Savaşçı Dizisi Final Mi Yapacak? İşte Resmi Açıklama

Burak 24 May 2017 Savaşçı  0

Güncelleme 01.08.2017 : Savaşçı dizisi yeni sezon çekimleri için oyuncular ve teknik ekip ile ilk toplantı Limon Film tarafından gerçekleştirildi. Toplantı da Savaşçı dizisinin 11. bölüm yeni sezon çekimlerinin 7 Ağustos Pazartesi günü başlaması kararı alındı. Savaşçı dizisi yeni sezon çekimleri erken başlamasına rağmen dizi planlanan tarihte yayınlanacak zira çoğu zaman bir hafta da bir bölüm çekilemeyecek zor şartlar sebebi ile. 

Savaşçı dizisi 10. bölümü ile 18 haziran pazar akşamı sezon finalini yaparak ekranlara kısa süreliğine veda edecek. Savaşçı dizisi 11. bölüm 2017 2018 yeni sezonunda izleyicisi karşısına çıkmaya devam edecek. Peki [saributon]Savaşçı yeni sezon [/saributon]ne zaman başlayacak? Detaylar için tıklayınız

Savaşçı dizisi izleyici tarafından çok sevildi. Her ne kadar çekim şartlarının zor olması hem set ekibi ve oyunlar için büyük sıkıntı olsa da bu kadar yüksek reytingler ve para için bu eziyeti çekmeye değer. Bu reytingler ile Savaşçı dizisine hiç bir zorluk final yaptıramaz.

Fox Tv ekranlarında pazar akşamlarının reyting liderliğini yayınlandığı günden beri elinde bulunduran ve baş rollerinde Berk Oktay, Murat Serezli ve Yıldız Çağrı Atiksoy yer alan Savaşçı dizisinde sular durulmuyor. Sizlere daha önce Savaşçı dizisi setinde yaşanan huzursuzluklardan bahsetmiştim. Hatta çekimler Kırıkkale’ye alınmıştı.

Bugün bu konu ile Sinema TV Sendikası’ndan bir açıklama geldi. Sinema TV Sendikası Savaşçı dizisi çalışanlarının uzun süren çalışma saatleri, emekçilere paraların zamanında ödenmemesi; ödemeleri eksik ve kesintili yapılması sebebi ile boykot edilmesi çağrısında bulundu.

Limon Film’den Hayri Aslan’ın yapımcılığını üstlendiği Savaşçı dizisinde yaşanan sıkıntılara itiraz eden bazı yardımcı yönetmen ve 2. yönetmenler haksız şekilde işten çıkarılmış ve bu işten atılanlar  Sinema TV Sendikası’na başvurmuştu. Hayri Aslan ile görüşen Sendika yetkililerinin aldığı cevap ise herkesi şok etti. Sinema TV Sendikasını sendikadan saymayan Limon film sendikanın boykot kararı almasına da takılmadı.

Benim şahsi görüşüm bu işlerde para kimdeyse güç ondadır. Limon Film her türlü teknik eleman bulur. Türkiye’de sendika sistemi ve birliktelik mantığı oturmadığı için parasını peşin alan teknikerler hemen boykotu deler ve çekimler devam eder

Savaşçı 26 Nisan 2020 Neden Yok? Yeni Sezon Ne Zaman?
Savaşçı Batur (Sertan Erkaçan) Ölecek mi? Savaşçı 22 Aralık Pazar Fragmanı
Savaşçı Funda Turaç Diziden Neden Ayrıldı?
Savaşçı Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu 4. Sezon Yeni Oyuncular Kimler?

“Savaşçı Dizisi Final Mi Yapacak? İşte Resmi Açıklama” üzerine 4 yorum

 1. Gülümser çilingiroğlu dedi ki:

  Mükemmel

 2. Bartu Güven dedi ki:

  ya yapmayın ben izliyorum Berk Oktay abimi seviyorum gerçekten vatanımız için türkiye için Allah için yapmayın final yapmayın ağlarım harbiden gerçekten lütfen rica ediyorum sizlerden

 3. Anonim dedi ki:

  Boykut ne abi

 4. Asi fırtına dedi ki:

  Cesur ve güzel yeni sezon ne zaman başlayacak 2017 2018 kıvançla tuba hanımın otururken resmi var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir