Savaşçı Dizisi Akın Özkaynak Kimdir ? Ege Aydan

Burak 19 May 2017 Savaşçı  0

Limon Film ve Hayri Aslan’ın yapımını üstlendiği Savaşçı Dizisi kahraman Türk askerinin 2200 yıllık destanını anlatıyor. Gerek Suriye’de gerek doğuda görev alan Kartal Timi gelen emirleri yerine getirmeye çalışıyor.

Savaşcı Dizisi Akın Özkaynak Kimdir ?

Ekranlarda seyircilerini büyüleyen dizi Savaşçıda yeni rol alacak olan Ege Aydan,  Akın Özkaynak olarak karşımıza gelecek. Başarılı bir üniversitede Yardımcı Doçent olan Aslı Özkaynak’ı  Kağan Yüzbaşıyla aralarında bir aşk yaşayacak olan başarılı karakter olarak tanıyoruz. Akın Özkaynak ise diziye Aslı’nın babası olarak katılacak.

Savaşçı Dizisi Ege Aydan Kimdir?

15 Haziran 1958 (58) yaşında olan Ege Aydan Ankara’da doğmuştur. 190 cm boyunda ve yaklaşık olarak 75 kg dir. Oyunculuk eğitimini Ankara Konservatuvarı Tiyatro Yüksek Bölümü’nde tamamladı. Oldukça başarılı bir eğitim alan Ege Aydan ilk dizisi ise başrol oynadığı Yarın Artık Bugündür dizisi ile tanınmaya başlamıştır.Popüler olmasına sebep olan dizi ise Kara Melektir. Behzat Ç. adlı dizide Behzat Ç. nin abisi Şevket rolünde oynamıştır. Son olarak rol aldığı dizi ise Dayan Yüreğimdir.

Bugüne kadar otuza yakın resim sergisi de bulunan usta oyuncu yönetmen olarakta bir çok başarılı filmde görev almıştır. Bir çok tiyatro oyunu ve dizide imzası bulunan tecrübeli oyuncu Ege Aydan İpek Hanımla evlidir. İlhan isminde bir de çocukları vardır.

Savaşçı 6.BölümFragmanı:

Ege Aydan İnstagram Adresi :

https://www.instagram.com/egeaydan/

 

Savaşçı 26 Nisan 2020 Neden Yok? Yeni Sezon Ne Zaman?
Savaşçı Batur (Sertan Erkaçan) Ölecek mi? Savaşçı 22 Aralık Pazar Fragmanı
Savaşçı Funda Turaç Diziden Neden Ayrıldı?
Savaşçı Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu 4. Sezon Yeni Oyuncular Kimler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.