Savaşçı Çiğdem Öldü mü ? Çiğdem Üsteğmen Şehit mi oldu ?

Burak 22 Ara 2017 Savaşçı  0

Fox Tv nin en sevilen dizilerinden Savaşçı’da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Çiğdem komutan ilk kez tim ile birlikte operasyona katılır.. Fakat operasyonda teröristler tarafından rehin alınır. Yayınlanan fragmanda Çiğdem üsteğmen yaranınca acaba şehit mi oldu soruları sorulmaya başlandı. Çiğdem komutan şehit mi oldu ?

Savaşçı Dizisi Çiğdem Üsteğmen Şehit mi oldu ? Diziden Ayrıldı mı ?

 

Savaşçı dizisi 26. bölümüyle yine nefesleri kesti. Kılıç timi yeni bir operasyon için harekete geçerken Çiğdem Üsteğmende bu operasyona dahil oldu. Kılık değiştirerek teröristlerin arasına karışan Çiğdem üsteğmen işlerin ters gitmesi sonucu vuruldu. Ardından şehitler ile ilgili okunan şiir ise Üsteğmen’in şehit olduğu ve karakteri canlandıran Gaye Turgut‘un diziden ayrılacağı yönünde sorulara neden oldu.

Çiğdem Üsteğmen’in şehit olacağı ya da Gaye Turgut’un diziden ayrılacağı ile ilgili herhangi bir bilgi gelmedi. Diziye devam edecektir.Diziye yeni dahil olmuş ve uzun süreli sözleşme yapmış bir oyuncunun diziden ayrılacağını düşünmüyoruz. Sınır bölgesinde sürekli operasyona katılan kilit bir tim de elbette zaman zaman vurulma ve yaralanma sahneleri işlenecektir. Bu da onlardan biri.

Savaşçı 26. bölüm Fragmanı :

Savaşçı 26 Nisan 2020 Neden Yok? Yeni Sezon Ne Zaman?
Savaşçı Batur (Sertan Erkaçan) Ölecek mi? Savaşçı 22 Aralık Pazar Fragmanı
Savaşçı Funda Turaç Diziden Neden Ayrıldı?
Savaşçı Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu 4. Sezon Yeni Oyuncular Kimler?

“Savaşçı Çiğdem Öldü mü ? Çiğdem Üsteğmen Şehit mi oldu ?” üzerine 4 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Ölmemiştir

 2. urfalı dedi ki:

  Diziden ayrılırsa tadı tuzu kalmaz onu beyenerek izliyoruz ailece gaye turgut u seviyoruz keske deniz evin katılsaydı diziye dahil olsaydı aşk baslasaydı

 3. Tubamm dedi ki:

  Şehit olmuş olabilir çünkü şehit şiiri okundu

 4. Anonim dedi ki:

  Bence ölmemiştir. Daha yeni geldi ve iyide gidiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.