gelecek bölüme kadar etkisi üzerimden gitmiyor ama keşke Hakan Dinçkol diziden ayrılmasaydı

  2. Mert Kılıç filimde olmadığı için ailece ayni zamanda sülalece izlemiyoruz

  3. Çok güzel olmuşş ailece..izlıyoruz…basarılarının dewanı dılerızz….yanlızz tek bişeye dikkat cekmek istıyorumm…..bordo berelii oldukları içn daha çok aksıyon vee andralin olmasını istıyoruzz…aktıf olarak tım sayısı arttılırmali…yenı ismler gelmelii..kaan yüz basıyla..ögretım görewlisi bayanlaa araların da biii ask baslıycanı farkettık…çok zorlu bii ask olcagıı belli

  4. Çok güzel olmuşş ailece..izlıyoruz…basarılarının dewanı dılerızz….yanlızz tek bişeye dikkat cekmek istıyorumm…..bordo berelii oldukları içn daha çok aksıyon vee andralin olmasını istıyoruzz…aktıf olarak tım sayısı arttılırmali…yenı ismler gelmelii..

  5. Mert kılıç yoksa izlenme en fazla gideceği bir sene inşallah reytinkleri düşer tutulmaz insanları kaçırdınız yaptığımız ayıp

  6. Mert kilicda bu dizide rol alsaydi iyi olurdu o yoksa biz izlemiyoruz bizi bu dizi ilgilendirmiyor

    • Aynen mert kilic yoksa izlemiyoruz başta mert kilic gösteri öte sonra berk oktay gelince şok oldum bu ne ya

  7. Survivor’un 1 ay içerisinde final yapacağını nereden çıkardınız? Daha 16 yarışmacı var ve her hafta bir yarışmacı ayrılıyor. Hızlandırılmış çekimleri ve finali saymazsak en az 9-10 haftası daha var. Bu arada Savaşçı’yı Söz dizisinden daha başarılı buldum.